Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е с 3-ма?
Когато бяхме в Италия с моя приятел посетихме един клуб, който изглеждаше съвсем нормален. Но се оказа секс-клуб. Имаше всякакви стаи и ние влезнахме в една стая, в която правеха групов секс (двама мъже с една жена). Ние се възбудихме и решихме да опитаме.

Един ден моя приятел имаше гости - 2-ма приятели. Бяха си взели порно филм. Когато го гледахме се сетихме за случката в Италия. Без да искам поставих ръка върху члена на един от приятели те му. Явно възбудени от филма почнахме да правим като онези 3-мата от стаята. С разликата, че ние бяхме 4-ма и чувството беше различно. Изхабихме 2 кутийки презервативи. И от тогава често го правим.

Според вас може ли да сме толкова добри приятели и да не ни пука. Все пак всеки ден се виждаме.

Коментари

1.   А бе и аз да попадам на такива като тебе. Предлагал съм на много добри мои приятелки такива неща,но не се навиват.

За мене ти си мечтата на много мъже:)

2.   щом ви е приятно няма проблем..., но се питам това не разваля ли отношенията с приятеля ти.

3.   Това е страхотно! Аз не съм обвързана, но съм го правила с 6 мъже и е голям гот.

Съветвам те да увеличиш бройката.

4.   Супер е, но мисля, че когато се ограничиш до двама мъже. Аз самата съм го правила с двама мъже и наистина беше невероятно изживяване, проблемът беше, че те са приятели и започнаха да се държат откачено един с друг след това, въпреки, че народът е казал заради путка путка не ставай. Но ако теб те кефи- ок, кво толкова!

5.   Това са пълни глупости, ако обичаш истински някой трябва да се придържаш към моногамията, защото в противен случай можеш да го нараниш сериозно. Лично мнение, не ви разбирам с това мислене... невиждам смисъла, ако става дума за задоволяване то ви гарантирам, че и с един партньор може да е много по- приятно.

6.   Аз лично не бих пробвала и незнам как му е приятно на твоя приятел - тяяя не те обича

7.   Според мен когато двама души се обичат, секса който правят е нещо много лично и интимно, почти свято и си е само между тях двамата. Когато се намеси трети, четвърти и т.н. се получава оргия и е нищо повече от принизено до животинско чукане. Може би не си правила секс с човек когото истински обичаш, а и той не те обича, щом може да те дели с някого. Истинската любов е моногамна.

8.   Номер 7, не съм съгласна да обиждаш животните.
Животните го правят само за продължаване на рода си.
Тези не се обичат изобщо и са просто тъпи развратници.

10.   Да, №8 може би си права. Но аз не знам тези жени след време какво поколение ще възпитават, или пред децата си ще се правят на моралисти, а в съзнанието си извратени.

11.   И аз много се кефя на груповия секс и малко ти завиждам :)

12.   За мен си е направо ненормално.

13.   Това не пречи ли на връзката ти? и как издържате с толкова много мъже?!?! мен само приятеля ми ме изтощава прекелено много..

14.   Както сте тръгнали няма да се учудя ако утре участвате и във порно филм... такива оргии дето ги правите.. не знам.. аз съм моногамна личност и не мисля че е старомодно. докъде стигнахме- да е модерно да се чукаш с няколко едновременно ли? такава мода и такива действия не ги разбирам колкото и да се опитвам.

15.   оо мила споко имам една приятелка дето се е ебала с 11 на веднъж..жена сам

16.   Аз съм семейна и съм го правила с мъжа ми и с друг мъж, естественно ще го напрвя и с друга жена, обичам го както и той мен аз на това му казвам забавление, и не разбирам защо някой който не го приема критикува другите живейте както ви харесва, не гледайте как живеят другите и тайно им завиждате и ги наричате извратени и т.н...................
затова се скапва всичко в бг всеки гледа и критикува другия никой не гледа себе си....
споко си живейте мила както ви харесва..........

17.   Ами мисля че няма проблем при вас защото тук няма чувства, ревност, едва ли сте толкова влюбени щом той не те ревнува от тях. И аз съм била така, но като се влюбих полудявах от ревност само, ако той се заговори с някоя. И той го е правил същото с мен, не ме пускаше никъде сама. Той не ми даваше да си правим тройки с мъже, аз също с жени. Бях най-разкрепостената жена, после станах най-ревнивата.

18.   Номер 16 права си, аз приемам техния избор и изказвам моето мнение, но мисля, че го правят защото не са срещнали подходящите хора, аз лично също съм била с много мъже докато не срещнах единствения. Не ги съдя, щом си им харесва да си правят каквото искат, нали не са ми близки за да се налага да ги игнорирам. Просто наистина от подобно перверзие не излиза семейство. 16 ти не си го правила с 4-ма! Защо се страхуваш от критика? Нали затова пишете тук! Номер 10 според мен тези жени изобщо никога няма да имат деца, те просто не са създадени да бъдат Майки. Не всички се влюбваме и затуптява майчинството в нас!

19.   Хора вие сте луди

20.   Ей това българите са много задръстен народ пък било то и в секса. Е за това няма никога да прокопса тази страна защото всички разбират не разбират,но критикуват. Абе хора в целия цивилизован свят, каквато определено не е България си има суингър клубове.За непросветените, които не знаят какво е това суингър клуб най просто и ясно ще го обясня. Това са клубове, които хората посещават. В тях се забавляват, консумират алкохол, хапват, запознават се с други семейни или интимни двойки и в определен момент правят секс помежду си.Да точно така секс,както със своя партньор така и с друг сексуален партньор.Две двойки се събират в една стая или помещение в този клуб и си разменят сексуалните партньори.Мъжът от едната двойка прави секс с жената от другата двойка, а останалите двама също правят секс.Но българина все още не е узрял за такова нещо.Той е закостенял мозък и това си е.В развитите страни процента на разводите е спаднал драстично, от както са излезли тези суингър клубове. Когато на някоя двойка и се прииска разнообразие посещава такъв суингър клуб и получава своето сексуално разнообразие.

21.   Щом ви доставя удоволствие и не ви пречи на приятелството, защо изобщо се чудиш какво да правиш. И как очакваш да ти даде някой съвет дали е нормално или не. Нали знаеш че всеки го мери от своя гледна точка. За едни е нормално да се оженят девствени, за други - да са правили секс с Х човека и да са пробвали различни неща преди да се бракуват. Според мен, човек трябва да взема от живота всичко което му доставя удоволствие, стига да не вреди на околните.
Желая ви много приятни моменти!

22.   Смятам, че всеки има свои сексуални фантазии и се получава много добре, когато има с кого да ги споделиш. За това дали е нормално, или не, както ама виждаш, има полюсни мнения. Всеки човек разсъждава по свой начин и определено четейки тези толкова различни мнения няма да се ориентираш особено. Просто правете това, което ви доставя удовоствие без да се съобразявате с чуждото мненеие - то не ви е необходимо! Приятно...

23.   Това в кое порно го гледа? Какво значи "без да искам си поставих ръката на члена му"? хахаха

24.   Това за Българите е, че имат нужда от раздвижване кам израстване духовно! Успявайки и осъзнавайки възприемането на всека една индивидуалност, като по тоз начин е успял със собственото си самоусъвършенстване. Няма нешто което познаваме до сега да не се намира в движение, всичко е в постоянно движение. Любовта е вид свободна енергия, която определяме като чувство и не се изразява чрез материалното което е по приемливо поне за сега за повечето хора ( неосъзнали се все още души ). Любовта е равносилна на свободата и не може да се приравнява с ревноста, която е равносилна на ограниченията ( материалното ). Щом душата е свободна да обича, също е свободна да избира според усвоения урок, какво е според нея материално изразяващ се така наречен секс. Свободата се изразява чрез самоосъзнаването,самоучението от където става ясно какво е правилното възприятие спрямо дадената душа. Душата е свобода и и е дадено да избира свободно. Ако се замислим дори върху въпроса " От каде да сме сигурни, че тъй нареченият общо приет морал е правилен? или НЕ? Щом душата ни е свободна да обича е равностойна да избира сама за себе си какво да възприеме за морално и какво не.

Секса се изразява материално като любов, но също така любовта е духона, и така секса служи уж за изразяването на любовта в материалното. Дали това е така всеки е свободен да реши за себе си без да се ограничава спрямо общоприетият морал. Защо да не опитаме да приемем така нареченият по-горе СЕКС, като опит на душата ни да се самонаучи дали, чпез тез предприети действия, ще открием тарсеният отговор, самоучение, самоусъвършенстване или самолекуване. Както казах, че всичко е в постояно движение, душата също, и щом се нуждае от тоз вид, тип....както и да се каже..., усъвършенстване или може би изцеляване, лек, тя си е свободна да избира. И все пак щом сме по същество свободни, значи също така не сме в правото да съдим, отнемаме идивидуалният личностен избор на дадена душа.

СПОРЕД МЕН: не мога да определя дали това което сте направили, е правилно решение, и щом Вие сте го предприели и е било задвижено, значи все пак някаде вътрешно сте видели,несъзнателно, че така е трябвало да постъпите най вероятно за да откриете, осъзнаете нещо.Отговора се намира във Вас, както избора Ви за предприетите Ви действия. А що се отнася до въпроса СеКС-групов или не също така се използва за лечение на много душевни състяния, но също така до окончателното изцеление на дадената душа, и пак изхождаме от усвоеното ни до колко това а необходимо индивидуално за съответната душа.Нищо не се движи ако не е било задвижено.Любовта е вибрация с голяма чистота, нешто до което може бе някога ще го самоосъзнаем, и не трябва да се замърсява с по- ниски честото на вибрации поради което може да доведе до затрудняването ни към самоучението ни към израстване към усъвършенстване.

25.   Когато го правиш с повече хора едновременно е по готино но аз си мечтая за такова нещо да бъда по средата и да духам на четвъртия опитай и ми кажи как е.

26.   И да ен е нормално, какво от това? Щом ти харесва, не с трима и с петима ще се чукаш. То си е повече от ясно.

27.   Има различни видове секс- Секс със чувства, секс заради секса, секс за правене на бебета..Стига сте морализирали чукането!

28.   аз съм привърженичка на разврата перверзиите и всичко останало харесва ми да пишкам по члена на приятеля ми да му духам той да ме лиже и какво ли не ... мислили сме за тройка или 4ка но всеки път като стигнем до леглото се обеждаваме че сме си напълно достатъчни един на друг ;)

29.   И аз искам да пробвам с двама мъже, но не знам как да предложа това на съпруга ми и как ще реагира. Иначе, щом те кефи, давай нататъка.

31.   Подкрепям № 28 това с тройки, четворки и тнт подобни е за хора, които са си поумръзнали и недостатъчни един другиму, и които си търсят - оправдават изневярата, която е открита пред партньора, който и каквото да говори това не е любов

32.   Kak го правите, м**** му!? Как хем да се харесаме с жената на ближния, хем пък жена ми да се хареса с последния, че и да си ги менкаме... Мноо съм задръстен може би, ама не ми го ражда фантазията как да стане, като жената, позната ли ми е, винаги се позовава на приятелството и ми отказва. До сега са ми връзвали само непознати, а ако научи жена ми -жална ми майка! Животът ми или ще се превърне в ад, или ще трябва да се развеждам. А това за вечна обич, за възвишена любов и т. н, просто си го избийте от главите. Можете само временно да се заблуждавате, защото ви се иска да е така, но такова животно нема. Всеки се убеждава на свой гръб и който свикне с тази мисъл, си опазва семейството, който не, го разваля и търси, и търси докато се скапе.
Да, клубовете по суинг не са лоша идея, но и за тях трябват хора. В България как мислите, че биха се отнасяли с хората, работещи в подобни клубове?

33.   Пробвай с 5 може и да ти стане по добре

34.   Баси

35.   На теб нали ти харесва. Винаги ще има някой да те съди. Аз не бих го направила, но щом на вас ви харесва, не се притеснявай. Може да правиш каквото искаш, щом всички са съгласни.

37.   евала ти редим №7

38.   НЕ. :D

39.   Всичко хубаво авторке, само дето не си ходила в Италия никога. Там такива клубове няма:))) А с мъжете -успех! :))))))

40.   Защо задаваш очевидни въпроси? Ако това е истина и правите всичко, което си написала, значи сте си достатъчно добри приятели, за да правите секс заедно и да му се наслаждавате.

42.   Това го е писал някой мастурбант

43.   До 5-ма е нормално! От 6 нагоре става опасно....