Споделена история от Секс и интимност

Проблем с пениса - фимоза?
Здлавейте, аз съм на 11 и доста четох за фимозата. Понякога се опитвам да си обеля главичката но боли много! Но ме е страх ако трябва да ми направят операция. Боли ли? Ще боли ли ако уринирам? Моля някой да ми каже ако е имал фимоза и боли ли.

Коментари

1.   Спокойно приятел, нямаш основание за притеснение, почти80%от момчетата на твоята възраст имат този проблем, с времето ще се оправи. Когато се къпеш, под течаштата вода на душа, започваш внимателно да забелваш, штом усетиш, че започва да боли, спираш, така при всяко къпане постепенно, ще ти се забели напълно. И накрая, не измивай с сапун, сапунът е вреден за половите органи, само вода, или интимни гелове, който се продават свободно в търговската мрежа. Горе главата, ще се оправиш, няма нужда от операция. SLAI

2.   Подкрепям номер 1 - мога само да допълня, че подходящи са и бебешките шампоани за тяло, защото не съдържат сапуни и парфюмни вещества и като цена са много атрактивни

3.   Здравей, аз съм момче на 14 г. и преди имах същия проблем - като малък съм бил така и после след операции пак съм станал така... Но на 11-12 години не казвах на майка ми и баща ми, защото ми казаха, че може да се наложи операция и бях им казал, че ми е оголен. Естествено, че ще боли, но всеки ден по малко ще дърпаш и ще се оголи. При мен доста странно се оголи - от това, че ме беше страх, че ще боли - от мастурбирането. :)
Успех!

4.   Мерси, аз казах на майка ми и тя ми каза че трябва да я обелвам малко по малко.

- От Автора

5.   Здравей Аз съм момче на 14. Когато бях на 10 и аз имах същия проблем. Когато се къпеш винаги забелвай главичката докъдето можеш. Прави това на всяко къпане. Мастурбирай често но не силно за да не разкъсаш гемчето. Не се притеснявай почти при всички момчета се получава това ако не си го забелваш под душа и не се почисти.