Споделена история от Секс и интимност

Девствената ми приятелка
Здравейте :) Дълго време се чудих дали да пиша, но се реших. С приятелката ми сме заедно близо 6 месеца. Запознахме се случайно и от мига в който я видях знаех, че тя ще е моето момиче. Неописуемо красива е с невероятна усмивка. Аз не съм голям красавец и доста се учудих когато избра точно мен от всичките си обожатели. Тя е смисъла на моя живот. С мен е въпреки всичко, създавам и доста проблеми. В началото се караше доста с техните заради мен, но леко по лека нещата се оправиха и сега съм доста близък с родителите и.
Аз съм първото и гадже, с мен се целуна за първи път, в мен се влюби за първи път и за пръв път обича момче(поне така твърди). Проблема е там, че аз съм 5години по-голям от нея, тя е на 16, а аз на 21. Девствена е и много се притеснявам от този факт. Знам, че първият път при момичетата доста боли и не искам да я нараня. Като знам, че ще и причиня болка, не искам да идва никога този момент. Тя не ми е казала, че го иска или нещо от сорта, не ми е казала и че не го иска, просто понякога в някои момент нещата ескалират и трудно се спираме. Вчера се натискахме и аз я докоснах по-силно и я заболя. Каза ми, че не иска да бързаме и че когато му дойде времето иска всичко да е като на филм. Не искам да си представям когато настъпи момента как ще преживея това, че ще я боли. Знам, че е прекалено малка затова не я притискам и знам, че когато му дойде времето сами ще го разберем и усетим.
Тези които са прочели историята ги моля да ми отговорят на няколко въпроса :
-Мислите ли, че е прекалено малка за това?
-Смятате ли, че трябва да изчакаме още малко време?
-Много ли ще я боли?
Благодаря :)

Коментари

1.   Няма понятие като малка. Въпросът е дали се чувства психически готова за това. И й кажи, че първият път няма как да е като на филм, все пак ги има и грозните кървави и болезнени части, няма как. При всички ни е тaка. Първите два въпроса се припокриват, така че мисля, че отговорих и на двата. Колкото до третия, при всяко момиче е различно. Може хименът й да е тънък и изобщо да не я боли, може да е еластичен и много да я боли, зависи. Така или иначе все някой някога ще й причини болка ( ако хименът е еластичен, както казах ) и след като ти наистина я обичаш и уважаваш, направи го ти, така поне ще си сигурен, че някой от бъдещите й приятели ( дано няма такива, да сте завинаги заедно :)) ) няма да й причини болка, тя да му каже да спре, а той да не го стори и става лошо...

Мая, 19 г.

2.   Човече ти май се страхуваш повече от нея. Тя не ти е казала, че го иска не се панирай толкова. Ще я боли, но няма друг начин...

3.   Има много информация в нета. Не се безпокой не си първият които ще го направи. Всички сме минали по този път. :)

4.   говорете и си споделяйте свободно на тази тема, ако не можете не е време още

5.   Здравей аз съм на 17 години и ходех с едно момче 1 година и 3 месеца.. Точно като вас аз бях на 16 той на 21.. И го направихме на 6-тия месец точно.
-Мислите ли, че е прекалено малка за това?
Според мен не е малка не защото аз съм го направила на 16 годишна възраст, а защото щом е успяла до 16 да остане девствена значи е добро момиче.
-Смятате ли, че трябва да изчакаме още малко време?
А бе то това не може да си кажете днес ще го направим и да се навивате че точно днес ще е.. То ще дойде от само себе си..
-Много ли ще я боли?
Еми при всяко момиче е различно.. Мен ме боля и то много не искам и да си представям какъв ад беше.. Но имам приятелки които ми казват "как те е боляло бе ти си луда" или нещо от рода така че зависи от организма и.
Успех с това добро момиче и гледай да не я нараняваш.. :)

Нели

6.   Както казаха по-горе в коментарите - не е важно на колко години е а дали се чувства готова да го направи. Освен това при всяко момиче боли първия път - така, че колкото и да отлагате - дори да го направите, когато тя е на 20 пак ще боли. Но се опитай да и обясниш, че болката е само първите няколко минути. След това с всеки следващ път ще изпитва само удоволствие. Така че трябва да се престраши все някога.

7.   Аз съм доказателството, че някои момичета не ги боли изоообщо. 3 секунди болка, никаква кръв... Късметлийка :D

8.   Всичко зависи от самите вас. Ако тя се чувства готова направете го.. дали ще отлагате или не рано или късно този момент ще дойде. Щом я обичаш и тя те обича, щом се чувства в сигурност и я правиш щастлива, възрастта няма никакво значение. :)

9.   Не я пришпорвай, защото жените смятат, че щом си им първия, значи трябва да си и последния.

10.   Това е огромна отговорност. Цени момичето си, защото е избрала теб, а не някой друг.

11.   Според мен приятелката ти изобщо не е малка! В днешно време вчерашни пикли на по 12-13 години са спали вече с по 4-5момчета, а твоето момиче е на 16 и се е опазило до сега. Бъди горд, че е избрала точно теб! Ако тя се чувства психически готова, защото физически е, направете го! Какво имате да чакате? ! Моментите не се чакат, те се създават! Това дали ще я боли или не, зависи изцяло от химена и, който при всяко момиче е различно. Пожелавам ти късмет!

12.   Като дойде времето да я отвориш направи го първо с пръст, после с два и накрая проникни с члена, така ще я боли най-малко.

13.   Към номер 7 не си късметлийка просто хименът ти е еластичен и не се е разкъсал. Вероятно ще се разкъса при раждането.
Колкото до историята, момче, не се безпокой всички момичета са минали по този път, тя е избрала теб за "първия" с което ти показва, че те обича и че желае винаги да сте заедно. Пожелавам ви много любов и се постарай момента да е наистина като на филм, защо не като в "Три метра над небето".

17.   бях на 15 приятеля ми на 19 от три месеца бяхме заедно, когато го направихме. Той е първия ми, с него се целунах за първи път, не се страхувах, и не ме болеше много, подчти николко, имах само две капки кръв на бельото, дори не разбрахме как стана. Пробвай да я побарваш първо с пръст известно време и след това действай. Късмет и дано всичко е като на филм както иска твоето момиче.

18.   Аз също съм момиче на 16 години. В подобна ситуация съм като тебе, ходим с приятеля ми от 5 месеца и той ми е казвал, че не знае как ще го направи като не иска да ми причини болка. Щом ти е казала или е намекнала че го иска, сигурна съм че е така. Няма как да мине без болка, то е ясно. Няма как да е като на филм, но ти винаги можеш да направиш атмосферата романтична, за да я предразположиш още повече. Не се притеснявай от това, че ще я боли- тя е на ясно с това нещо и щом ти се доверява не го мисли толкова много. Колкото до това дали е малка.. ами при всеки е различно, зависи от това как се чувства тя. В днешно време момичета на по 13 години вече водят редовен полов живот. Щом е на 16 не мисля че е малка, но пак казвам- Зависи от това как се чувства тя самата.

21.   Спокойно, всичко си е абсолютно нормално, само не разбрах ти девствен ли си, че толкова се притесняваш? Аз първия път бях на 16 и той на 16 и двамата девствени. Бяхме заедно от една година и всеки път се натискахме, целувахме и лижехме и се побърквахме взаимно, но ни беше страх да го "пуснем вътре". Та след една година когато се престрашихме, и го пуснахме да ми пръсне хименчето не го усетих как стана, без болка без капка кръв само удовлетворение и за двамата.

22.   Аз съм момиче на 14 и вече правя секс. Не смятам че е прекалено малка - в идеалната възраст е. Поне повечето момичета я губят на толкова или по малки. Щом още не е готова изчакайте колкото е нужно. Най важното е да не я притискаш. И ако те обича достатъчно и ти има доверие повярвай ми няма да я боли много. Късмет ;)

23.   Е, как е сексът на 14? Сигурно усещането не е много по-различно от това да си измиеш зъбите? :)

24.   Аз няма да коментирам историята ти само ще отговоря на въпросите, който си задал. Значи както каза номер 1 или 2 беше не знам възраст като малка няма. Тя трябва да готова психически. Колкото до това може би щом тя иска трябва да изчакате и знай, че все някога ще се случи. При всеки иначе е различно на някой не ги боли на други да. Зависи и от теб как ще се отнесеш и от ципата й, ако е по-еластична може да не се спука от първият път и да изпита болка и след това. Кръвта трябва да знаеш, че не е задължителна. По принцип при всеки е различно, но и ти трябва да внимаваш много. Не започвай да се самообвиняваш още щом ти каже, че я е заболяло малко. Не всичко зависи от теб знай го това. Другото нещо, ако искаш да изпита възможно най-малка болка каже ли ти спри спираш това е. Късмет и умната. Възрастта няма значение. За мене лично пет години е задоволителна разлика за възрастта ви като се има на предвид, че тя е навършила 14 години това разликата няма особено значение когато любовта е истинска. Тя може да послужи само за оправдание, ако момичето или момчето решат да скъсат или да се разделят(което си е едно и също). Майка ми и баща имат разлика 7 години, но какво от това сега имат 2 деца (аз и брат ми, който е по-малък от мен) и дори не обръщат внимание на това с колко години баща ми е по-голям от майка ми. Това мога да ти кажа.

25.   Тази история я има и в един друг сайт, много ми мяза на измислена.

26.   Аз съм на 19 години. Имал съм много връзки с девствени момичета, но не с всички съм правил секс (просто, защото знаех, че искат само да ги отворя, а аз смятам, че не е редно да отворя едно момиче и да го изоставя. ) Преди 1 година срещнах сегашната ми приятелка и аз както теб не исках да я нараня и никога не съм я притискал за секс. Тя беше на 15 и беше страшно срамежлива дори от мен. До сега не беше имала сериозна връзка и не се беше отпускала с никого. Не искаше дори да говорим на тема 'секс', защото я беше срам да произнася думите. Няколко пъти я притисках да говори и се отпусна. Пет месеца след началото на нашата връска тя реши да и отнема девствеността. (Голям шок за мен, защото не исках да я заболи) Беше неспокойна и ми беше трудно да я накарам да се успокой, но се получи. Не съм я отворил направо с моя приятел, ами с пръсти. Един, два и накрая три пръста. Не я заболя много. След това го вкарах, каза едно леко 'Ох'. Карах го бавно и спокойно. След това поговорихме и тя каза, че не я е боляло кой знае колко много и много и е харесало. Специално за това дали твоята приятелка е малка за това не може да ти каже никой, освен самата тя. Ако е пораснала достатъчно психически, няма проблеми. Според мен на години не е малка, моята приятелка беше на 15, когато и взех девствеността. Карай го бавно и няма да я заболи. Не е нужно да се напъваш и да бързаш, все едно не си виждал женско. :)
Пожелавам ти успех! :)

27.   Здравейте! Според мен не е малка. Аз съм на 15 и приятеля ми е на 15 и почти от 6 месеца водим полов живот. Първия път малко ме боля, но той беше внимателен... Затова не се притеснявай, като я заболи ще ти каже и ще спреш.. и след 3-4 път ще и хареса много :)... Пожелавам ви успех :)

28.   Номер 26, вярвай си :p!

29.   Защо при теб, ако нещата не стават номер28, това не значи, че и при други е така.

30.   Много благодаря на всички :) Историята я има и в друг сайт, защото исках да получа колкото се може повече съвети и мнения :)

32.   Няма как първия път да е като на филм. Обясни и това. За мен лично първият път нямаше толкова значение, защото нали след това следват много други пъти, в които човек хем е придобил опит, хем се е сближил с човека до себе си, и е много по-приятно. Удоволствието за нея ще дойде чак след 9-10 път, в началото е нещо ново, непознато, за болката не се притеснявайте, тя е неизбежна, ако не стане от първия път, отложете. При мен се получи чак на третия път, бях на 17. И бъди внимателен, просто наистина очакванията и са нереални, защото според мен при първия ви път дори трябва да си говорите по време на самия акт и ти внимателно да влезеш в нея, да я попиташ как се чувства и тя да те насочва. Първият път и за двамата няма да е перфектен с всичките разяснения, притеснения, моменти на несръчност и неловкост и тн, но това е неизбежно. А щом се обичате, това не би трябвало да е проблем.

33.   Авторе, на историята в „другият”сайт никой не е одговорил.

34.   Ако си мислите, че съм девствен - Не не съм :) Преди да бъда с настоящата ми приятелка съм спал с 4-5 момичета, не повече от 2-3 пъти, затова се притеснявам, тъй като нямам кой знае какъв опит в тази област :) Искам в този момент да и покажа, че я обичам, а не да си мисли, че съм с нея само и единствено заради това :) Желая да се почуства максимално комфортно и да се наслади на първият си път, защото знам, че за момичетата е нещо специално :)
А за историята в "другият" сайт, не съм влизал и не съм следял темата, дори забравих сайта :D

35.   Сайта е „Лично нет”, не мисля че е малка, но тя трабва да реши кога ще стане, иначе бъди по внимателен, по нежно проникване, знаеш как да го направиш. Успех.

36.   Абе човек, какви филми, какви пет лева. Това да не е някаква научна дисциплина или романтичен филм. Ако е добре развита физически(в смисъл, че някои на 15-16 са още не съвсем развити - яйчници, матка и т. н. не съм гинеколог) давай смело щом го искате. Секса е удоволствие за човека и една интимна връзка без него не е същата. След като 2-3 пъти я "поразработиш" и се отпусне психически и поразшири малко, и за нея удоволствието ще е неописуемо. Е има някои им трябват и към година да се отпуснат, поне така твърди сегашната ми любовница когато е била с първия си. Общо взето е това, забавлявайте се и не го мислете като все едно е ядрена физика. Сега вече никой не му пука примерно дали той ще е първия на жена си или втория и т. н.
М28

37.   Много благодаря :) Днес разбрах, че наистина го иска, като този факт ме направи безкрайно щастлив! Решил съм след като завърши (в смисъл като завърши учебната година) да отидем на разходка (в гората) и да се изкачим до една местност, от която се вижда целият град и околните села (смятам да е през нощта). Много е красиво и мисля там да го направим :) Какво смятате?

38.   Аз си мисля, че това не е добра идея. Още повече, че тя е детствена и първия път трябва да и е удобно, може да кърви и т.н.(не съм бил с детствена но така съм чел и чувал). Ако ме питаш мен, ако нямаш подходящ терен, вземи една стая със спалня, баня и тоалетна, ако има и вана още по-добре. При нас ги има такива стаи за по 30-40лв. Ако нямаш парите искай на баща ти или друг близък роднина мъж - ще ти даде веднага като чуе за какво са ;)) Ако имаш лаптоп го вземи изтегли романтични филми и порно, вземи някаква по-лека храна, малко лек алкохол и т.н. Измийте се, след това я предразположи, целувайте се, направете си малко взаимна френска любов и я разпечати. Ако стане някакъв "фал" банята ще й е подръка. После я продължи във ваната и т.н. След като се наситете заспете гушнати на спалнята и така. Така го бих направил аз. В гората, и особено за пръв път е много куцо според мен. Ще я боднеш 2 пъти, ще се разкървави, няма да има къде да се измиете, тя на тая земя няма да може и да се отпусне, абе общо взето аз не бих го направил така. Аз лично съм го правил няколко пъти в гората и не останах с кой знае колко "незабравими" спомени. Истинските ми сексуални маратони и готини спомени са точно в такива стаи.
М28

39.   Е, какво стана, направихте ли го? Ако не сте, подкрепям М28, гората е мн лоша идея за първи път...

40.   В момента го правим.

41.   Все още не сме :) Обмислям къде да го направим, защото искам този спомен да остане незабравим за нея :)

42.   Коментар номер 40 не е от автора :)
Предложете ми най-романтичното и най-незабравимо място за първи път. Имам нужда от помощта ви! :)

43.   Ако имаш собствен терен е най добре, романтична вечеря, иначе става и на хотелче пак с романтична вечеря, цветя, подаръче(нещо което тя харесва). Бъди много внимателен, наблегни много на любовната игра преди акта, това е много важно за да нея боли много. Мястото не е толкова важо, по важното е да има къде да се измие след това момичето, тоест баня. Ако тя го иска, го направете, не я карай да чака. Успех. М37.

44.   -Мислите ли, че е прекалено малка за това? - Не е малка..
-Смятате ли, че трябва да изчакаме още малко време? Това е изцяло ваше решение.
-Много ли ще я боли? - Зависи от нагласата и на двамата.

46.   Много ми е интересно какво стана, получи ли се? :)

47.   42, явно авторът, вече 9 месеца се натискате и то "Вчера се натискахме и аз я докоснах по-силно и я заболя" явно доста интимно и още нищо?

48.   Интересно какво е станало си иторията ви? Дали сте още заедно

49.   И до кога ще чакате? Докато стане на 45 ли? Хайде малко по-сериозно. Аз също съм имал детствени, не е болка за умиране. Действаш мъжката. Първият път е нормално да я заболи - ползвай хубави презервативи и овлажняващ гел. От там насетне след третия път би трябвало вече да няма болка и да е само кефа. Вземи се в ръце, мъжки и не излагай пола. Достатъчно си чакал.