Споделена история от Секс и интимност

Как се разбира кога мъжът ще свърши и още нещо
Здравейте :) Пъвро ще кажа, че не съм от най-информираните и опитните на тема секс, така че моля без подигравки и т. н.. Искам да ви попитам някои неща :
1. Как се разбира кога мъжът ще свърши? Наистина не знам, чела съм, че тестисите нещо се променяли, не знам си какво друго, но ако това е така и например не мога да наблюдавам дали са се променили, как ще разбера, че той ще свърши всеки момент?
2. Към мъжете, а и жените, които са сигурни : Мъже, какво обичате да ви правят жените и ви подлудяват от кеф, кое ви възбужда ужасно много и т. н. , моля опишете подробно ако е нужно :).. Жени, какво сте правили на приятелите си и те се възбуждат страшно много? :)
3. Какво би било супер секси и възбуждащо да направи жената, за да поиска мъжът да започне моментално да я съблича, целува, гали и докосва по цялото тяло?
4. Тъй като при мен съм свикнала мъжът да прави първата крачка, тоест той започва да ме съблича и т. н. , искам понякога и аз да го правя, но досега не съм.. Та, опишете по-подробно какво и какво как да направя, за да го възбудя, да го накарам да иска да ме докосва навсякъде, да ме съблича и т. н.? :)
Моля за компетентни отговори, мнения и съвети по всичките въпроси :)

Коментари

1.   1. Ами става много възбуден. То се разбира по изражението му. Тестисите не се променят, пениса се променя.
2. Смучи му ухото и по-точно долната част, където се слагат обиците. Действа много възбуждащо.
3. Ами да си направи прическа, да се гримира и да облече някое секси бельо или нещо по-разголено (например къса пола и някой разголена блузка по тялото)
4. Ами започни да го целуваш страстно и едновременно го пипай долу, почни да го събличаш и така.

2.   Ти секс ли, ще правиш или, ще му гледаш ташаците?
Как да поиска да прави секс?
Облечи едни жартиери, сложи една къса рокля и покажи му че го искаш не с думи с поглед с жест...

Али Макбил

3.   Хахаха номер 2, разби ме :D Иначе, няма правилник, в който да пише кога мъжът ще свърши... това зависи и от двамата, най-вече от теб. Подкрепям смученето на ухото... това действа адски възбуждащо както за мъжете, така и за жените. Освен ухото, лижи го по врата, смучи му езика, играй си с него... говори му мръсно, абе... ти ако знаеш как да използваш това, което ти е дадено, другото не трябва да те притеснява. Просто се наслаждавай... облечи си нещо, което да ти отива и бъди уверена :).

4.   Много лесно се разбира, кога мъжът свършва, ако е в теб, започва едно пулсиране на пениса в теб, ако в този момент и ти започнеш да пулсираш, значи всичко е ок.

5.   От авторката : Благодаря на отговорилите :) Значи мога да разбера, че ще свърши всеки момент като наблюдавам израженията му, които трябва да станат какви? и ако докато е в мен без значение с/без презерватив ще усетя някакво пулсиране.. А ако не свършва в мен, най-вероятно ще го извади когато ще свършва или ще свърши в презерватива без да го изкарва ( то ще сме си с презерватив, не искам да рискувам ).. А например ако му правя свирка, но не искам да свърши в устата ми, как да разбера, че ще свърши?
А за другите неща, благодаря ви :)))
Очаквам и още отговори и мнения :)

6.   ще го помолиш да не ти пълни устата с бели приятелчета, преди да свърши ще ти дръпне главата за да нети се напълни устата и това е...

7.   Хаха, интересени въпроси и и тговори, но наивни и неточни. Предварително можеш да разбереш само, ако мъжът ти каже и то секунди преди да свърши. Пулсирането, за което говорят другите, е самото изпразване. :)

8.   Ами при свирка, усетиш ли първото потръпване на пениса, веднага го вади, докато не е започнал да изригва, а иначе по самото изражение на лицето, леко се зачервява, може и леко да започне да стене (от рода на:оооохх, и тем подобни).

9.   И като й се напълни устата какво ще стане? Ще умре ли?
Ама сте гъби!

11.   На някои жени не им е приятно това за, което говори номер9.

12.   Виш сега миличка, един мъж трябва сам преди да свърши да предупради че е на път, за да може ако дамата не желае това да става в нея, той да го направи извън нея, иначе жената няма как да разбере това, може да го усети, чак когато той свършва, изразяващо се в конвулсивното потръпване на членът при еякулацията, но това не трябва да става преди да я е задоволил. Но иначе жената няма как да разбере това. SLAI

13.   № 4 е най-наясно по въпроса.
Мъж съм... за протокола.

14.   На мен пък ми е много досадно партньорът ми да ми каже, че ще свършва. Направо ми се разваля момента така. Аз усещам когато моментът наближава. Пенисът става по-дебел, по-твърд и почва да пулсира леко.

15.   Авторката : А щом го правим с презерватив, той може да свърши в презерватива докато е още в мен нали или..? Така няма опасност от забременяване щом сме с презерватив, но той свърши докато пенисът му е в мен още ( разбира се, недай си Боже презервативът е скъсан )..? :)

16.   Къса поличка, рокличка, клинче... със секси бельо! Може да не са типичните "Т прашки" да са изрязани, но поне да се вижда, че има бельо, да си задам въпроса какво има под тях!!! Розово боди също изглежда страхотно! Добре наконтена, но не прекалено, за за не стане "мумия" (сори за изказа)! Аз лично не обичам да свършам в устата на жената, а повече по гърдите, коремчето или дупето! Обичам много да се целуваме преди да започнем нещо друго! Това ме докарва до екстаз и желание да започна да е събличам! Стигнал съм до извада, че най-хубавия оргазъм жената получава когато е отгоре във различните вариации, независимо дали ще е клатушкане триене и/или въртеливо движение назад-напред със кръстосани на него крака или истинско чукане с "класическа ездачка" когато се язди здраво отгоре! Единствено е неприятно когато настъпи еякулацията, защото трябва да се отдръпне затова предпочитам да свърша от друга поза, най-вече когато e под или срещу мен! И не забравяй, че кондома няма да ти доведе главоболия, въпреки че намаля от удоволствието на мъжа, освен ако не са по-тънки или със затоплящ ефект!!! Не зная какъв опит имаш в секса, но за първи път е хубаво "Play" (за специaлни моменти) на "Lifestyles, защото са удобни и не са релефни... , не съм бил с девствено момиче, но логично е защо са за предпочитане!!! "Durex" иначе са универсални и можеш да пробваш от всичко! Единствено за мен остават "дамските кондоми" загадка, но когато имаш сериозен приятел и това можеш да опиташ!!!

17.   И защо ти е да разбереш, кога ще свъши, по важно е ти да свършиш, ако използвате предпазни средства няма проблем.

18.   До Авторката - що за въпрос? Той не свършва в теб, а в кондома! Важното е просто да го изкара, докато е в ерекция и освен това е добре да гледате след акта дали кондомът е цял. Аз от 9 г. се предпазвам с кондоми и никога не съм забременявала и съм нямала проблеми. 3 пъти общо се е пукал кондом, но за това има Ескапеле и готово...

19.   Най сигурно е преди да свърши да го извади, след което да свали кондомът, и да свърши.

20.   Аз съм мъж - 24г.

1. И приятелката ми много се вълнуваше от този въпрос и в крайна сметка стигнахме до консенсус - казвам й. Ако не ти харесва идеята може да си измислите ключова думичка. Мъжът сам най-добре се усеща.

2. Лично мен много ми харесва следното: Стоя си на компютъра и работя, тя идва и ми прошепва на ухо - "Искаш ли да провериш дали нося бельо? ". Другото което е, че мъжете сутрин имат повече енергия и в повечето случаи правят по-качествен секс от колкото вечер. Затова сутринта като се събудиш, дори и той да спи, започни да си търкаш дупето в пениса му. Направо ще си умре от кеф! Оше нещо, едва ли има мъж който не обича една жена да му говори мръсотийки. Говори му какво ти се иска, но го кажи така че да звучи мръснишки, и ще получиш точно това което искаш.

3. Тук влизат и идеите от предния въпрос, но има и друго. Можеш да се появиш чисто гола и да му кажеш нещо което предразполага към галене и целуване. Например "Студено ми е и имам нужда от горещите ти и силни ръце. " Това е само пример, пробвай това-онова.

4. Отиваш, пускаш ръка по чатала му и казваш - "Мисля, че имам спешна нужда от секс. Ще ме прегледате ли докторе? " или какъвто сюжет смяташ че подхожда.

Дано съм помогнал и се наслаждавайте. Не мислете за нищо друго освен за това което ви доставя удоволствие. И нека не те е срам да поискаш да направи нещо. Каквото и да е, най-вероятно ще се съгласи. :)

22.   Две баскетболистки си говорят:
- Ти какви противозачатъчни ползваш?
- Табуретка.
-? !
- Моят приятел е дребен и когато правим секс, той се качва на табуретката. Аз го гледам в очите - започне ли да ги бели, ритам табуретката. :)
Авторке, гледай си партньора право в очите и всичко ще ти е ясно:)

24.   Здравей :3
За 1 мога да ти кажа, че по самото му изражение си личи, започва да напира много силно да е в теб и направо да те "загребва" ако мога така да се изразя, забързва темпото и се стяга цялото му тяло :3
За 4 мога да ти кажа, карай го по- смело стягай се всеки мъж има поне една секс фантазия, в която жената е шефа, затова действай направо ;)

25.   Казват по радиоточката ;)
Какво по-компетентно от това?

27.   Моя преди да свърши много забързва! Неописуемо е!

28.   19, а "Отче Наш!" не трябва ли да каже по време на процедурата?!

29.   Преди да се изпразни, започва да грухти като нерез! По това ще го разбереш. После като го извади оплескан и олигавен съ сперма и пича мъзга, и го изтрие в пердето или чаршафа!