Споделена история от Секс и интимност

Прекалено съм тясна
Здравейте! Аз съм на 24г. Правя секс от 20-годишна. Била съм с трима мъже, третият от които е мой настоящ, интимен приятел от 7 месеца. Проблемът е, че съм много тясна отдолу. Винаги изпитвам дискомфорт по време на акт. Възбуждам се и се навлажнявам, но все пак си я има болката при проникване. Използвала съм и разни гелове от типа на лубриканта, но не помагат. Не че е непоносимо като усещане, но не мога да се отпусна напълно. Дори самата аз не мога да си пъхна два пръста. Влизат, но трудно и със съпровождаща болка. Приятелят ми не е някакъв свръхнадарен, че това да е причината. Не очаквам и кой знае какви съвети, защото това мяй няма как да се поправи, но знам ли... Благодаря предварително и весело лято на всички!

Лили

Коментари

1.   Лили, няма физически погледнато прекалено тясна за секс вагина. Има я болестта „вагинизъм“ и се лекува при психолог. Не е смешно, странно и срамно - потърси помощ при психиатър, случаят ти е класически - ще те оправят!

2.   Един път да видя тук някой да не е "надарен". Все ги вадят едни от 18 см. нагоре. Сега сериозно: Много е прав № 1. Проблемът ти не е анатомичен /физически/, а чисто психологичен. Иди на специалист.

3.   Да - и на мен ми се случваше това и знам, че проблема не е физически, а категорично - свързан с психиката и нагласата.
Ако си наясно със себе си, можеш да си помогнеш сама - имам предвид със самовглъбяване, самовнушение, релаксиращи съзнанието процедури, но ако не - желателно да е посетиш специалист.
Ако отлагаш и протакаш дълго време, може да се появи невроза и непоносимост към акта - не оставяй да се стигне до там - става неусетно, а се премахва трудно и продължително.
Успех.

6.   не винаги е само психически проблема, понякога е съчетание от 2-те - ако наистина е много тясна и знае, че ще я боли, така се свива инстинктивно още повече и не може да се отпусне психически. Но е факт, че както има мъже с прекалено малки, така има и прекалено тесни. Аз съм нормален със среден размер, но съм попадал на момичета, които са наистина тесни, всичко е било супер голяма страст, много подмокрена... и не мога да го вкарам повече от половината.
Все пак авторката да иде и на гинеколог да потвърди това и да я прегледа за възможни възпаления, от които може да я боли, макар и да е малко вероятно.