Споделена история от Секс и интимност

Само за секс
Аз съм мъж на 35 и искам да си хвана жена, която да ми бъде само секс партньор и нищо повече. Не искам да ми бъде нито приятелка, нито да поделям чувства с нея. Затова ми трябва съвет, още повече, че ме няма във флиртовете. Да бъда ли откровен с нея от самото начало, че я искам само за секс. Поне 1-2 пъти трябва да излезем на кафе. Какви разговори да обсъждам? Не искам да давам обяснения около личния ми живот. Какво бихте ме посъветвали: да си измислям ли или просто да й кажа, че не ми се говори за личния ми живот.

Ако някой от вас е в подобни взаимоотношения, моля да сподели как се запознахте, колко често се срещате и как като цяло ви върви тази връзка.

Коментари

1.   Едва ли ще намериш така като гледам... Иди на проститутка

2.   Еми, приятелче, май доста мъже искат това. Но щом си на 35 и сериозно питаш май си прост. Само за секс може би някое малко момиче около 20 години и то да я спонсорираш. Но не те знам дали имаш пари. Май нямаш, така ми се струва.

4.   Според мен, трябва още от самото начало да и споделиш, че търсиш връзка само за секс, ако ти върже, ок. Не лъжи за това жените, много е ПОДЛО. Има такива, които си падат по този спорт.

5.   Аз бих предпочела да се опознаем примерно на първата среща, след което да бъдеш директен и искрен с мен, тъй като ако отлагаш, можеш да и създадеш впечатление, че искаш нещо повече от секс връзка.

6.   хах, трудна работа, понеже жените, които не се интересуват от сериозни отношения са свикнали да искат пари за секс. То кой мъж не би искал някоя само за секс. Няма такъв филм, батенце, трябва да си плащаш.

7.   Напротив, хващаш някоя омъжена, на която нъжът и не се справя в леглото, само, че е много трудно да я откриеш.

8.   Компаньонка е отговора на твоя въпрос.

9.   Повечето жени харесват секса именно заради това, той да бъде с чувство. Това не е надуваема кукла, да блъскаш и бягаш. Аз лично не бих се навила на нещо подобно. Дори и семейните жени търсят извънбрачни връзки заради нежноста, топлината и чувството. Може да има и изключения, но те са малко.

10.   Извинявай пич, ама никоя жена няма да се навие да бъде изполвана, с изключение на тези на, които това им е професията. SLAI.

12.   Нямам думи, авторе! За какви ни мислиш жените? Само за някакво парче месо ли? Засрами се! Заслужаваш с теб да се държат като с нищожество!

13.   Здравей, авторе :) Ще споделя моя опит - от година и половина съм любовница на един женен мъж на 37 години, аз съм на 23 и отношенията ми с него са преди всичко сексуални. И двамата ни възбужда това, че връзката ни е тайна и че правим невероятен секс на невероятни места и в невероятни ситуации - на вилата му, в офиса му, в колата му (със шофьора на предната седалка ;) ), по хотели, в заведения, в подземен паркинг и т. н., и т. н. Той имаше нужда от редовен и освободен секс с младо, леко перверзно момиче, а на мен дивият секс с женен мъж винаги ми е бил страшен фетиш. Запознахме се на един коктейл, правихме секс още тогава, беше невероятно и за двамата, защото аз съм супер спонтанна, а той... жена му не му беше правила свирка от години, да не говорим за гълтане. И така някак си се наместиха отношенията ни, задоволяващи са и за двамата. Сега.... може на всички да им се стори прекалено извратено и вулгарно, но често си правим експеримент - той води сериозен разговор по телефона с колега или с жена си, а аз през това време го свършвам с уста и той трябва да запази самообладание... ;) Сексът на публични места също ни е голяма страст. Така че... с точната жена цялото това изживяване може да е страшно вълнуващо.