Споделена история от Секс и интимност

Секс с по пълна жена
за първи път ми се случи ,аз 83кг и тя толкова ,ами не се получи ,незнам на мен ли се дължеше или на нея,катоме затисна бързо ми падна ,после пък много широка и не чувствах удоволствие ,някаква помощ ако може и за пози които да ползваме

Коментари

2.   Това, че е широка НЕ зависи от килограмите и. Зависи от гените и, физиката и, дали е раждала, какъв тип полов живот е водила и т. н. Има изключително слаби жени, които също са широки. А за да не ти тежи, просто изберете поза, където ти си по-активен и няма да имате проблеми.

3.   Дебелите жени са много страстни.... мастните натрупвания дават пауър! Била съм и на двата бряга и знам.... като бях дебела много ми се чукаше.... плюс това има и големи цици като бонус!!!!

Жена, 23

7.   Подкрепям мнението на номер 3 ;d. Има много пълни жени, които са адски секси и има много мъжe, които ги предпочитат пред слабите. Винаги съм харесвала жени с голям пищен бюст и закръглено дупе (не съм лесбийка :d), не разбирам защо повечето пълни жени са комплексирани от кг си, когато в очите на един мъж могат да изглеждат невероятно възбуждащо и секси. Друго си е да има какво да пипнеш и усетиш... не говоря за жени с кореми като плондери, но за всеки влак си има пътници както се казва ;D.

8.   Здравей, авторе. Аз също съм доста по-пълна от приятеля си, но това не ни пречи да правим страхотен секс. Той няма проблем с ерекцията, дори когато аз съм отгоре. Казваш, че като те е налегнала ти е спаднал... Ще ти кажа аз какво правя когато съм отгоре - заставам на коленете си и с ръце се опирам на леглото или на стената, за да имам опора, така не му натежавам на него а и контролирам скоростта и дълбочината на проникване. Може и вие да пробвате така. А иначе не си казал, дали тази по-пълна жена ти е постоянна приятелка, влюбен ли си в нея, харесваш ли я по-пълна или пък е било случаен секс за една нощ. Повярвай ми имат значение всички тези неща, защото ако я обичаш и сте двойка би трябвало да нямаш проблем с теглото ?. Ако преди с по-слаби жени не си имал проблеми, значи просто може да те отблъсква нещо в нея или да ти е натежала наистина и това да ти е подействало не добре. А за пози има доста, в които ти да си по-активният, пробвайте легнали един срещу друг лице в лице, така можете и 69 да направите. Може и настрани да легнеш ти а тя да се намести спрямо теб, също много приятна поза, която не налага единият да лежи върху другия.

9.   Ми до желание си е най вече братле. Иаз бях предубеден към по закръглените дами но от скоро не мисля тека. По страстни са и нежни в леглото обичат секса повече от слабите. На скоро чуках една студентка не бе много обла но със пишно дупе и едри гърди. Нямаше си гадже и бе доста незадоволена. Като и показах че я желая се превърна в много нежна и страстна мацка. Симпатична и много добродушна. Аз съм мъж на 29 и тека ме възбуди с френска че едва не свърших. Иначе за позите най ми хареса на задна или като бе по корем със вирнато дупе. Стискайки бедрата ме испразни много яко. Иначе путето и беше дори тясно и толкова топло че ми достави ебати и кефа. От месеци вече редовно се чукаме през ден два когато можем.

10.   80кг жена си е дебела а не пълна... освен ако не е 2 метра... Бил съм с ЛЕКО пълна 170см около 65кг, това за мене закръглена жена.. хубаво си е да има какво да пипнеш - цици големи, задник голям а и конкретно тази с която бях цялостно си беше стегната. Така че другия път не скачай на чак толкова дебели, нормално да ти спадне хаха :))

11.   Преди години имаше един филм - "Белите не могат да скачат", та там обясняваха за секса с дебели следното:"овъргаляш я в брашно, и когато намериш влажното петно, действаш". Дерзай!

13.   tozi **** jivot

Този ваш сайт е много добър за съвети, които са от много голямо значение за хора, тъкмо навлизащи в интимния живот.

МОДЕРАТОР: Латиницата е недопустима. Следващият път коментарът Ви няма да бъде публикуван. Моля пишете на кирилица!

14.   ОТ номер 3:
Има разлика между секси пухкава и дебела! Дебела примерно е Марта Вачкова, а секси е Ким! Няма нищо по-яко от стегната мадама с извивки!!! Толкова е женствено!!!

Не разбирам защо има мъже, които обожават скелети!!!

15.   Кофти е мъжете да обиждат жените на "дебелани", ами като не ги кефят да не си лягат с тях бе. Какъв е проблема? ! Било му паднало... не вярвам, че преди да се стугне до леглото не е имал възможността да я огледа добре и да прецени има ли влечение или не.
Горката девойка е останала незадоволена само защото някой не може да си прецени възможностите и техниката на правене на секс :)

22.   Странна работа - затиснала го и му паднала! Аз имам проблеми с опорно-двигателния апарат и във всякакви пози ме боли - кръст, гръб, врат, ръка, крак и т. н. Като въпреки болката тренирам активно. Единствената поза, която ми понася е да седна на дивана и пиленцето да ми кацне на чепа да я кова отдолу. Ей така съм го правил с жена 160 кг (аз съм на половината от теглото ѝ, 190 ръст - сухо-атлетична фигура) с часове я тресох и след това нищо не ме болеше

28.   Пълни глупости са това че дебелите жени са били широки и какво ли още не.
Моята жена е 100кг, и е1, 60см. ебем се всеки ден освен когато е в цикъл, чукам я предимно мисионерската, понякога на задна, почти всеки път правим и 69

29.   С наднормено тегло съм, две раждания по естествен път преди 15г, не водя полов живот от доста време, претърпях гинекологична операция преди 2г. Вчера ходих при опериралият ме гинеколог за контролен преглед.
Така се бях стегнала, че изобщо не можеше да проникне с ръка да проведе прегледа. Казва ми да се отпусна, пак с много зор стана, попита ме дали правя секс, казах не. Стана ми ясно защо още ме наболява входа на влагалището, раздразни ме дори само с пръсти. Никога не съм била широка, не е от теглото.

30.   Широки са силно възбудените жени. И за тези с по-малките хуйчета. Позите наистина са основно двете. Странично е почти невъзможно. Да те язди - също. Изобщо тя отгоре наистина може да прецака работа.
Дебели, кльощави... Глупаво е да коментираш какво не ти харесва на теб. Единственото важно е да ти става от нея и тя да дава редовно.
Бих направил аналогия с храната - някой обича кюфтета, но не си пада по плодове и сладкиши. Друг - обратното... Същественото е като "огладнеем" да има нещо за хапване по наш вкус.
Последното е водещо основно за мъжете. Една жена няма проблем да си хапне и кюфте вместо банан. При това - когато има. При мъжа ако не е "к'вот му се яде и на момента", по-скоро ще си стои гладен. Кой разбрал - разбрал.

31.   Аз два пъти съм бил с дебела жена. Ама наистина дебела, колкото и грозно да звучи. Първият път беше, защото бях на 21 и адски загорял и напълно неопитен, а тя доста доста по-възрастна от мен и исках да пробвам. Ами хич не ми хареса. Вторият път беше преди 3-4 години и честно казано, не знам защо го направих. Но категорично трети път за нищо на света!

32.   Ако е едричка с някой слаб може да го вдигне и носи като момченце много е възбуждащо и да го правят в подобни пози и аз много харесвам такива жени.

33.   Аз съм бил два пъти с дебели и не ми стана. Тогава някак си не ме възбуждаха, но сега ги заобичах

34.   То пък големите цици са един бонус, ум(й) да ти зайде...

35.   Супер е секса с дебели жени. Ако са и на възраст големи става още по добре Много се раздават.

37.   Това лято какъв секс правих само, работим на морето, два магазина един до друг, колежката продава дрехи а аз електроника, като няма клиенти и сме на вън пушим, говорим си такива работи, колежката е млада не повече от 25 г. доста е пълна, направо си е дебела но е много сладка в лицето, тъй като цяло лято съм почти на сухо взе да ми се иска и от нея, веднъж докато пушихме и викам че трябва да купя някакъв подарък за жена ми ама се чудя какво, тя вметна че ще се зарадва ако и подаря някакво по еротично бельо, така минаха няколко дни без да и казвам нищо, единия ден тя ме подхвана дали съм купил нещо, казах и че не съм и дали би ми препоръчала нещо, допушихме си цигарите и тя ме вкара в магазина, взе да ми показва разни прашки, сутиени и такива неща, взех да се правя на луд дали ще станат на жена ми дали ще и харесат, мацето ме попита как изглежда жена ми и и казах че е горе долу като нея, избра ми 2 вида прашки да избера едните, изведнъж ми дойде от вътре че ще е по добре да видя как изглеждат, тя се засмя и ми вика че самата тя е с такива, взех да я базикам че трябва да покаже как стоят, тя първо си замълча и на второто питане ме попита наистина ли искам да видя или се базикам, казах и че говоря сериозно и тя каза че ще ми ги покаже, влезнахме вътре, заключи магазина и ме дръпна в склада, съблече си дънките и остана по прашки, бяха наистина същите и стояха страхотно на големия и задник, тогава тя ми каза че ако само ще ги гледам да се облича а ако искам нещо да действам че трябва да работи, не чаках втора покана изчуках я набързо и излезнахме да пушим, секса беше страхотен така че секса с дебеланите си е гот....

38.   Винаги съм харесал зрели жени. Може би защото първата гола жена която видях на живо бе майка ми. Та не беше дебела но си имаше всичко. Големи гърди с огромни зърна, между бедрата бе космата. Така се получи че съм спал само с жени. Никога с момиченца. Само едната бе слаба, така че съм пробвал, но повече ми харесва с едри, пълни, с големи цици и дупе.

39.   Докато бях ерген имах съседка дебело момиче, също мома. И когато не бяхме във връзки, от време на време се чукахме, както казваше тя, да изпуснем парата. Не се оплаквам, не беше широка, никак. На пръв поглед смотана, но вм интимен план беше доста потентна, често и се ебеше. Тя ме научи на някои тънкости на аналния секс, как да накарам жената да прималее от кеф. Търкал съм си го между циците и и съм се празнил на лицето и, но на нея и харевсваше.

40.   Колко е циничен света само.... значи за закръглени жени няма проблем, а аз дето имам бирено шкембе само, никоя не ме иска, дори и дебелите, не се определям като грозен или красив, по скоро симпатичен, но това шкембе постоянно ми се изтъква като причина.... защо е така?

41.   Не е вярно, 40.
Закръглените не ни искат, а аз секс не бих отказала.

42.   До №41
Не ми се вярва да не искат да Ви чукат мъжете, затова че сте пухкави. Ако мъжът до Вас си ве обича и уважава, ще си ве чука и ще е доволен.
М 43

43.   Не се занимавай с такива свине. Вярно е, че може като жени да са сладки и приятна компания, но не за секс. Освен това поради външния им вид, им липсва внимание от мъже и само за една усмивка решават, че ги харесваш и се превръщат в едни лепки.

44.   До н. 40
Защо не те искат?
Аз много харесвам закръглени жени... да има къде да се хванеш...
Обичам едри жени... с тях секса е супер...
Имам една любовница 170см/85кг и много красива в лице..
Огромни цици и перфектен задник....
Правим супер секс вече почти 5 години....
И накрая винаги на задна... докато не я напълня.

45.   Моето мнение и опит който имам с жените е, че зависи изцяло от жената. Тоест дали е пълна или не няма значение, някои жени имат високо либидо и правят добър секс без да мрънкат. По-пълните са по страстни в секса обяснявам си го с факта, че на някакво подсъзнателно ниво те искат да се представят добре и да докажат, че са добри в това което правят. От гледна точка дали е ''широка'' или ''тясна'' това е чиста генетика не зависи от нищо друго (както има мъже с малки или големи пениси или с тесни и широки )всичко това е генетика и не зависи от половия живот които водят. Мойто мнение е, ако имаш чувства към нея остани до нея с времето ще се нагодите в секса.

Мъж 32