Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми не може без порно
От няколко месеца живеем заедно...той е като вманиачен на тема порно, голи жени и сайтове за запознанства. Не мога да разбера какво му има? Дори да прозвучи нескромно, аз изглеждам много добре и не го лишавам от нищо, напротив аз съм изключително сексуална и в повечето случаи аз поемам инициативата за секса и т.н.

Той криеше всичко това от мен, но аз разбрах и това страшно много ме обиди. Когато гледах порното и снимките, които намерих останах меко казано отвратена, всички бяха много, ама много грозни... Попитах как можеш да се възбудиш от тази отврат? отговорът беше "съжалявам, не ме питай, срам ме е " Но ето, че това продължава.....

Моля мъжете да ми дадат някакъв отговор, защото аз не мога да си го обясня, някой има ли идея какво му е? Моля пишете.

Коментари

1.   Нищо не му е. Много дълго е бил сам и вече е свикнал с това. Трябва му психолог или много самодисциплина и решение да спре. Между другото тва води до импотентност. Кофтито е че е като наркотик. Той е порно-зависим. Прочети в интернет за тези типове има интересна информация.

2.   Извини ме за грубия език, но защо изобщо се занимаваш с такъв чикиджия? Аз съм мъж на 25 и аз като всички гледам порно понякога, но определно не всеки ден.Дори не всяка седмица. Колкото до жените, че били грозни-някой мъже харесват точно такива, колкото и странно да ти звучи. Убедил съм се в това. Аз лично си предпочитам красивите жени и реалния секс.
Ралф

3.   Почти всички мъже гледат порно, да не кажа и всички. Така се отпускат, защото повечето ги е срам да си признаят пред приятелките какво точно искат, за да не им се стори извратено. Това е нормално, ти поне си разбрала и знаеш. Няма да го откажеш никога от това му занимание, това му е в природата. Можеш примерно да му предложиш да изиграете някой съжет, така поне и докато гледа порно ще си мисли за теб :)

4.   Какво си се разпищяла не мога да разбера? Я ми посочи мъж, който не гледа и не се възбужда от порно? Аз освен дядо ми друг не мога. Ако тебе те отвращава си е твой проблем. Ние жените търсим романтика и тем подобни глупости, обичаме с ушите си (когато ни говорят мили неща) и смятаме, че щом сме сексуално активни и се стараем да ограничим рутината то мъжете ни непременно ще престанат да се заглеждат по други жени, да гледат порно, и въобще щом ги задоволяваме и не отказваме те като че ли ще се вържат за нас. Не на него, а на теб ти има нещо.

Диди

5.   Това е абсолютно нормално!:)
Мъж които не гледа порно е като жена без цикъл.
Не се притеснявай.Това ни е в природата :)

*Syndrome

6.   Гледането на порно не е проблем това го прави всеки мъж и бъди сигурна, че не е заради теб. По притеснителни са сайтовете за запознанства, но с ултиматуми и забрани нищо няма да постигнеш, дори ще го настървиш още повече, защото всяка забрана е най сладка. Ще се крие от теб и пак ще ги посещава, ти ще го хващаш ,защото те мъжете винаги се издават и така, докато не ти писне и тук идва ролята на истинската жена, умението и да го накара той сам да се откаже. Но, това мила моя е много трудно. Късмет

7.   От автора
Знаете ли не е нормално, защото той само чака удобен момент, в който да ме няма и започва да се занимава с тези неща. Мен ме обижда това, че понякога предпочита да си гледа грозните снимки и порното отколкото да бъде смен разбирате ли? На мен не ми е достатачно веднъж на 2 седмици да е смен, а през другото време сам да се задоволява.

8.   До Ралф
Благодаря май само ти разбра какво искам да кажа, между другото той също е на 25 :)

9.   Мила, абсолютно си права. Имах същия проблем с приятеля си, но просто поставих ултимаум или мен- или грозниците от порното. Хах да го видиш тогава как се осъзна...А до номер 4 ,ще я попитам смята ли да посети психолог ,за да и се подобри ниското самочувствие,а и също смята ли да си присади мъжки полови органи, защото биха и отивали повече.

10.   Интересни коментари,а №4 или е доста умничка,или е мъж!

11.   Коментар към 7. Това ми звучи сякаш ти не си му достатачна "На мен не ми е достатачно веднъж на 2 седмици да е смен, а през другото време сам да се задоволява." и тарси допалнителна стимулация. Според мен ако е задоволен от теб няма да прибягва към други методи. Може и да не е така, но това е един от възможните варианти.

12.   До моя коментар, който беше в отговор на 7. Не прочтох правилно и помилих първо, 4е ти е достатачно веднъж на 2 седмици. Извинявам се. В случая имаш право.

13.   От автора:
до номер 12 извинен си :) но така и никой не ми даде някакво мнение защо се получава така...... ? Да спомена ли че от години си има женски скайпове,представя се за момиче във различни сайтове за запознанства и т.н. мисля че не е нормално и че един хубав мъж какъвто е той би трябвало да предпочиа реалния секс не мислите ли?

14.   Мисля, че е добре да посети лекар. Твоя човек е много болен и вероятно може и да е неосъзнат гей..

15.   Не е гей, по тези сайтове си пише с момичета.... кажете бе хора един поне да ми каже защо ? Не мога повече, вече дори не ме иска мен, не знам какво да правя, предпочита виртуалниа секс, не ми изневерява сигурна съм, но защо? Както казах той е красив мъж, с голямо самочувствие за себе, но дали просто надутата физиономия не е някаква маска за да прикрие някакви комплекси ? От 1 година живеем заедно, а аз не го познавам що за човек е? На мен показва едно лице, а когато се поровя в компа му и виждам съвсем различен човек, дори става агресивен когато разбере че пипам там, не знам какво да правя

16.   Ти май си влюбена само в едното му лице, което ти показва. А събирателния образ как е? :) Или той не е важен?
Ралф

17.   (Момче) Незнам за твоя приятел, но според мен е доста перверзен твоя защото аз си го дигам мн. трудно и тия работи ми действат изнерсящо грозни голи момичета( гнусно е ) пробвай с минет ( свирка ) тоест глей му порното виж той какво харесва и повярвай след това няма да гледа порно ( а до колкото до чатовете виж ся рядко момчета не харесват да слушат, хубави коментари за Пен.сът му и да му говорят перверзни работи :) а до колкото до теб ( за мен момичето с прекрастно е гладак стомах и леко изпакнали ребра малки не изпъкнали светли зарна и с малко дупе това е за мен разбери какво най много му харесва и го комбинирай няма да остане нерозочерован и няма да гледа грозно порно :D

18.   От автора.
Всичко съм правила и освен това съм хубава и имам хубаво тяло и всичко си ми е наред.....но не помага. Ралф прав си абсолютно съм съгласна

19.   Ами гледайте заедно...Не разбрах той порното ли предпочита или да се люби с теб? Ако е първото, наистина имаш проблем...

20.   Явно твоя приятел има някакви несподелени фантазии, ама го е срам да си признае пред теб, защото ще го помислиш за извратеняк :)

Примерно може би му се иска тройка, анален, садо-мазо... нз някакви такива неща, които някой хора ги смятат за извратени.