Споделена история от Секс и интимност

Обичам я, а не мога да я накарам да свърши
Здравейте,
искам да споделя с вас следната история и да ви помоля за съвет:
С приятелката ми сме заедно вече от 3 месеца и сме много силно увлечени един от друг. Постоянно се целуваме и прегръщаме, а когато сме на различни места - звъним си и си пишем много често. В секса всичко беше добре. Първите няколко пъти, в които го правихме тя получаваше оргазъм в поне половината от актовете. Не знам какво се промени сега, но в последно време не мога да я накарам да получи оргазъм по време на секс. Просто не се получава! Иначе всеки път получава оргазъм, когато я стимулирам с език и това много и харесва. Проблема е, че наскоро ми сподели, че клиторния оргазъм получен при орална стимулация не и стига. Ужасно и липсвал вагиналният оргазъм, до който не успява да достигне по време на секс.
Пениса ми не е много голям - може би 13-14 см. Притеснявам се, че е възможно да е малък за нейните нужди.... макар че щом в началото успявах да я задоволя би трябвало да мога и сега, или поне така си мисля.
Посъветвайте ме - на какво може да се дължи проблема? И как да го преодолеем?
Ще добавя, че тя не се притеснява, напълно отпусната е, сменяме всякакви пози... не е като да нямаме опит и двамата...

Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Големината на члена ти е средна за Европа, тук не е проблемът. Най-вероятно просто тя не е във форма... (хормони, стрес, недоспиване, диета). Не виждам обаче, къде е проблемът, щом я докарваш до оргазми чрез орална стимулация. Друго, с което можеш да си помогнеш - работи с пръсти и ръка, не е зле да вкараш и някакви играчки в секса (дилдо, вибратор), но както го описваш, не виждам причината да е в теб... по-скоро или първите оргазми са били симулирани, или приятелката ти още е твърде млада и няма идея, какво иска и какво е възможно в секса (гледала е много порно май).

2.   Шпакловай.

3.   До 1: Приятелката ми наистина е млада - на 22 е, но има достатъчно опит в сека и много добре знае какво иска. Точно това ме притеснява - тя ми каза, че много държи на този оргазъм и много и липсва, когато не го получи.... оргазмите чрез орална стимулация много и харесвали, но били различни, искала си вагиналния.... Тя не симулира оргазми, почти съм убеден, затова мисля че бяха истински оргазми. Не знам, може да не и достига дължина.... :(

4.   Авторе, приятелката ти се държи като малко, разглезено момиченце. Ами нека ти покаже, как получава такъв оргазъм. Всяка жена е различна!
И съвет като жена към мъж - бягай далеч от капризни, разглезени момиченца,. Те за всичко чакат от мъжа/родителите си. Съвсем съм сигурна, че тя дори не знае как сама да си достави удоволствие, не я и интересува -иска, иска. На теб същност доставя ли ти удоволствие???
В секса има двама, мили Авторе. Замисли се не само за нейното, но и за СВОЕТО удоволствие и щастие във връзката. Вече май те налягат комплекси за големината на члена ти.. след само 3 месеца връзка.
Някои жени просто знаят как да унижат, унищожат един мъж. Търси си жена, която ти дава самочувствие и оценява твоето старание, не ИСКА, а преди всичко ДАВА.
Каквото и да сториш иначе, дори 25 санта вибратор да забиеш на жена като приятелката ти, тя няма да получи сексуално удоволетворение, защото не се е научила да дава и да намира САМА удоволствието в секса. Тя е разчитала винаги някой друг да ? урежда нещата, защо в секса да прави изключения?
Не мислиш така - ами купи ? вибратор и ? кажи да ти покаже какво иска - или с ръце да ти покаже. Мога да се обзаложа, че изобщо не знае как, но ще продължи да ИСКА от теб да ? дадеш това, което ИСКА, защото такова ? е възпитанието и природата.
Такива жени създават мъже-комплексари, пълни кастрати и в крайна сметка сменят любовник след любовник, мъж след мъж както са свикнали да сменят по принцип хората в живта си, след като са им свършили работа (или не са успели да свършат).
Не ти вярвам, че тази има опит в секса - да, бройки може да има, но опитът в секса е нещо съвсем различно.
Ти решаваш дали ще останеш с нея, но ако продължава така като нищо да се превърнеш в поредния кастрат. Ако почувстваш загуба на ерекция с тази жена, в най-скоро време опитай с друга, за да не станеш пълен кастрат. Сериозно ти говоря!!!
П.П. много жени използват и страховете на мъжете в леглото, за да ги мачкат, отмъщават и комплексират. Да, мъжът е още силният пол, но в сексът жената е по-силната. Не го забравяй това и гледай своето удоволствие, защото жените не можеш да ни минеш сексуално - не само можем да имаме неограничено секс, но и неограничен брой оргазми, а отгоре на това и да ги симулираме така, че никой мъж да не разбере, както и да се правим, че нямаме такъв, ако е изгодно.
ж29

5.   До 4:

Може би си права в общия случай, но тук нещата не стоят така. Девойката не е нито капризна, нито разглезена - напротив! Справя се сама в живота, опитва се да не иска пари от семейството си, защото те нямат кой знае колко, а и живее далеч от родния си град. Раздава се за мен - готви, чисти, глези ме, винаги се старае да ми достави максимално удоволствие в секса. Не ми отказва нищо - нито френска, нито анален секс.
Точно затова се чувствам ужасно - защото тя ми дава всичко, което бих могъл да поискам, а аз не мога да и дам това, от което има нужда... Дано нещата да се оправят с времето - може би наистина причината е в нея и след време ще потръгнат нещата.

6.   Естествено, че ще потръгнат, не се обвинявай за това, не всякога една жена, може да бъде напълно задоволена, не му мисли, не забравяй, жените обичат с УШИТЕ, шепни и нежни думи, говори и как се вузбуждаш, когато я любиш, целувай я нежно по врътлето, по ушето, говори и колко е красива, и няма начин да не се получи, много е важно да я предразположиш. Всичко ще си дойде на мястото. Успех приятелю. SLAI

7.   Ако не успее да свърши, довърши я с пръсти... Не я оставяй нещо да й липсва, така оставяш лошо впечатление на неопитен любовник. Иначе съм съгласна с казаното от номер 1... има дни в които жените, вероятно и мъжете, не са предразположени към секс, заради стрес или нещо друго. Обаче има и вероятност да си й омръзнала и да е свикнала по някакъв начин със движенията ти и начина по който го правиш... вероятно не разнообразяваш достатъчно. Само смяната на пози не е достатъчно, трябва и на 'движения' да го докарваш... когато усетиш, че й е най-хубаво - не спирай. Успех.

8.   Хм, значи съм сбъркала Авторе.... какво мога да те посъветвам освен да ползваш РЪЦЕТЕ СИ. Оралното стимулиране е добре, но нямаш нито силата, нито можеш да напипаш точните точки. Нека ТЯ ти покаже, къде и как харесва да бъде стимулирана. Помисли за внасяне на играчки в играта ви.
Ако е напрегната много с работа и домакинство, стресът може да е причината. Помогни ? в домакинската работа, ако живеете заедно - поглези я с романтична събота и неделя някъде в малко хотелче на спокойствие, където да се откъсне от проблемите си. Успех

9.   До 6 - Благодаря за подкрепата приятел, това което си написал ме успокоява (дано се окажеш прав)!
До 7 - Ще опитам ако продължавам да не успявам с пенис да довърша с пръсти. Бих и предложил да купим някакви секс играчки, но не знам как ще реагира и дали ще го приеме добре. Иначе се опитвам да променям темпото, както и дълбочината на проникване, както и да добавям въртеливи движения.

Дайте предложения за "изпитани в боя оръжия", които биха ми свършили работа? Имам предвид както секс играчки, така и техники на проникване...

10.   Размерът на пениса ми е същият като твоя, и в началото доста се комплексирах, гледайки по порно филмите ония с големите паламарки, но повярвай ми, в действителност това, което е важно, е не размерът на бияча ти, а как го ползваш. Предразположи момичето - романтична вечеря с червено вино и суши примерно, говори и сладки и нежни думи и постепенно се ориентирайте към леглото, като не забравяш за любовната игра! Аз лично започвам с оралната любов - лижа я като за последно и смуча яко клитора й, като в същото време вкарвам 2-3 пръста във вагината й - докато не започне да вие от удоволствие. След това я карам тя да ми духа и после минаваме към секса - като поне при мен най-важното е разнообразието - фантазирайте и експериментирайте! Може да не съм като тия по филмите или някой Казанова, но с моя 13 сантиметров вече 4 месец си доставяме удоволствие! Успех!

11.   10 и Авторе - стига се комплексирайте заради някакви см.! Важно за жената е подготовката и отношението след секса ЕРЕКЦИЯТА. Всеки член над 10 см. върши работа.

12.   От Автора

Събрах доста идеи, четейки вашите съвети, както и коментари от другите теми в сайта. Ще импровизираме и ще експериментираме докато се получи! Няма някакъв вагинален оргазъм да ни се опре я! Само да се приберем вкъщи довечера и се почва :)

Благодаря ви за съветите! Продължавайте да коментирате тук и да споделяте опита си, ще ми бъде полезно! Аз пък ще споделя какво е продължението на историята, ако има развитие :) Дано е Хепи Енд :)

13.   Купи дебел вибратор може да и допадне :)

Ж 25

14.   Успех Авторе! :)
Много обичам истории, в които Авторът/Авторката са активни и про продължение пишат и се знае развитието на съответната история

16.   Приятелката ти иска вагинален оргазъм а ти и доставяш само клиторен. За вагиналния оргазъм трябва да стимулираш G-точката, която се намира на стената на вагината й. По принцип се намира с опипване (на допир трябва да се различава от влагалищната стена - трябва да е малко по-груба така да го кажем). Веднъж намериш ли тази точка може да я стимулираш с пръсти или да намерите такава поза - при която докато проникваш да може да й въздействаш. Иначе както каза някой преди мен по-горе в коментарите - може да е и чисто емоционален проблема (стрес, диета, хормони... ) за това да не стига до такъв оргазъм.
Дано съм помогнал

17.   Бъркаш, вагинален оргазъм не се постига с стимулиране на „ж”точката, така се постига скуирт оргазъм.

18.   Пич размера има значение само за курвите :) защото колкото е по-голям толкова повече се озорват да си изкарат паричките, а за жените които са влюбени и партньорки това е не само маловажно, но и безпредметно. Сливата е податлива на напасване, т. е. каквото да и подадеш ще го поеме, но това не значи, че всеки размер ще я направи щастлива, защото всичко идва от главата. Помисли преди всичко какво я кара да се подмокри и действай в тая насока ;)

19.   От Автора:

Хюстън, имаме попадение! След романтична вечеря с червено вино, роза и масаж - отбелязахме 3 десятки :D :D :D

20.   Значиииии! Аз мисля, че в началото нали е била с друг по-различно й е било и после вече е свикнала. Ако искаш да свърши чукай я хард. Ако искаш да я накараш да получи вагинален огразъм го прави бавно и за предпочитане да има лубрикант, помага. И трябва да е едно такова бавно, да я накараш да усети всеки допир вътре в нея. Ше стане повярвай ми! Аз съм момиче и знам гаджето ми как ги постига тея неща! ;д Дано ти се получи пич. Peace ^^

21.   13 - 14 см : D - направо цепиш мрака : D