Споделена история от Секс и интимност

Женският оргазъм
Здравейте обръщам се към дамите, които практикуват често чест. Имам въпрос към вас! При полов акт колко често получавате Ваг. Оргазъм. Интересно ми е, защото на моята приятелка, заедно сме от 1 месец, и всеки път свършва, като последната седмица я докарвам по 3 последователни пъти. Трябва ли да се чувствам като добър любовник или това е нормално за всяка жена да свършва толкова пъти?

Коментари

1.   Напълно нормално, за разлика от нас мъжете, те могат по много пъти, по някога стигат до десетина.

2.   1 е прав за мултиплените оргазми, аз лично съм стигала до над 20 (ако може да брои човек в такова състояние), но всеки път? Малко ми намирисва на симулация.
В допитване на „Космополитън“ 98% от жените си признават, че са го правили. Аз съм от останалте 2%, с което мъжът ми трябва да живее, защото често остава без изглежда толкова важните за мъжа оргазми (дори да са фалшиви)
Не е нормално за всяка жена да свършва всеки път. Има периоди от цикъла на жената (обикновено след менструация или овулация), при стрес, недоспиване, диета... жената да не стига изобщо до оргазъм.
За мен е съмниетелно, когато всеки път една жена свършва абсолютно всеки път и то по мултиплено. Многото порно понякога е вредно за сексуалния живот на хората, да знаете...
Мили мъже, лошата новина е, че не можете да разберете, дали жената симулира, ако е добра артиска. Доветете се на своята интуиция

3.   От:1 към:2 Напълно съм съгласен с теб. Поздравления за точният коментар.

4.   Не, в никакъв случай не бих казала, че всяка жена свършва всеки път. А за процент от жените оргазмът е абсолютен мираж. Със сигурност има и такива, които си свършват редовно, чи па няколко пъти.. Представи си, че твоето гадже е от тях. Мисля, че един мъж, ако е с една партньорка по-дълго време и му пука, може сам да разпознае дали свършва или симулира, защото има физиологични реакции, които няма как да бъдат симулирани. Или симулира или си пасвате чудесно. Само че тук няма как да знаем кое от двете е. Сам ще трябва да се справиш.