Споделена история от Секс и интимност

Изоставена
Здравейте, на 15 съм.
Моля да пуснат исторята ми тук, много моля защото вече не знам какво да правя, много ми е тежко.

Преди няколко месеца ме изнасилиха, беше ужасно и болезнено, чувствам се мръсна и унизена, но дори предателството на моят приятел, на първата ми любов ме нарани още повече.
Когато му казах за случилото се предположих, че като всяко свястно момче ще иска да ме успокои, да ми помогне да се справя защото ми е много зле и съм на ръба да полудея, но...
той го счете по - скоро за чиста изневяра, отколкото за изнасилване!
Защо? Защо и последния човек, на който разчитах и обичах не ме защити, не ме утеши, а нападна и обвини. За първи път в живота си се бях почувствала добре в кожата си, с него, а той ме захвърли наричайки ме мръсница, не мога да го разбера!
Та аз бях изнасилена, за Бога! Толкова ли е неприемливо, чувствам се ужасно, той ме остави съвсем самичка, нямам си никого, родителите ми се опитват да се държат сякаш нищо не се е случило защото си мислят, че така ще забравя по - лесно, вечно не са там когато са ми нужни и не мога да споделя мъката си с никого!
Обичам го толкова много, а той се опита да породи чувство на вина в мен! Какво мога да кажа? Бях с приятели на гости, тогава бившият на една от приятелките ми ни заключи в банята и заради силната музика не ни чуха. Беше неописуемо грозно и болезнено.
По - късно през ноща споделих на най - добрата ми приятелка и тя веднага се обади на полицията, отидохме да съобщим за нарушителя, но те решиха, че си измисляме и буквално ни изхвърлиха, всичко приключи. На всичко отгоре приятелката ми трябваше да замине за чужбина и сега съм напълно самичка, не знам какво да правя!
Любимия беше моята светлина в живота, единственото хубаво нещо в него, но огасна. Мъчно ми е много, повече за него отколкото за себе си.

Съжелявам за ужасния ми правопис, просто съм на ръба пред нервна криза. Едва на 16 съм, не е справедливо това да ми се случва, не е справедливо да се случва на когото и да било!
Благодаря ви!

Коментари

1.   Последно, на 15 или 16 си?

2.   Много съжалявям за това, което ти се е случило, колкото до приятелят ти, един мъж на място не може да постъпи така. Пожелавам ти да срещнеш момче, което ще те разбира и уважава, независимо от това какво ти се е случило. Успех мила.

7.   И аз съм горе-долу на твоята възраст. Момче съм. Ако бях на мястото на твоя никога не бих постъпил така. Според мен той е трябвало да те прегърне да те утеши и да си поговорите.

8.   Миличка, моля те не се притеснявай... знам, че сигорно е ужасно.. 100% е... този, който ти е причинил това-Господ гледа и наказва, ще си получи заслуженото, а колкото до този в когото си влюбена-той не би те напуснал ако те обичаше истински... и на мен ако ми се случи сигорно ще се чувствам като теб:объркана, съсипана, САМА и изоставена... просто бъди силна, поговори с майка си, тя може много да ти помогне! Колкото до него.. колкото и да е тежко, опитай се да го забравиш, той не те заслужава, ти си едно крехко създание, което се нуждае от обич... той е трябвало да ти помогне в този толкова тежък момент, а не да те отхвърля.. :(.. ако ти бях приятелка, никога нямаше да те изоставя, защото знам какво е да си сам.. болката е неописуема... Гушвам те и ти пожелавам да откриеш момчето, което наистина да те обича въпреки всичко!
от една приятелка на 17 :)