Споделена история от Секс и интимност

Как да я заведа до върха?
Добър ден, уважаеми читатели.

Аз съм на 17 години и искам да задам един много прост въпрос, отговора на който ми се губи.
С моята приятелка правим секс от около 3 седмици. Преди това и двамата бяхме девствени. Проблемът е следният.

И двамата с нея тренираме бойни изкуства от по 9 години и от много бой сме станали безчувствени. Аз съм лесен, малко ръчна стимулация ми е достатъчна, но тя много трудно се възбужда. Единствената и ерогенна точка, която и действа е между краката. Никъде другаде. Нито вратът, нито зърната на гърдите, нито горем, гърди, дупе, даже и вътрешната част на бедрата.
Другото което е, че повреме на секс не може да отиде до върха. Пробвахме какви ли не пози, но нищо. Пробвахме бързо, бавно, със всякакви външни стимулации ама.. не става.

Четох в интернет много неща за женския оргазъм, но нещо не действат.
Може ли някои по- опитни жени да споделят на тях какво им харесва, нещо по- нестандартно.. нещо.

Поздрави
J17

Коментари

1.   Аз лично много лесно стигам до клиторен оргазъм, когато има бавно и силно търкане по време на секс и френска любов. Но не знам , уточни се за какъв оргазъм става въпрос .. ???

2.   Ами,мило момче...бих ти казала да не бързаш толкова с нейния оргазъм!Казвам ти го от личен опит,при мен дойде поне година след като бях спала за първи път с момче,но при всеки е различно разбира се.Но те уверявам,че първите поне 5-6 пъти когато сте правили секс на нея не са й харесали въобще...всичко идва с времето!
Обичай я...това е!

3.   Cъгласна съм с номер 2. А и аз като номер 1 най- лесно стигам до клиторен оргазъм.

4.   Пич , никои неможе да те научи на тва ти сам трябва да го откриеш . Нали знаеш мухабета - Който си го може , си го може . Но не забравяй има и жени които немогат да стигнат до оргазъм а други които като ги пипнеш 2 пъти и са сваршили 3 гхахах :D

Можеш да пробваш като си вкараш показалеца и средния пръст ако тя е легнала свии леко пръстите си по посока на коремчето и там ще напипаш едно оребрено място стимулираи го бързо можеш през това време да стимулираш клитора с език , това би трябвало да помогне . Успех

5.   Готин, аз не съм момиче но съм пробвал някой неща. Да си чувал израза, че жената и колата се слушат внимателно? По принцип жените с каквото и да се занимават те търсят мъже, който да им напомнят че са до тях, с няколко думи трябва да се пипа силно, смело и безодговорно, но не да я посиниш, а да и покажеш кой командва. Аз лично немога да го правя в легло но на масата, оооо да там е върховно, там се разбира кой е доминанта.