Споделена история от Секс и интимност

Сух оргазъм при мъжа
Здравейте на всички, които четът този саит. Преди време разбрах, че може да се постигне, реших да пробвам. 1. Как става това? Притиска се перинеумът, които се намира на 2см. от анусът. Преди да настъпи кулминацията, се натиска с четири пръста това място, то е меко, натиска се много силно, при оргазма там започва да пулсира, натиска се силно навътре, докато оргазмът изчезне. В този материял се споменава, че така ерекцията продължава и не се чувства умора и нужда от сън, оргазма обаче не е толкова силен. При мен лично след като свърших така ерекцията пак изчезна. даже известно време трудно се постигаше, но това, че не ти се доспива след оргазма е така. За това ще ми е интересно да споделите правили ли сте го, и как е при вас, има ли я тази мощ за да можеш да направиш втори тек, и. т. н. Поздрави.

Коментари

1.   Да, аз съм го правил. Не точно по начина който описваш... но и той става. Друг начин е като стегнеш мускула за който говориш (перинеум или РС мускул, предполагам е едно и също). Този мускул също може да се стегне естествено(както мускула на ръката примерно), но за това се изискват доста тренировки, за да се постигне ефекта които описваш. Проади липса на такива някои практикуват притискането с ръка. По този начин пак се изпитва оргазъм, но липсва еякулация.
Лично при мен ефекта е, че ерекцията се запазва, и следващ оргазъм настъпва доста по-бавно след първия. Т. е. физическа мощ за втори тек има, просто желанието за втори тек не е толкова голямо както за първия... :-)

2.   автор:Знам го това с тренирането на този мускул, прави се като се стиска и отпуска, все едно, че ти се пикае. Само не знам, дали това се прави, когато започва да настъпва оргазмът, с цел да се блокира еякулацията.

3.   #1, как точно го правиш? Аз съм овладял горе-долу PC мускула си, но губя ерекция скоро след това. Четох, че най-вероятната причина е ретроградна еякулация, но няма как да рповеря. Практикуваш ли някакво по-специално дишане или просто стягаш ануса в правилния момент и забавяш темпото?

4.   И какъв е въобще смисълът на това???

5.   Автор: Към 4 смисъла от това е, че не настпва еякулация вследствие на, което не губиш енергия (не ти се доспива) и можеш да повториш, та дори и да потретиш веднага.

6.   #4, смисълът е да не обиждаш жената с петминутно ръгане и да гръмнеш патроните, а да й доставиш колкото и както тя иска удоволствие.

7.   (1) Напълно съм съгласен с теб номер(6), даже мислех да одговоря на номер(4) почти по същият начин, но реших да бъда по толерантен в одговорът си, но да не се отклоняваме от темата.

8.   Колеги, точно по този начин си докарах толкова досаден простатит, че едва се отървах. А, както знаете това може да понижи потентността. При неправилно лечение- завинаги.
Освен това, все повече автори посочват, че техниките за здържането и продължаване на половия акт въобще води до травмиране на тъканта на простатата и е предпоставка за бъдещ рак. При толкова възможности за удоволетв. на жената едва ли си струва рискът. (Ракът на простатата бил ужасен. И от него умират двойно повече мъже от колкото жени от рака на гърдата! )

9.   Впрочем, за впечатляване на чужди жени (или за лечение на по-тежки форми на бърза еякулация), може да се използва АНАФРАНИЛ (напр. от 10мг). Лекарството всъщност е патент на наши лекари точно за това. Обаче в листовката му не пише за това- трябва да се пита сексолог.
С него, , ако не си много загорял, може да се клатиш с часове, а след това на сутринта да продължиш.
Разбира се едва ли някой ще препоръча постоянната му употреба!

11.   Номер 8, доколкото ми е известно, с тренировки на ПС мускула масажираш простата косвено, сигурен ли си, че ще си докара човек простатит по този начин? Имам предвид не притискане с пръст, а само с мускула да предотвратиш еякулация.

12.   Не е здравословно да се прави това, не може да се надхитри природата, НЕ ГО ПРАВЕТЕ, рискувате да си увредите половата система.

13.   Ти в ред ли си бе, 9? Анафранил е трицикличен антидепресант, това дето го приказваш са странични ефекти в добрия случай.

Не пийте произволни лекарства само защото сте чули, че някой казал на една позната на вуйна ви!

14.   Към 11 може да се получи простатит, тъй като еиакулацията е била блокирана, ако го направиш няколко пъти, простатата се изпълва с кръв и започва да се осеща неприятна болка в слабините, коят се съчетава с неприятно чувство за ходене по малка нужда. Най добрият метод за да издържиш по дълго е да си направиш една ****а, 1 час преди полов акт, сигурна рецепта но изпитана.

15.   Трябва да ви кажа, че нещо подобно се получава след 40-така по естествен начин, без да се използват каквито и да било мускули. Просто в акта настъпва силно емоционално- наситен момент, подобен на оргазъм и придружен с някои потръпвания, но без изпразване. И след много кратка пауза, секунди, може да се продължи.
В рамките на един акт обаче, колкото и дълго да продължи той, е хубаво да има поне едно истинско изпразване.
Може би е възможно, понеже хормоните вече не бушуват толкова, а е добре и да се влезе във форма - т.е. всеки ден или през ден, за да не е толкова голямо напрежението.
Полезно е и за простатата, а със сигурност и за ред други неща!

16.   Съгласен съм с (15), но при мен точно в този момент трябва да спра да клатя, иначе идва момент в който не мога да издържам повече и се празня.

17.   Към 14, е аз повече от 1 път не задържам, вече година го практикувам, засега нямам проблем, дано да си лош пророк де, че иначе кофти за мен. А удрянето на една преди това, след определена възраст, просто е мисия невъзможна, ще се налага взимане на стимуланти. :)))))

18.   Към номер:3 Когато има ретроградна еякулация, при уриниране самата урина има бледкъв цвят, подобен на семенна течност, тъй като тя при полов акт не се изхвърля, а се връща по семепровода в пикочният мехур. Ако имаш ретроградна еякулация, трябва да потърсиш веднага специалист. По принцип това се лекува успешно.

19.   От14. към 17. При задържане един път по прицип не би трябвало да има проблем, но ако се повтори, аз лично съм получавал тези странични ефекти, за това не бива да се прекалява.

20.   Какво ще кажат жените по въпросът, хайде изкажете мнение мили дами.

21.   Ж. 36
Ще кажа, че се занимавате с пълни глупости. Изпийте едно хапче Левитра един час преди половия акт, не се напивайте като прасета, тъй като това е широко разпространено свещенодействие сред българските мъже за увеличаване продължителността и издръжливостта при секс, използвайте устата, езика, ръцете си и ви гарантирам, че жената до вас ще бъде напълно задоволена, без да си притискате пито перинеума, нито каквото и да било друго!

24.   Към 8-ми номер. Колега явно съм си докарал същия “досаден простатит, как успя да се изклекуваш... Вече два месеца съм с болки и ходя по уролози и досега никой не ми помогна...

25.   Това за което дискутирате е т. нар. Старт-Стоп техника за забавяне на еякулацията. Пробвал съм я много пъти със стягане на PC мускула. Действа със няколко бързи стягания за около 20 сек.Но чак пък сух оргазъм да съм получавал, както е темата формулирана, са пълни измишльотини.