Споделена история от Секс и интимност

За гърдите ми
здравей те, на 18 съм и наскоро спах с приятеля ми имам много малки гърди и много ме е срам от този факт, срам ме е да се съблека пред него. Наскоро чух от една приятелка, че ако имаш малки гърди и спиш с приятеля си и той ти мачка гърдите ти малко или много ще почнат да се уголемяват хах не знам дали е така, но май е права защото днеска забелязах, че са малко по-големи и си мисля, че това което ми е казала моята приятелка я вярно... вие какво мислете по този въпрос????

Коментари

1.   Гърдите са жлеза, не са оголемяват от мачкане! По-големи гърди стават при напълняване (мастна тъкан) и при бременност - хормони. Иначе - всичко е ген - виж гърдите на майка си - това е максимумът за твоите

2.   Няма нищо за мислене. Всички виждат, дори и приятеля ти, че имаш малки гърди и без да се събличаш. Няма от какво да се притесняваш. Чуствай се комфортно в собственото си тяло. Сексът е чуство, усещане, удоволствие, емоция... Наистина визията увеличава всичко това но винаги може да бъде компенсирана с нещо.
М 44

3.   Мечтая за гърди като твоите. Защото моите са големи, но пък са много увиснали. Даже, ако можеше да си ги разменим, нямаше изобщо да се колебая!!

4.   Да, помага мила! От личен опит ти го казвам. С приятелят ми сме заедно от 4 месеца и нормално, натискаме се има възбуда. Той обожава да ми ги мачка, да си играе с тях всичко. Забелязала съм, че станаха по-големи, а не съм качила и грам, даже съм свалила малко :д. Продължавай с масажите и ще видиш :D

5.   "срам ме е да се съблека пред него"
това което чувстваш е природно и не може да избягаш от него, доста са жените които се правят че не им пука,
а е точно обратното, иначе как ще си обясним процъфтяването на силиконовия бизнес

7.   По-добре, докато спи, му мачкай оная работа, ще има ефект!!!

8.   Да ставаше така, дай Боже, размер ''Д'' да съм ударила ;Д :Д Иначе както казаха по-горе - съблечена или не, приятеля ти отдавна е видял размера на гърдите ти, така, че ако седнеш да се притесняваш само ще си прецакате секса. И аз съм с малки гърди пък никой не се е оплакал :Д И не се връзвай на простотии :Д

9.   От мое лично наблюдение. Жени, които имат малки гърди имат хубаво дупе и обратно

10.   Изобщо не се комплексирай. Събличай си се и да не ти пука. Не може всички да сме еднакви.

11.   Имаш великолепни гърди! Такива ми харесват! По-добре малки, но стегнати, отколкото големи и увиснали! Давай смело с приятеля ти... правете страхотен секс и не се комплексирай!!!

12.   Странно... аз имам огромни цици, но мъжете в живота ми винаги са предпочитали по-малки.... парадокси!

Мит е че мъжете мечтаят за големи цоцали... доказано е, че предпочитат жени със среден размер...

а, и подсъзнателно приемат жена с големи гърди за много развратна и лесна!!!!

14.   Средният размер е перфектен! Могат хубаво да се мачкат, а освен това са и стегнати! Направо са радост за ръцете и очите!!! Със сексапилен сутиен вдигат адреналина! Представям си също с черен клин и отдолу с розови бикини какво може да представлява моето маце? Ще я цункам много

15.   искам аз да ги мачкам

16.   Аз не си падам по плоски жени.

17.   Аз предпочитам жени с малки гърди много са сладки,а и предпочитам да има стегнато дупенце.

19.   №17 И аз съм така, супер много ме възбуждат малките гърди съпроводени със стегнато дупе. Ама не такожа като го шляпнеш да удари на кокал...

20.   Големината на гърдите са генетична даденост. Повечето мъже си падаме по големи гърди, но има и такива, за които гърдите нямат значение, то добре че ги има, иначе какво ще правят жени като теб. Така че щом твоя човек те харесва с диагноза "тотална ациция" да не ти пука!

21.   № 3, аз пък мечтая за жена като теб!