Споделена история от Секс и интимност

Желая го, а дори се срамувам да го погледна...
Здравейте. Аз съм на 24 години, моята история може би ще ви бъде позната. В живота ми съм била само с един мъж, имах дълга и изморителна връзка, с много сили приключих тази връзка, срещнах друг, който е чудесен във всяко едно отношение, на истина съм щастлива. Проблема е в това, че белег от предишната ми връзка си остава, когато сме заедно, аз не съм себе си, мълчалива съм, затворена, постоянно мисля, че нещо ми има, че нещо не е на ред и така... Желая го и то много, искам да правя любов с него и се реших най - на края, само, че не мина добре, той беше много нежен, мил, беше много хубаво, не отделяше очи от мен, а аз не можех да го погледна, поглеждах го и като видех, че ме гледа си извръщах главата на страни, не го целувах, не го прегръщах, а толкова силно го исках, вътре в мен, а не можех, не знам защо, не мога дори да го целуна спокойно... толкова много се притеснявам от мен, от тялото ми, от всичко, а дори не съм дебела, нищо ми няма, а не мога да му дам да ме погледне, крия се и така... бях толкова студена, не показах изобщо, че го желая, а в същност го исках толкова много, после той ми каза, че си е мислел, че не го искам и не знам. Толкова се опитвам да премахна това от мен, а не мога... Ако има някой, който вижда себе си в тази история, нека ми каже какво се е случило при него, как е превъзмогнал страха и всичко... Благодаря ви предварително...

ЕЛИ 24

Коментари

1.   Не случайно мъжете имат израза „дърво в леглото“ за определени жени. Не ти знам предишната връзка, но според мен причините са по-скоро в ранното ти детство и в семейството ти, в което си израснала и са те възпитали неосъзнато в това отношение към тялото ти и сексуалността изобщо. Можеш да се опиташ сама да се справиш, но малцина успяват без професионална помощ. Иначе е важно да разбереш, че сексът за мъжете е израз на любов. Нищо чудно след време момчето да реши, че не го обичаш и да потърси щастието си с друга. Или ще се промениш, или ще си принудена да гледаш от страни как всяка твоя връзка се съсипва.

2.   Мила Ели, вероятно предишната ти връзка се е отразила на сегашната, прекалео навътре взимаш нщата, ако в предишната е имало проблеми, това не означава, че в настоящата ще бъде същото. Щом си срещнала голямата любов, отдай се напълно на чувствата, и не мисли за нищо „ пусни се по гребена на вълната”, ще видиш, че всичко ще бъде ок. Не забравяй ти си най специялната за него, ти си неговото съкровище. Щастие и много любов. SLAI

3.   Просто не си преживяла предишната си връзка. Трудно е, когато си била в дълга връзка бързо да се отърсиш от нея. И подсъзнателно изпитваш вина, че мислиш за бившия. Другия вариант е още да не си свикнала с новото момче и да не можеш да се отпуснеш пред него...

4.   Просто се притесняваш от него...? Щом не си дебела и няма от какво да те е срам, задай си въпроса от какво точно се притесняваш...

5.   Да... и аз не виждам как ние тук да ти помогнем. Да дойдем да го прегърнем вместо теб ли... Ами, прегърни го, отвърни на жестовете му, няма как друг да го направи вместо теб. Естествено, че вероятността да го изгубиш е огромна, пък ако ще и в сто сайта да търсиш съвети. Извръщала била глава! Че това даже е обидно. То е знак не само, че не го искаш, но че те е гнус от целувките му. Нали човек извръща глава, когато не желае нещо. Кой ще те търпи такава? Каквато и любов да е, това обижда.

6.   И аз правех секс преди само на тъмно, въпреки че бях с много хубаво тяло и т. н., като при мен причината най-вероятно беше от прекалено моралистко възпитание (не обвинявам родителите си, много ги обичам, просто и те така са били възпитани)Сега правя секс само на светло, приготвям изненади всеки път на мъжа ми с различни еротични тоалетчета, които много му харесват и се наслаждавам на изживяването. Пътят до тук обаче не беше кратък, на мен лично ми помогнаха мъжете. Трябва да извадиш тази сексуалност от теб наяве и ще се изненадаш сама от себе си. За мен добър начин да се отпуснеш е да му кажеш че отваш да си починеш малко в другата стая и сама да си развихриш фантазиите и чак като се настроиш достатъчно да го извикаш и тогава няма вече да ти пука за задръжките.