Споделена история от Секс и интимност

Влюбих се в "идиот", който ме побърква от екстаз
"Идиот"! Това мога да кажа за него. Поредният при това. Самочувствие, амбиция, добре прикрита доброта.
Запознахме се. Коктейл. Секс. Театър. Секс. Вечеря. Секс. Секс. Оргазъм. Секс. Оргазъм. Оргазъм....
Имам проблем. Не спирам да мисля за неговия трибуквен атрибут. Начинът, по който ме възбужда, страстта, целувките, хапането, скубането дори. Харесва ми как се стича слюнка по врата ми и да усещам тялото му върху мен, зад мен- по всякакъв начин. Изпотеното му тяло и мултиоргазмичните тласъци.
Бившият ми приятел твърдеше, че съм фригидна. Сега не знам какво да мисля за себе си. "Повърхностна кифла", която като мантра шепти -"това чукане чаках"

Коментари

1.   Ами извинявай, ама не ти е много акълът! Кефи си се, но и знай, че съществуват МНОГО по-дълбоки отношения. Също така - има и много видове секс и съпреживяване, освен лашкането.
Гледай човека, а не атрибутите.
Иначе - честито!

2.   Е и?

3.   Не ги слушай, това е усещането, че си жива! Наслаждавай се.

P. S. Има и по-страшни идиоти, например всеки един комплексар, който смята че може да предложи "МНОГО по-дълбоки отношения", но все не намира подходяща :)

4.   Номер 3, ще видиш като ти се появят бръчки под очите. Тогава ще усетиш колко си жива и къде са лашкачите.
А за подходящите дали се намират при нас - не мисли. Пак тогава и ще разбереш дали са около тебе.

5.   Това е ужасно! Авторке, как смееш да изпитваш такова удоволствие от секса, и да го споделяш тук?! Хейтърите ще пукнат от злоба!
Аз бих добавил - такава мацка чакам!

8.   Виж, не си влюбена... всичко, което изпитваш е голяма страст, това е. След време ще го разбереш. Недей да се унижаваш пред него... ако той не може да ти предложи това, което искаш от него, спри да го търсиш у него.

9.   Най-добре чукат най-големите идиоти. Интелектуалците са импотентници, а комбинацията от сексапил и интелект е рядкост. Пожелавам ти я, дотогава се радвай на идиота си, но не се влюбвай в него.

11.   Не може да си влюбена в човек, който не ти предлага нещо повече от секс, спокс. Просто се кефи на макс на преживяванията си!!!!

12.   Значи това е твоя човек, не го изпускай.

13.   Лелеее, ами радвай се, кефи се и тва е, какво като е идиот, щом ти харесва секса с него, но да си кажем честно, признай си, не е нещо повече от страст, нали? , е няма лошо..

16.   По-хубаво е да правиш любов. Докато от опит не го разбрах, и аз самата не вярвах :)

17.   Адмирации за №16! Всички, които мислят по друг начин са недорасляци. От №1 и 4.

18.   Благодаря за коментарите! Честно казано вярвам силно в любовта, даже прекалено. Искам да правя любов, а не просто животински секс. Не знам дали ще ми се случи скоро. Искам да го познавам и да не спирам сърцето си, но моят живот е сериозен ангажимент и никой нормален мъж не би се захванал с мен. Затова ще разчитам на въображението си. Иска ми се да живея в разказ на Изабел Алиенде с бурни и изпепеляващи страсти и любов... Жалкото в случая е, че и аз не вярвам, че ще ми се случи. Не знам дали го обичам и дали ще го обичам някога, просто защото ме е страх.

19.   Блазее тии :*

А9

20.   Сега вземи си ела малко
Къде ли?
Ем на себе си :)
Аман от лапета дето четът много децки книжки :)
Или на хора дето им яко лопа дошеметоооо ем ходи за пирове :D