Споделена история от Секс и интимност

Секс с миньонче
Кои момичета според вас са по-добри в леглото високите или ниските?Аз лично предпочитам миньончета,ако може да е нисичка с дълга и гъста черна коса,чипо носле и големи очи!Вие сте момчета.........

Коментари

1.   Ами аз също харесвам миньончета, що се отнася до това, кои са по добри, това зависи от сексуалните умения на момичето, но всяка е различна, едни са по страстни, други не толкова, така, че не може да се каже, че миньончетата са по добри, и обратното. Всяко момиче си има своят чар и излъчване, всичко е въпрос на вкус.

2.   Какви са тези простотии :D. Не знаех, че ръстът на една жена определя опита й в секса :D. Иначе няма проблем, ако автора си пада по по-нисички жени... явно в очите на мъжа изглеждат неопитни и безобидни, но както се казва 'тихите води са най-дълбоки'.

5.   Чула съм, че повечето момчета харесват нисичките, но с други предимства сладурани

6.   точно аз съвпадам с описанието ти :) хихи

7.   Мен много ме радват азиатките ;д те повечето са миньончета

8.   Ако бях момче сигурно щях да харесвам по високите, но съм момиче и съм миньонче и това много ме комплексира...

9.   Изобщо не се комплексирай номер8 миньончетъта са по сладки, много са готини.

11.   По-ниските хора са по-пластични и са по-добри в секса, по мои наблюдения.
Мога да гарантирам, че височките хора са пълна скръб в леглото. ПЪЛНА.
Важи и за мъже и за жени.
Но всеки човек си има чара и хубавите страни, всеки има своите достойнства. :)

12.   И аз съм доста ниска (1. 58) което ме комплексира, защото нали почти всеки мъж си мечтае за висока дългокрака мадама, а аз определено не попадам в тази категория. Най-гадното е, че знам, че максимум до 1. 60см. евентуално ще стигна :( На мен не ми пречи да се повдигам на пръстчета за д а целуна гаджето ми примерно, но повечето момчета не биха ми обърнали и внимание с този ръст.

13.   №12, не е важен ръстът, а пропорцията на тялото. Има високи мъже и жени с издължен торс и къси крака, както и жени 1. 60 с достатъчно дълъг спрямо тялото крак.

14.   Супер са. Лично аз много ги харесвам. Пък и аз не съм висок (180см) една мацка до 160см с високи токчета както ги обичам много си ми отива (((: И все пак всичко опира до излъчването а не до ръста :)

15.   Може би номер 11 е прав/а.
Не случайно в порнофилмите голяма атракция е мъж-джудже, което заради късите краченца прави много по-бързи възвратно-постъпателни движения, ако това значи, че се чука по-добре :))) Сигурно и с жените е така :)

За протокола - жена със среден ръст съм /167/, а ниската ми майка цял живот ме е комплексирала, защото според нея жени с моя ръст не се котират. Така че ниските жени освен че се чукат великолепно като джуджетата, са и едни малки интригантки, мога да твърдя ;)

16.   За мен определено миньончетата. Не знам дали са по-добри, но са по-удобни за правене на секс и телата им обикновено имат красиви форми и извивки, стига да не са дебели.

17.   Аз съм 186 и харесвам мацки от 164 до 170см с високи токове, но жени до 175 без токове! Иначе се чувствам сериозно респектиран.

18.   Висока съм 181 см (тежа 60 кг) и трябва съвсем нескромно да ви кажа, че като тръгна по улиците... не съм забелязала мъжете да не ме харесват, даже напротив хахахаха Говорила съм с доста мъже съвсем открито без да съм държала да чуя нещо определено, което да ми е приятно, и почти всички са ми казвали, че твърдо харесват по-скоро стройни жени и дори не им пука, ако примерно жената, която харесват, е по-висока от тях самите.
Колкото до секса - това са МНОГО големи глупости, такива зависимости категорично не съществуват. А на жените, които се чувстват подтиснати от ръста си, искам да кажа - не се комплексирайте, всеки си има своя чар. Често се шегуваме с приятели на тема моя висок ръст, абсолютно не се притеснявам от него - аз ниски обувки НЕ нося, защото се харесвам такава, а и имам висок свод на крака и на 8-9-10 см ток се чувствам идеално! хахахахаха
Не се притеснявайте от нищо хора, не правете глупави обобщения и не позволявайте да бъдете подтискани от останалите! :)

19.   Аз предпочитам високите. Много по-приятно е момичето да е с дълги крака и да не се чувства като ученичка от малките класове, макар, че и миньончетата си стават.

20.   Аз, лично предпочитам високите момичета, аз съм малко по-висок от 1. 80, но си опира и до излъчването на човека. Нисичките момичета ми напомнят на деца, като цяло те в голяма част от случаите са по-нежни и притежават по-топло излъчване, докато при по-високите момичета имат по-дълги крака, когато момичето е красиво има обикновено една студена и недостъпна красота.

21.   Мили момичета и момчета, не е важен ръста, важен е човекът срещу вас, ако той е вашият човек, височината нама значение. Поздрави и най добри пожелания към всички вас.

22.   Висок съм 196 сантиметра, но определено предпочитам нисички жени. Слабички с невинно излъчване. Високите ми приличат направо на травестити. За щастие за всеки влак си има пътници :) Повечето ми приятели също се заглеждат главно по миньончета. Все пак една жена трябва да е женствена, а при ръст 180 сантиметра и крака номер 42 това няма как да стане. Вярно е, че има и хубави високи жени, но са рядкост поне за мен, пък и секса с дребничките е много по-лесен. Да не говорим, че гърдите на миньончетата изглеждат много по-големи сравнение с тялото им. За да изглежда една висока жена с големи гърди, то те трябва да са наистина огромни, а това е рядкост. Това, че една жена е ниска не означава, че краката и са къси както е писал някой преди мен. Това е въпрос на пропорционалност. Има високи жени с къси спрямо ръста си крака, както и ниски с много дълги за ръста си крака. Има ниски, но със стройна фигура, както и високи, но въпреки това трътлести. Всичко е въпрос на гени. Има едни проучвания на един калифорнийски институт за чертите, които привличат половете и миньончетата водят с 76 процента. Също така 64 процента от мъжете предпочитат жените да са по-скоро слаби, 29 процента предпочитат по-мускулести, а 7 процента си падат по закръглени жени. 79 процента от жените пък предпочитат мъже по-високи от 180см. Жалко, че не мога да пусна линк заради правилата на сайта.

23.   Ниските жени са хубави докато са по-млади, а влязат ли в зрелостта, особено като са по-слабички се сгърчват като бабенца и приличат на стари пушачки... :(

24.   Харесвам по-високи жени, не знам защо, но като видя висока стройна мацка с дълги крака и женствени извивки и откачам.

25.   Според мен няма мъж, който да харесва ниски жени и коментарите тук ми се струват малко лъжа. Аз съм 1.63/ 1.64 и поне не съм забелязала да е другояче.
И да се хване мъж с ниска жена, се чувства неудволетворен.

26.   Видиш ли я че прави две крачки в метъра-бягай надалече. Най-големите интригантки, най злобните жени са тия, дето им викате миньончета. Прав си, №15, абсолютно си прав...

27.   До № 26 Да не би твоето мнение, да не е изтъкано от злоба? !
Това че завиждаш на някоя ниска жена, не значи че всички миньончета са интригантки! Все едно да кажеш, ами русите са неумнички, само защото има хиляди вицове за тях.

Ниските жени са по-секси и са повече предпочитани от високите, а коментарът ти не е по темата.

28.   Колко високи интригантки и ниски, но свестни момичета познавам. Не знам колко трябва да си "умен", че да определяш хората по височината, но това само потвърждава мнението ми, че мъжете не харесват ниски жени поради много тъпи причини.

29.   Харесвам жената да е между 160-170см и да е65-85кг.

31.   Само дето нослето ми не е чипо. Иначе, все едно за мен говори автора. Има си предимства в секса. Мъжете могат да си ни подмятат както си искат, понеже миньончетата рядко сме над 50кг. Иначе е вярно, че без токчета изглеждаме като петокласнички. Относно стройността - това е пропорция между две величини - височина и широчина. Тоест разделяш височината на широчината и получаваш дадено бездименсионно число. Колкото по-голямо е числото, толкова по-голяма е и стройността. Тоест зависи от две величини и не е съвсем вярно да казвате, че високите хора са по-стройни.

Темата искрено ме развесели. Благодаря на автора.

Само да вметна за високите хора. Няма нужда да се навеждате, когато говорите с нас. Чуваме ви идеално, дори когато сте в изправено състояние.

Поздрави!

Едно миньонче

32.   Мъжете обожаваме ниски жени. Всъщност 160 не е ниска, а перфектна и много ме изнервят такива определения като миньончета и ниски жени. Все пак искаме жена не травестит.

ТОВА ГО ИЗТРИЙТЕ АКО ИСКАТЕ НО:Току що прочетох някакъв коментар на друга история за това как авторът е тъп(директно казано) и чета доста такива коментари как мъжете са миндили, тъпи и тн. А не побликувате някой коментар за жени. Не ви ли е срам малко модераторке. То бива бива феминистка, мъжемразка или каквато си там, ама това е егати маниполираният сайт за промиване на мозъци.

33.   32 - Говори за себе си. Подобни генерализации не правят услуга никому.

34.   Браво бе авторе, все едно описа мен.

35.   До 32: Да, прав си. Тук май модераторите са всъщност модераторки и филтрират коментарите на база "женска солидарност".

МодераторКА - общо 2 момчета и 2 момичета активно работим в момента при одобряване на коментарите.

36.   Вижте сега, всичко, което не е умерено не е хубаво, важна е златната среда. Нито жена 1,50-55 е жена, а почти джудже, нито такава 1,80 - кон та дрънка. Но човек е избира с какъв ръст да се роди, затова е важно да си добър човек. Оттам идва и съдбата ти.

37.   Аз съм мъж на 55 г. и харесвам изключително жени с височина над 175 см. Аз съм 190 см висок и ниските жени не само не ме привличат сексуално, но и сякаш има нещо педофилско да бъда с такава жена. Жена ми е 22 години по-млада от мен и е 175 см. висока, а сестра и е 190 см. и също много ми харесва като жена. Бил съм само с нормално високи, високи жени и има всякакви - и добри, и лоши в леглото. Не зависи от ръста.