Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да има бременност?
Значи цикълът ми свърши два дена преди нормалното тъй като пих витамин С и трябваше да замина поради тази причина се опитах да го спра и се получи. До тук добре, но не бях имала интимни взаимоотношения преди това с момчета (т.е. беше ми за 1ви път).

Приятелят ми е с доста голями размери и като си сложи презерватив и то падаше... с две думи не ставаше работата. Решихме да пробваме без презерватив и той отдели така наречената предеукоционна течност, (а си мисля че ципата не беше разкъсана или поне той така каза), но доколкото знам тя е решетъчна, което ме притеснява, тъй като нямаше презерватив и тази течност да е влезнала в мен, а др. бях точно 1вите дни след цикъл, което мн ме притеснява.

Искам да попитам какъв е шанса да има нещо като нежелана бременност и какво да правя? (тест сам решила да си купя на 100% но ме е страх)

Коментари

1.   Според мен няма почти никакъв шанс да стане ако не е свършил в теб. Но теста ще ди даде пълно спокойствие!

2.   "Значи" ти първо не споменаваш защо си искала да спреш цикъла си, второ-това, че приятелят ти е доста "надарен" не означава, че трябва да е без кондом(все пак има изобилие от различни видове и размери презервативи на пазара) и трето-мисля,че сексуалната ти култура е на доста ниско ниво, вземи и се пообразовай малко повече.

Относно нещото като "нежелана бременност", никога не си застрахована от нея, така че бъди по-внимателна и образована следващия път!

3.   Ами според мен не трябва да се тревожиш. Първите дни след цикъла е най-безопасно да правиш секс ( е не си защитена разбира се), оволацията е периода в който най-лесно може да се забременее. Спокойно, според мен не си бременна.

4.   Ей тва сте вие малките правите нещо бе да сте де осведомили първо за него...
сега сигурно ще попиташ от целувка с език дали ще забременееш

5.   Абе мене ако ме питаш, 1-во на твоя си му е малак... 2-ро зада ти падне от презерватива той май е би по-детствен от тебе.., 3-то последните 3-4 дни преди и пържите 3-4 дни след цикъла вероятноста да забременееш е най-малко ... 4-то "той отдели така наречената предеукоционна течност" доказва само колко е смотан тази течност се отделя по време на целуят акт не само в края това в края я е просто щото не знае кога да си го извади (потвърждение на точка 2) + това тази течност съдържа около 10% от сперматозоидите които се отделят накрая.

Имам 2 савета към тебе 1-во смени си "надареният" приятел и 2-ро земете почетете малко бе деца занимавате се глупости а и тук там само вийдам някой савет в който има нещо верно....

6.   Има ли секс винаги може да има бременност, дъщеря ми се роди при секс със съпруга ми по време на есечния ми цикъл и двамата бяхме сигурни, че няма страшно от забременяване. Не съжалявам за детето, но фактите са си факти.

7.   Искам да ви попитам нещо свързано с бременността.
С приятеля ми правим т.н. прекъснат секс, свършвал е и в мен, но това беше преди няколко месеца и беше по време на мензис (което не намалява възможноста от бременност). Знам че по време на акта се отделя сперма и вчера разбрах, че в точно тази сперма няма сперматозоиди... (което на мене не ми се вярва изобщо.. Дори ми звучи глупаво).

Аз имам редовен цикъл всеки месец.. Нормално кръвотечение, но постоянно ми се гади (от около месец..), а точно в този момент... Повече от всякога, днес си направих тест и беше отрицателен. Въпроса ми е според вас има ли вероятност да съм бременна и ако не... защо тогава са тези гадения като се има предвид, че се храня редовно и нямам кой знае какви проблеми... ?

П.П. Искам да отбележа факта че като бях много малка ме изнасилиха и направих аборт.. тогава ми казаха, че шансовете за бременност са мноооого, много минимални... Имам ли основание за притеснения?

8.   Bъзмавнаст има но, е около 1 на 1000, има eskapelle за тази работа

9.   Ако не е проникнал в теб и ако не си отворена, мисля че няма как да забременееш. Така наречената предеукоционна течност не може да те оплоди, защото не съдържа сперматозоиди, но нищо не може да ти даде пълна гаранция. Така че за да си сигурна, изчакай следващия ти цикъл, ако закъснее или ако изобщо не дойде, направи си тест :)

10.   Можеш да си направиш тест и по-рано за твое успокоение.А гаденето може да се дължи на болен стомах-гастрит,язва,а може и на нервна почва.

11.   Ами да явно е това което казваш... Явно е било на нервна почва, а и имам проблеми със стомаха, така че.. Абе всичко е възможно! Все пак, благодая, че се отзовахте :)

12.   Минаха 6 месеца откакто имах непротектиран полов акт, ако бях бременна до сега щях ли да съм разбрала.

14.   Не невъзможно е да разбереш, разбира се едва 2-3 часа преди да родиш а някой разбират дори след като децата им тръгнат на градина или в казармата...