Споделена история от Секс и интимност

Нямаме място за секс
Здравейте, момче на 18 години съм. Имам си приятелка на 17, ходим вече над 1 година, не сме късали и си се обичкаме много. Правили сме секс 5 пъти досега. Тук е проблемът-нямаме терен. Нашите почти винаги са си вкъщи, майка й също. Спали сме заедно 2 пъти у тях и 1 път у нас, когато нашите и майка й са били в провинцията или в чужбина по случайност. Взаимно си познаваме родителите, но някакси не върви да се затворим в едната стая и да се забиваме, в тяхно присъствие или да спим заедно, когато са в апартамента. По паркове и градинки не сме пробвали, ама ако някой ни хване там....Кола имам, но тя е Опел Корса с 2 врати от 1995 година (това ми купи тате за 1-ва). Просто не се сещам къде само се целуваме и натискаме, но имаме нужда и от малко секс понякога... Дайте съвети и идеи, моля ви ! :)

Коментари

1.   Е, защо да не върви? С моя приятел точно така правим - в неговата стая, майка му в хола... Ясно й е на жената какво става, но това си е съвсем нормално. Ако са готини родителите, няма да има никакви проблеми. Казваш им предварително, че ще каниш приятелката си и да не нахълтват внезапно. :) Всеки възпитан и нормален човек ще се съобрази.

2.   Правете го в Корсата. дърпаш предните седалки напред и на задната седалка имаш място. може и на предната седалка. дърпаш я максимално назад и ти се качва отгоре. може и извън колата някъде на скрито място сред природата.
Има варианти, дайте воля на въображението си.
М22

3.   Ами много е лесно пич, наемаш стая в някое хотелче и сте готови.

4.   Пич вече дори не е нужно да ходите по хотелите, почти във всеки град ще намериш апартаменти които са на хотелски принцип. Примерно наемаш го за 1 вечер нощувката някъде ти идва 20, 30 лв, сами сте и няма от кого да се притеснявате.

5.   Спести някое зареждане на Корсичката и идете в хотел.

6.   Ами мен ако питаш може и в колата? Какво като е с 2 врати, нали има задни седалки? Толкова ли няма някоя горичка край града, в който живееш?

7.   На плажа! Перфектно място когато вълните се бунтуват! Иначе екстремно преживяване е в киното или спортната зала в тоалетната за бърз секс но трябва да имаш презервативи в този изненадваш момент

9.   Хотел. В някой имат и стай за " почивка" Така, че трудно ще ти излезе повече от 20-30лв.

10.   Палиш колата и отивате някъде сред природата, на усамотено местенце :)

11.   Ако си падате по екскурзии идете на хижа, палатки а ако финансовото състояние ви е добро идете на хотел от типа с ваучер 2 нощувки и тн... на купон у приятели.

13.   Ето ти една БЕЗПОГРЕШНА ИДЕЯ!! Която винаги минава и винаги ще минава..

Ако ти или тя имате лаптоп - не компютър, а лаптоп.

Някоя вечер ти я каниш у вас или тя у тях /да гледате филм/ - и тези филми които ще гледаш.. ще са най - хубавите филми в живота си.. повярвай ми!! xDD

Отивате в отделна стая с лаптопа и когато заспят вашите или техните.. вие сте на ход. Нещата се получават от само себе си и всичко се нарежда както трябва, че и по добре.. чувството е повече от ПРЕКРАСНО!!

Късмет пич ;)) - Момче на 15/почти 16 xD/

14.   Който иска- може! Който не иска- намира оправдания

15.   Това сигурно ще е версията на приятелката му, ако изобщо са го правили и предишните пъти..