Споделена история от Секс и интимност

Дали е нимфоманка?
Аз съм на 23 а гаджето ми е на 18 г. Секса с нея е страхотен но на последак забелязвам че испитва зверски оргазми когато правим груб секс. Обича да я чукам с много грубо проникване и страшно много се възбужда когато я плескам силно по дупето. Силно имам предвид докато не и почервенеят буските дори после е синя. Нормално ли е това и дали има по лоши последствия за нея. Ина че е супер сладурана дори е нежна и крехка бих казал. Но е доста луда по време на секс. Аналният секс същто е доста бих казал груб и тя сама си признава че като прониквам в нея иска да е грубо. На няколко пъти ми е признавала че го прави заради по големият ми размер. Плаша се също че постоянно и се ебе. Правим го и след няколко часа дори някога след половин час иска да го прави пак. След секс винаги е протрита и зачервена долу и си личи че е грубо обладана. След текъв секс пак и се прави и дори ползва вибратори, като ги ползва доста грубо. Другото което е че на последак имам чуството че го прави с друг или с други не мога да кажа със сигорност. На няколко пъти съм и виждал половият орган доста зачервен без да сме правили секс преди това. Може да го прави и с вибратор но за сега не знам. Нормално ли е това и как да постъпя в този случей. Дали да скъсам с нея или да се оставя на удоволствието да се чукаме като ненормални. Готина е и е много секси, както и по характер е супер добродушна. Но в секса е като разгонено животно. правим го всеки ден дори по два пъти някога. Но просто се едно че не го е правила. Оргазми същто получава и то по два три на чукане. Просто се чудя и чакам съвети а не упреци и цинизми.. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Не, не е нимфоманка, просто се радва на по-груб секс - може да е мазохистка, но не е наркоманка. Мисля, че историята е измислена. На 18 г. момичетата рядко имат оргазъм, камо ли да са такива тигрици. Някой отново е гледал твърде много порно.

2.   По скоро си пада по по грубите секс игри. Имах и аз текава приателка но не беше нимфоманка а просто се чука по грубо и испитва кеф като я плесках по задника докато го правим. Също и по бързи и груби проникваня който я докарваха до доста силни оргазми. Радвай се че чукаш текова момиче, защото са по активни и раскрепостени и доставят по голям кеф. Имал съм и текива дето го правят нежно и леко и не обичат грубостите. Това си е до партниор и е индивидуално. Нимфоманките обичат да са с различни мъже и постоянно го правят. Може и да е текава но за по грубото чукане не бих казал че е лошо до ри го намирам за по готино.

3.   Остани с нея заради секса, но ползвай гума и не се влюбвай! Такава жена(ако приемем, че наистина е нимфоманка) в къщата ти не ти трябва!

5.   Леле, леле, тука някой вярно е попрекалил с порното, а после е решил да се издаде, че историята му е измислена, като си пусне сам коментар. Авторе/номер две -правописните ти грешки са твърде специфични, за да заблудиш когото и да е, едва ли ще се улучат в една тема двама души, които пишат по абсолютно еднакъв неграмотен начин.

6.   цени я, аз търся такава :)

7.   към номер 1- аз съм също момиче на 18 и трябва да ти кажа, че обичам страшно много грубостите, и имам много свършвания. Не разбирам кое му е странното.... :/

8.   към номер 1- аз съм също момиче на 18 и трябва да ти кажа, че обичам страшно много грубостите, и имам много свършвания. Не разбирам кое му е странното.... :/