Споделена история от Секс и интимност

Виртуален секс? Или как ще загубя най-близкия си човек.
Историята ми е следната. От известно време си имам приятелка, която много ценя и обичам. Но днес се случи нещо доста странно, заради което сме пред скъсване.

В момента сме дистанцирани и си говорим по скайп и днес се получи издънката. Както си говорихме по скайпа и тя ми каза, че ръката и е в гащичките и прави нещо. Първоначално и казах, че няма проблем нека се задоволи щом има нужда, но постепенно тя насочи темата към виртуален секс и че иска да го направим заедно.

Аз бях потресен и деликатно и убих мераците и след това се почна. Какъв съм бил. Едно просто нещо не съм бил направил за нея и тн и тн.

Сега ми е сърдита пък аз съм гузен. Какво да направя? По принцип тя е такава. За най-малкото нещо, което не и изнася и почва да се тръшка. Пък аз не искам да я загубя заради подобна глупост :(

Коментари

1.   Постъпил си жестоко към нея-защо не си и помогнал да свърши,тя си е представяла че го правите заедно и е трябвало само да оказваш малко помощ-хем казваш че сте дистанцирани а правиш всичко възможно тя да не освобождава напрежението и по този начин я тласкаш към други мъже и мисли за тях!

2.   "За най-малкото нещо, което не и изнася и почва да се тръшка."
Ти с такова момиче ли искаш да имаш връзка? Мазохист :))

3.   Според мен си постъпил глупаво. Момчетата си падат по такива работи и щом тя го иска помогни й. Извини й се и оправете нещата ако не искаш да я изгубиш.

4.   Напротив. Много добре е постъпил човека. Аз съм жена, но на негово място и аз така бих направила. Такива момичета що за патки са?!...

5.   Hе мисля че ще изкарате много време заедно ако тя продължава така. сега неискаш да я изгубиш, но при такова държание от нейна страна ще ти писне рано или късно, а за тая случка- е можело е да и кажеш някоя и друга "добра дума", пък и на теб щеше да ти хареса, но ти си преценяваш :)

6.   Бе не мога да съдя другите ама честно казано малко курвенско ми изглежда това от нейна страна. може да съм старомоден амаа... незнам, аз не си падам много по такива момичета. въпреки че съм правил и виртуален секс с една бивша, но само ми се затвърди мнението, че е голяма курвичка. М25

7.   Ех може би и аз съм от консервативните, на 30г съм, бих казала че имам достатъчно опит в секса, но това определено не ми е в стила...имала съм подобна ситуация само че бях от твоята страна...почувствах се адски глупаво. Един прост откровен разговор би оправил нещата според мен...а пък може би не се познавате достатъчно, инак не би си позволила подобно нещо, знаейки че ти не си падаш по такива неща:)

8.   Жените сме такива, все се опитваме да ви угодим. Тя много те обича и сигурно те ревнува, щом на всяка цена иска да свършиш... Не тя- а ти. И сигурно иска да го направите, защото не сте заедно а тя иска да е сигурна, че си бил с нея.....дори и по скайпа.

9.   Сега като те зареже тази, следващата може да е по умна и да разбере, че не си падаш по тези неща по заобиколен път, без да ти го предлага направо.Тогава ще си върти виртуалният секс с други, а теб ще използва за задоволяване след това. Успех.

10.   Ще сложите ли тема и за виртуални бебета в скоро време?:)))

11.   Номер 10, правят се опити от много хора по света, но все още не е пожънат успех. :))) ...затова и виртуалният секс си остава една от безопасните форми на секс. Но въпреки това аз се въздържам от тази му форма. хахаха
Ралф

12.   Здравей! Аз съм на 25 год. и мога да ти кажа, че попринцип необичам да правя виртуален секс и ми се струва глупаво, но за един определен човек бих го направила. Тя може би също има такова желание само с теб. А и това е нещо различно, нещо вълнуващо за нея. Трябваше да го направиш, а пък най-важното е, че е и безопасно. Не я съдете толкова. Аз също само като чуя човека по телефона и направо съм пред свършване. Това е само с него. Тя може би е така и с тебе. Като не сте заедно. Не се притеснявай. В днешно време няма нищо очудващо. А и защо да живеем по стари схващания.

13.   Всеки мастурбира от време навреме, а виртуалния секс си е самозадоволяване. Какво лошо има че е искала да го направи пред теб и то без да го крие. Няма защо да се сърдиш, изневери й и ти с ръката си :)

14.   Аре стига с тия измислени теми, бе !!!

Ако това е вярно, значи си най - тъпият човек, братче !!!

15.   Айде стига. Тва че пишат какво ще си направят и как ще се задоволят не прави момичето курва или момчето женкар.

Тва е един вид, друг начин на задоволяване, доста интригуващо е. Всеедно не се чегрътате яко, като сте заедно, та сега не ви изнасало и си мислите че тя е курва понеже е ПИСАЛА такива неща.

Не се чувате кво приказвате. Да прави секс по скайп, ако е равно на курва, тогава, що некоя девствена тука, от вас, ако има, да земе да ми пише по скайп, да я отвора :D

16.   Брат, виртуалният секс е най-лесното нещо. Ако иска да го направите, изчукай я и не свършвай. :) Смисъл... ако не ти се свършва пред компютър ( което е разбираемо, спермата е доста ценен материал... измами я! Аз съм го опитвал лично. Жените са гладни, когато станеш техен. Искат да те изядат на всички възможни фронтове. Тъй че щом опре до GSM или до компютър, чукай я, свърши я и симулирай оргазъм! :) Ха, даже ще ти е забавно. После на живо ти си вземи своето. Е, ако иска да включвате камери, работата е друга. Там няма как да мамиш. Но винаги можеш да откажеш камерата под предлог, че искаш да е по-тайнствено. Може дори да си представите, че си някой друг или тя е някоя друга. Все тая! Разбери едно... във виртуалният свят всичко е възможно! Ако не го прави с теб, ще го направи с друг така или иначе. :) Живот! :) Хаха... знам, че звучи кофти, но е факт.