Споделена история от Секс и интимност

Страх ме е, че съм зле в леглото
Имам усещането, че хич не ме бива в леглото и постоянно се притеснявам за това и става даже по-зле. Супер дървена съм, не знам какво да правя? Не става с гледане на порно предполагам.. много ми е кофти

Коментари

1.   Купи си някакви секс стимуланти. Ако си добре секс стмулирана, няма как да не се справиш добре в креватните игри ;]]

Konstantinov.

2.   А ти защо си мислиш, че си дървена? Може партньора ти да не те предразполага, това не е за пренебрегване, или той ти втълпява това защото може би той е дървения?

3.   Явно тези, с които спиш не те провокират да го правиш добре. Аз лично така мисля. Ако не чувстваш нищо към тях може да нямаш желание за секс

4.   Hе е като да съм имала мног партньори, не мога да преценя в кого е вината. Факт е, че не се чувствам много добре когато правя секс, свършвам рядко, трудно се отпускам .. дори другите да имат някаква вина, явно проблемът си е в моята глава.Допълнително ме притеснява това, че не съм с перфектна физика

5.   На някои жени мъжете им не го дигат,други не свършали,трети не ги разбират,ти пък свършваш често!
Да бях се родил жена ли?

6.   Не е задължително да има виновен,несе притеснявай от физиката си,или дали ще стигнеш края,а се отпусни и дай всичко от себе си!
А най странното е ,че модераторите са пристрастни и не пускат всички коментари/макар и по-качествени/
Така че не вярвай на всичко,и успех!

7.   Ще даде всичко от себеси но това зависи от партньора и то МНОООООГО

8.   Не се притеснявай. Ако се нагъзиш и момчето не се изкефи е педал. Независимо колко си дървена.

9.   Темата е безсмислена. Сама знаеш, къде е проблема-в главата ти. Ако ти кажа просто да се отпуснеш и едиснтвеното за, което трябва да мислиш е страстта и чувството от секса, ще ме послушаш ли? Малко вероятно според мен, но опитай ако искаш...
Ралф

10.   №2 съм.
Някои са написали, че всичко е в главата ти, и това е наистина така, но има и друго аз го писах по-торе, всичко си зависи и от партньора ти, с който си, ако той е дръвце няма как ти да си огън жена в леглото-просто не става. Имала съм такъв случай, толкова беше еднообразен секса, че вече не исках нищо да правя -едно и също, а той ме обвиняваше в мн неща. Е, няма как да е друго когато той самия не прави нищо за мен, а аз трябва да задоволя неговия нагон, в леглото са двама и удоволствието е за двамата. Била съм и с друг човек, и самата аз не мога да се позная. Помисли наистина дали проблема не е в теб самата.

11.   Трябва да се консултираш с психолог или сексолог според мен.

12.   Просто се отпусни не мисли как изглеждаш изобщо като правиш секс, развихри фантазията си и опитай ти да си също инициативна и ще видиш как много неща ще освободиш и на какво си способна. Ти самата психически си слагаш спирачки ,защото само за това мислиш. Когато правиш секс мисли само за това как да му доставиш удоволствие и какво на теб ще ти донесе удоволствие-знам че ще ти е трудно в началото, но опитай се самата ти да си го внушиш и в леглото никой не гледа другия дебел ли е слаб ли е , щом сексът върви и нещата са наред. Не си слагай самата ти спирачките. Ако трябва пийни едно малко за отпускане, или хубава музика, или хубаво бельо,т.е нещо което на теб ще ти даде малко повече самочувствие. Бъди силна миличка и ще се справиш и ще видиш как ще се насладиш после на всичко. Освободи съзнанието си -това е съветът ми.

13.   Aбе и да пийне и да не пийне все тая. Кой знае каквка грозна крава е, проска се на леглото и чака да я оправят. "не билас перфектна физика" - айде бе, не на мене тия. Некоя свиня грозна, млади момичета приличат на тетки и после се жалват!
Ходи малко се разкарси първо, ходи на фитнес, на козметични процедури, КОЛАМАСКА задължително ! И като малко заприличаш на човек, сама ще се отпуснеш, щото ще имаш амочувствие!

15.   Да, те косматите и грозни хора не се ебат и не им е готино ..

17.   Не е задължително да има виновен,несе притеснявай от физиката си,или дали ще стигнеш края,а се отпусни и дай всичко от себе си!
А най странното е ,че модераторите са пристрастни и не пускат всички коментари/макар и по-качествени/
Така че не вярвай на всичко,и успех!