Споделена история от Секс и интимност

Наскоро разбрах, че съм обрязан
Здравейте, на 18 съм, да, може да ви звучи смешно, но наскоро разбрах, че съм обрязан. Чист българин съм си, станало е по медицински причини и честно да ви кажа целият ми живот изгуби смисъл, след като разбрах. Срам ме е да се къпя в баниите с другите след футбол, знам колко много съм загубил от живота и това, че момичетата няма да ме харесат. Всички недостатъци на обрязването са ми ясни. Чувствам се ужастно, никога не съм бил по-зле...

Коментари

1-50 от 82

1.   Здравей, не трабва да се срамуваш от това, мъж съм и знам от много жени, че предпочитат да го правят с обрязани, колкото до недостатъците, имам един въпрос:При нас необрязаните, след секс или мастурбация главичката става неприятна за докосване, интересува ме, и при вас ли е така, тъи като кожа при вас липсва, която да го покрие за да не се усеща неприятното дразнение от бельото, или не изпитвате този дискомфот? Питам защото съм решил да се обрежа. Иначе, когато мастурбирам, не използвам кожата, тоест не я забелвам и връщам, а директно докосвам оголената главичка. Ще ми е интересно да споделиш за недостатъците на обрязването.

2.   Хахха, ти луд ли си? ! Аз съм жена и да ти кажа честно предпочитам обрязаните мъже- просто самия пенис чисто естетически изглежда доста по-добре, много повече обичам да правя орална любов на обрязан член. Бившето ми гадже беше като теб, а след него съм била с още един обрязан. Като усещане самия секс няма разлика, но всичко друго е само за теб ;)

3.   Какво точно беше обрязването? Извинете, че питам, просто ми се губи като понятие :)

4.   Човечеее! Знаеш ли какъв късметлия си. Мацките се лепят на обрязани. От личен опит ти го казвам.

5.   изобщо не се тревожи, за жените няма значение тва - годеникът ми е също обрязан, в секса тва няма значение. има значение любовта:)
а от хигиенична гледна точка е доказано, че е по-добре.
а на момчетата какво им пука, не вярвам да обръщат внимание.
приеми себе си, това не те прави по-малко добър от другите:)))

6.   Ами лягай и умирай, половината свят като е обрязан...

7.   Ъ, какво? О. о Това пък с какво ти пречи, чак да се срамуваш? Като жена ти го казвам, няма нищо срамно или отблъскващо в това и няма как да ти попречи в отношенията с жените. Даже е и по-хигиенично. Гледай го от положителната страна! Не мисля, че си съвсем наясно какво означава да си обрязан, за да говориш чак за недостатъци и да твърдиш, че животът ти е изгубил смисъл. Нещо бъркаш понятията, ми се струва...

8.   Глупости. Обрязаните са за предпочитане, прод необрязаните. Недей се комплексира, а се радвай.

9.   Мен също ме интересува, понижава ли се чувствителността на пениса след обрязване, след секс неприятно ли ви е на пипане, дразни ли се от бельото? Нека обряазаните да споделят.

10.   Стига пропаганда. Да, по медицински причини се провеждат процедури като обрязването дори и при немюсюлмани и неевреи, обаче ако няма никакви проблеми виждам родителите да го направят съзнателно, ако не са религиозно задължени като нещо егоистично. Във всеки случай човек сам трябва да решава за себе си.
Не, не е ненормално да си обрязан, но също така и не носи кой знае какви предимства. От търкането действително ставаш по-нечувствителен и отделно от всичко това вече имаме течаща топла вода и аргументът за хигиената е просто смешен и тъп.

11.   В кожичката на пениса има много нервни окончания, които носят удоволствие при стимулиране. Също така и главичката става по-малко чувствителна... Мисълта ми е, че ако няма някакви медицински причини, е лудост мъж да се обрязва. Не слушайте "комптентните" мнения на жените, това е все едно ние да тръгнем да ги съветваме за вагините им.

Отговорете си на въпроса - струва ли си заради "естестическия" вид или заради глупавите оправдания за хигиената (при положение, че не живеем в пустинята, а на места, където има течаща вода) да изпитвате по-малко удоволствие в секса?

12.   Така е, но колкото по нечувствителна е толкова по дълго издържаш, а тоеа е важно за жените, за това те предпочитат обрязаните.

13.   До коментар 9 обрязан съм на 24 години от 16 годишен заради Фимоза. Накратко искам да кажа че нямам никакви проблеми и ми е много по яко да съм така. Пениса ми не чувства материята. От начало като си обрязан първите седмици ще усещаш материите по теб и леко ще те боли, но после това чуватво изтръпва.

14.   Хей,
не се тревожи да бъдеш такъв какъвто си. Ето например при турците има задължително обрязване и какво от това? Те не се срамуват. Колкото до футболистите ми не мисля, че като се къпеш някой ще те гледа. Все пак не само, че е неприлично, но и.... абе, мисля, че схвана.

15.   Аз съм обрязън по същата причина и мога да ти кажа много положителни и нито една отрицателна страна на ситуацията.
1 Хигиената се потдържа много лесно и дори няколко дни да не можеш да се измиеш нямя ама никакъв проблем
2 Няма миризма която не едно и две момичета е отказала от орален секс.
3 Почти няма почва за развитие на бактерии при което е по трудно да хванеш инфекции и болести. След секс измиване със сапун и пишкане и готово. Въпреки безразборните връзки които съм имал никога не съм си лепвал болести.
4 Носиш повече на секс
5 Естетически е по красив
А за подигравки в банята по скоро можеш да си ги спечелиш с това че се опитваш да се криеш. В крайна сметка твоя пенис не е за тези в твоята баня а за онези в другата така че всяко чудо за три дни и ще го забравят всичко зависи от твоето поведение, приемай го с гордост.
Мога само да добавя че поне двама мои приятели се обрязаха защото им писна от болести и инфекции.

16.   От 9 към 13, след секс или мастурбация, имаш ли това неприятно усещане, дразнене от бельото например?

17.   Първо обрязването е хубаво нещо от гледна точка на хигиената и аз лично не знам да има отрицателни страни. От друга страна мога да ти кажа една случка да те развесели. Един приятел отиде да живее в америка и когато са били под общите душове след тренировка са го спукали от бъзик защото бил "мравояд" :D само защото не е обрязан.

18.   Пич и аз съм обрязан и мога да ти кажа, че жените се кефят много повече на обрязан пенис, явно нямаш опит, но ще разбереш след време как е :)

19.   ОТ 9:Благодаря на номер13 за одговорът, много ми помогна, споделям мнението на номер11.

20.   Номер 15 направо ме разби с мнението си за хигиената : "дори няколко дни да не можеш да се измиеш нямя ама никакъв проблем"
Пази боже от мъже, които по няколко дни не си го мият...

21.   Ха-ха, стига бе! Мен ми го обрязаха, когато бях на 14, добре го помня. Беше ми се затворила главичката и не можех да я изкарвам. Изрязаха ми я до край. Отначало всяко докосване беше много чувствително, както и при къпане от топлата вода. Но с времето загрубя и сега е главата му е много яка. Хигиената е страхотна. А пък за другото - що народ го яхна! Само като разберат и няма отърване, дори минаха и много близки роднини... клатиш до забрава!

22.   Ти спиш с роднините ли номер 21, ха ха направо ме разсмя.

23.   Не само турците са обрязани, в Америка, почти всеки американец е обрязан.

24.   Аз мисля, че природата се е погрижила за всичко, и не трябва да се обрязва, кожата на пениса му е нужна, тя го предпазвза, това е все едно на жените да им се обреже шапчицата на клитора. Когато се спазва хигена, всекидневно измиване, няма нужда да се пристъпва към обрязване.

25.   Напълно подкрепям номер 24.

26.   Номер 24, кожата на пениса повече вреди, събират се какви ли не бактерии и стават инфекции. Като обрежат даден човек, после се свиква, с времето изчезва и високата чувствителност.
Много по-хигиенично е.
Има някои неща, които не са ни дадени за добро, друг пример за това е апендикса (излишен е).

27.   Аз също предпочитам обрязан, удоволствието е далеч по-различно, както в играта, така и в самия акт.
Всяка втора жена прави разлика.
Не се притеснявай, Авторе, късметлия си.
Знаеш ли, кожичката създава и др. проблеми, може да се закъса надолу от секса и боли. На моя брат се случи подобно нещо, много искаше да се подложи на обрязване, но не посмя.
Попринцип се прави това на децата, още като малки.
След този инцидент, брат ми ми сподели, че ако има момче, задължително ще бъде обрязано. Освен това и аз съм на същото мнение. Не е нужно да сте турци или мюсюлмани, за да вземете подобно решение. Няма нищо смешно в това да поддържаш хигиен. Точно обратното, не е ли смешно да миришеш..

28.   До 24

Стара българска приказка - една патка мислила мислила.. и накрая..

Това го казвам в кръга на шегата, защото едно е да мислиш, друго е да го изпитваш. Аз съм обрязан по стечение на обстоятелствата, и аз съм бил малък и съм си мислил, че съм ощетен. Но пораснах и виждам, че това не е така.

По-хигиенично е, издържам повече, естетически е по-красив (мнения на партньорки).

Нищо ти няма момче, не си вкарвай някакви филми.

А и 24, щом природата се е погрижила за всичко, какво ще ми кажеш за апандисита, или сливиците?

Някои хора дори не използват мозъка си и пак живеят :D

Така че природата може да се е погрижила, но идва момент в който природата допуска грешка - например трудност при забелването, слепване на пикочните канали и тн..

Пиша това до всичко обрязани - Притесненията са напълно излишни!

29.   от24 до26:Избщо не съм съгласен, че мирише, при всекидневно измиване, дори и само с вода няма никакъв мирис гарантирам ти го, а за късането, може да се случи ако гемчето е много късо, иначе при напълно нормален мъж не се къса. Не се обрязвайте ако няма някакъв проблем.

30.   28, а ти какво ще ни кажеш за сливиците?
Това са филтри към белите дробове, които прихващат всички инфекции върху себе си, недопускайки ги да слизат по-надолу. Майка ми с извадени сливици почина на 55 години от белодробни усложнения.
Повечето органи в човешкото тяло изпълняват не една, не две, а може би стотици функции - с намаляващ принос, естествено, но все пак ги има. Сигурно човек ще живее ако му отрежеш и единия крак, и едната ръка, око, ухо, тестис... но живот ли ще е това?!
Не се правете на по-големи от Господ, че май наистина главата не си я използвате по предназначение!

Напълно подкрепям №29!

Да се осакатиш не е най-голямото геройство, което можеш да направиш - напиши книга, изобрети нова машина, измисли ново философско учение, спечели милиони - гарантирано ще те уважават повече, отколкото да си резнеш една кожичка, да си направиш пиърсинг или да си татуираш някаква глупост по тялото!...

31.   До 22 от 21. Що пък! Ами първо една от лелите беше любопитна (и то доста пъти), братовчедката като поотрасна, че и сега ми се обажда. А тъщата му се радва 11 години. Но това настрана. Харесва им на всички жени, винаги е чист, казват, че му усещат много добре главата и страшно обичат да го лапат.
До автора на изповедта: няма от какво да се срамуваш, ще разбереш скоро предимствата, вече не си малък.

32.   До 30

А за апандесита нищо не чух, господин професоре!

това не четеш ли че момечето не се е подложило на интервенцията доброволно. С какво съм осакатен ако мога да разбера от теб :)?

Да те питам, ако не можеше да се забелва оная ти работа, и ти казват че нямаш друг избор, или трябва да ти правят операция на уретрата, и ред ред други, като гъбични инфекции например, и ти кажат че нямаш друг избор дали щеше да си толкова сладкодумен.

"Осакатен" значи безполезен драскач като теб, който няма друго работа а виси по цял ден във форумите.

Пиша на момчето като човек с опит (за разлика от теб) за да му помогна, който е бил от 2те стани на барикадата, и определено не се чувствам осакатен, напротив! ;)

Жив и здрав, и си намери живот..

33.   Гледам и не вярвам на очите си.

Номер 30, казали са ти че човек може да живее и без да изпозлва мозъка си, ама това май важи и за теб, в рамките на шегата естествено.

Не виждаш ли че момчето не смята да се подлага а вече е било подложено на интервенцията.

ДО АВТОРА. Момче, пиша ти от Америка, тук може би 80% от населението е обрязано, питай една жена какъв предпочита и ще се изненадаш приятно.

В България се свързва с мюсюлманите, затова може би се притесняваш, но със жените 100% няма да имаш проблем.

Вземи се в ръже и не се тревожи за глупости.

34.   Ако леля ти и братовчетка ти само са го гледали е добре, ама ако и са го пробвали, тогава лошо, уточнявай се. от-22 до 21.

35.   Приятел слушай изобщо да не се срамуваш! Може да не ти се вярва, но аз съм на 13 години, нацист съм и съм обрязан! Звучи абсурдно, нали но аз страдах от фимоза. Ако си мислиш че ще те считат за мислилманин или некъф резак турчин не им се връзвай! На мен не смеят, а и за тия отворковци да по хигиенично е, но за жалост главата става по нечувствителна. Ако някой отворко иска да каже нещо да го каже, все пак тва е една кожичка, сякаш да си си одрязал пръста.

36.   Хахаха номер 35 направо ме разби. 13 годишен нацист, че и обрязан. От де се взе туй чудо?? Не може да пише горкото, но пък е осъзнал се нацист!! Майко, колко мъка има по света!!!
До Автора- не се притеснявай, ние жените харесваме много повече обрязаните пениси и на външен вид, и като физиология, защото с времето главичката, която не е непрекъснато притисната и стегната от кожичката става по- голяма и удоволствието от секса с такъв мъж също.

37.   колкото мнения толкова и задници- обратното също важи- или колкото задници-толкова и мнения -за какво само спорите-за нищо

39.   Приятелят ми е обрязан, мога да ти кажа, че си има разлика, много по-приятно е и плюс това по-хигиенично

40.   Автора едва ли чете, но понеже се дискутира, а никой не казва нищо по въпроса дето го е срам да се съблича... Че си обрязан ще те забележи само обрязан!!! Казвам го от опит. Аз се обрязах над 40 годишен (по здравословни причини). От начало също се стягах да отида на баня (имаме хубава минерална в района), но в последствие разбрах истината. С периферното зрение следях погледите на другите. В България ако си различен няма как да не те огледат втренчено. Е имаше такива... с тънка усмивка. Когато на свой ред свалях поглед към "техните" тутак си разбирах - те самите също се оказваха обрязани. Тук някои говорат, че миенето било достатъчно. Зъбите също си ги миете съвсем редовно нали? Само че понякога се налага някои да се поизстържат, полекуват или направо извадят. Колко дни можете да издържите със зъбобол? И какво от това като един ден зъболекарят се намеси в делото на природата и ви изтръгне от черепа една костица? Един ден си слагате и чене (като мен), и животът си продължава.

41.   Здравей :) Не съм чела коментарите но искам да ти кажа, че В ТОВА НЯМА НИЩО СРАМНО! Предимствата на обрязването са МНОГО! Не знам да има недостатъци. Когато мъжът е обрязан той няма опасност да причини инфекции на партньорката си, няма да се налага да пие антибиотици 11 месеца в годината, защото има възпаление и със сигурност ще доставя удоволствие на приятелката си. Няма от какво да се срамуваш, защото след време ако се увреди вътрешната ти полова система може да има лоши последици за теб след това - например най-важното е, че няма да можеш да имаш деца. Обрязването се прави главно при получаването на инфекция на члена. Наслаждавай се на секса! Никой няма да те отхвърли. Прочети повече за това :)

42.   аз се обрязах преди 8 години,сега съм на 31,имам 2 деца и за жена ми не е никакъв проблем че съм обрязан

43.   колко по хубав е секса с обрязан :) само една жена може да го каже . имах връзка с обрязан 8години , и беше върхът. сега живея 20 год. с не обрязан и не ми харесва , макар че обичам моя съпруг до полуда. но удоволствието не е същото

44.   42, не казваш защо си го направил. Може би е добре да споменеш и за някакви минуси? Мисля, че такива (обрязали се като големи) най-добре могат да кажат за разликата. Какво ще кажеш за оралната - няма ли да си признаеш, че след интервенцията почти не изпитваш удоволствие от нея? С чикийката неща май пак не са съвсем същите? Става въпрос да не се хвърлят да го правят някои само заради модата или друга, но не здравословна причина. А място за колебание няма ако има и най-малко предписание... Тези дето си мислят, че са достатъчно чисти като се мият, със сигурност и да не се мият изобщо, няма да имат проблем. Има едни други (като мен), които и все под душа да си стоят пак ще имат проблем. Това си е строго индивидуално и няма място за отричане на обрязването в подобни случаи.

45.   №43, и защо реши, че причината за разликата е точно в обрязаността, а не примерно в уменията на двамата мъже в леглото? Мъж съм, е - не съм спал с обрязани жени, но трябва да ти кажа, че между партньорките които съм имал разликата е от земята до небето, най вече откъм умение да използват даденото им от Господ, както и като отношение към човека до тях... Има по-тесни, по-широки, по-влажни, по-сухи, по-дълбоки, по-плитки, но това е нищо като разлика, в сравнение със знанието и умението какво прави и насочеността на съзнанието да достави удоволствие на партньора си.

№41, предимствата на обрязването са МНОГО, но то си има и само ЕДИН съществен недостатък - не така е решил Господ (или Природата, или Еволюцията, или както щете още го наречете). За смятащите се за по-умни от Него - да се режат на воля!

46.   45, ти 32 зъба ли имаш в главата си? С толкова ли мислиш ще си до сетния си дъх? Ще предпочетеш да се преселиш в по-хубавия свят от перитонит вместо доктор да ти резне апендикса? Този твоя господ защо понякога слага в нечии тела и някакви допълнителни, много страшни образувания (тумори)? И тях ли не препоръчваш да се изрязват? Може би нетрябва да си режем ноктите, да се подстригваме, да се бръснем? Той господ ако е искал да сме с къси коси, нокти и без бради е щял така да ни създаде - да си пораснат еди-колко си и до там (ръцете и краката как достигат точно определена дължина и не ги подрязваме Защо трябва да се съобразявам с перфектността на господ ако не вярвам в него? На мюсюлманите пък се казва точно обратното - че сам господ е отчел грешката си и препоръчва тя да се оправя от самите хора. Павярвай ми, не ти го пожелавам, но в някой момент може да ти идва да си отрежеш пишката, не само да я обрежеш. Та като не си наясно с чуждите проблеми недей да ръсиш мозъци!

47.   Всички турци тук ще ти казват че това е ного хубаво и че жените предпочитат подкастрените, което в същност не е верно. Даже някои от тях ще се правят на жени и ще пишат че най хубавия им секс е бил с резак. Когато отидеш с някоя жена, просто и кажи че това е било направено по медицински причини и че не си мюсулманин и може би тя ще те разбере.

48.   46, май ти си мозъчния ръсач тук. Какво общо имат ноктите, бръсненето и подстригването? Нима чрез тях увреждаш трайно тялото си? Прекъсваш кръвоносни съдове и сваляш плът? Къде намеси апендицита, че и туморите чак?! Ампутацията на крайници също е практика, но само в случай на неизбежна нужда! Кой нормален човек би тръгнал сам да си ампутира краката и ръцете си, например заради това, че ампутираната му ръка галела по-добре и възбуждала повече партньора или партньорката?
Друго нещо - мислиш ли че нормален и щастлив човек, който живее в хармония със себе си, с околните и със средата би развил тумор в тялото си?
Знаеш ли какво става с една мишка ако не гризе постоянно и не износва непрестанно зъбите си? Разчекват й ченето и умира.
Засега всички зъби са ми в устата. Даже някакъв се опитваше да расте преди време. Вярно, имам 2 пломби, но и те не бяха сложени заради мода, мой кеф или приумица на родителите ми. Че и сега да се хваля сега как много по-уверено и яко ръфам ябълките...
Та ако един ден (според твоите предсказания) дойде време да стоя пред дилемата "пишката или живота!" - да я режат, притрябвала ми е... но до тогава нямам изобщо намерение да я пипам. На която не й харесва - да бяга при резняците. Те и дом ще й направят, и ще я накарат до края на живота си да се чувства жена - обичана и уважавана. Ще споделят с нея отглеждането на децата, домакинската работа, заплатата си и въобще - ще цъфне и ще върже.
Айде със здраве!

49.   Четеш като дявола евангелието! Като споменаваш за преждевременно пораснали зъби (мъдреци вероятно), ще рече, че си доста младичък. Нямаш си на идея колко по-страшни неща може да ти се случат от това да ти обрежат пищовчето.
Не съм си ампутирал сам кожичката - направи го хирург уролог след съответните изследвания.
цитат: "мислиш ли че нормален и щастлив човек, който живее в хармония със себе си, с околните и със средата би развил тумор в тялото си? "
Тук нещо вече звучиш неадекватно! Вярно е, че често се говори за взаимоследствена връзка между психически претоварвания и развиване на тумори, но... Имам близки, живели доста хармонично и отишли си точно от рак. Чукай на дърво, плюй си в пазвата (или през рамото), моли се искрено на своя бог... може би наистина да те предпази. От друга страна, всякакви катили не развиват никакви тумори.
"Голям залък лапни, голяма дума не казвай! " Колкото и да не ми понася да си го признавам в реалните общувания, тук мога да си го кажа: "е, много пъти съм се изхвърлял! "
Един мъж на 50.

50.   №46 Браво, сваям ти шапка! Видял съм много кретени в този сайт, но ти ги биеш всичките. Ти наисина си един уникален малоумик с извратени разбирания за живота като цяло.

52.   С тази тема ти направо подлуди и разълнува всички читаци тука. Нали ги виждаш че някои от тях, в желанието си да си направят реклама стигнаха чак до там, че да пишат все едно са жени и че най хубавият им секс е бил с резак. ХАХАХА, пълна скръб са!

1-50 от 82