Споделена история от Секс и интимност

Зле съм в леглото
Аз съм неуверен човек щом стане въпрос за тялото ми и откъм леглото.
Често пъти ме е срам да се съблека на плажа по бански, само ако съм с приятелката ми и няма много хора.
Момиче на 19 години съм и си имам приятел. От скоро сме заедно и сме правили секс 3 пъти.
Преди това нито е ставало дума, нито ме е насилвал за, което още повече го обичам, но нямам никакво самочувствие и дори се чувствам сякаш се самоунижавам. И първия и втория и третия е бил много отпуснат, внимателен, нежен, знае точно как да ме пипне и е много добър. Винаги съм имала самочувствие с всичко, но не и в това. Когато го направихме аз не свърших почти нищо, оставих се в неговите ръце, е, това е разбираемо, беше ми първи път, но останалите два пъти се очаква от мен вече да съм спокойна и отпусната, все пак той е толкова нежен и любвеобилен, ала аз все пак се чувствам сякаш не влагам нищо. Докато е в мен, съм си увила ръцете около врата му, целува ме се, гали ме и ми е много хубаво, но не мисля, че ще склоня да ме радва с езиче, просто се чувствам неуверена и не искам да ме ближе отдолу с устата си. Аз бих му направила свирка, но той на мен - не желая. За анален секс да не говорим. Той не го харесва изобщо, пробвал бил няколко пъти с различни момичета, но все му било неприятно, обаче ме е страх, че ще поиска да изпробва и с мен, а на мен изобщо не ми се струва хубаво. Просто аз искам стандартен секс без подобни неща, и той е от този тип хора, много е добър и нежен, обича ме, но ако мине време и иска да разнообразим сексуалния си живот, няма да мога да го задоволя. Просто не ми се отдава.
Какво да правя?

Коментари

1.   Спокойно миличка отпусни се и не мисли за това. Щом не ти е приятно да те ближе, ако поиска да го направи, можеш да му кажеш, че все още не си готова за това, той ще те разбере, когато един мъж те обича и държи на теб, никога няма да те накара да правиш нещо, което не ти е приятно, аз лично винаги съм постъпвал така, с всичките момичета, с който съм бил, щом те обича и държи на теб, и е мъж на място, нямаш повод за притеснение, повярвай ми. С времето, ще се огпуснеш, и тогава, разбира се ако ти пожелаеш, ще го направите. Успех.

2.   Ако се поддържаш няма за какво да се притесняваш. Ако те е страх, че може отдолу да имаш лоша миризма, отиди на гинеколог, може да имаш някакво възпаление или заболяване.

3.   Не прави нищо насила само защото той е искал, още повече като те кара да мислиш, че ако не склониш, ще те остави. Това ще значи, че е с теб само заради секса. Да, той е важен, но не и най-важен във връзката!

4.   Къв секс на тез години? Гледай си уроците!

5.   Излишни комплекси и притеснения.
Това са ти първите пъти - нормално е. Няма как изведнъж да станат нещата, нужно е малко време. В последствие ще се отпуснеш и ще правиш това, което ти идва отвътре.

6.   Нормално е.
И аз бях така, спокойно, май всички сме минали през това.
Била си девствена и е нормално да те е срам и да се притесняваш, защото секса е много лично преживяване и ни кара да се срамуваме в началото, когато сме неопитни.
Не, не се очаква от теб да си по-активна през 2рия, 3тия или 10тия път, а когато се отпуснеш добре, осъзнаеш, че ти е комфортно с този човек и искаш да си доставите удоволствие - задръжките трябва да паднат, но това ще стане постепенно.
И мен ме беше срам приятелят ми да ми прави кунилингус, но той подходи внимателно и спокойно и накрая го поисках, а сега го правим редовно и умирам от кеф.
В началото и аз и той бяхме пълни дървета, сега няма такъв секс просто! Какво ли не правим, какви ли пози не пробваме, места, всичко. Имам страхотно самочувствие в леглото, което е адски възбуждащо и за двама ни, изобщо задръжки вече няма, само страстна, неповторима любов.
Така че cool down, всичко ще си дойде на мястото, приятелят ти ОБОЖАВА ТЯЛОТО ТИ! ОБОЖАВАЙ ГО И ТИ:))

7.   Благодаря н. 1, просто той е бил с много момичета преди мен, не бих казала, че са по - красиви, но имат повече опит и така...
Благодаря отново, наистина ми стана по - добре, утре вечер ще се опитам да се поотпусна.

8.   Това не бива да те притеснява, че е бил с много момичета, и те са били по опитни, сега за него си важна само ти и той те приема такава каквато си. Мисли за това, и ще ти стане по добре. от:1

10.   И аз мисля, че е нормално при такъв „стаж“. Спокойно - женската сексуалност не е вродена, а се учи. Чак след 1 година редовен секс ще разбереш, дали си зле в леглото или не. Довери се на партньора си и говори спокойно по въпросите на секса. Промени отношението си към тялото си!

11.   Благодаря много на всички коментирали! По - добре ми е.

12.   Ами не знам.. аз първият път, когато гаджето ми си играеше с мен, бях доста стресната, тоест само ми галеше клитора.. А сега даже си вкарва по 1 пръстче ;д. Имам му пълно доверие, от бебета се познаваме :) Все още има леко притеснение, но.. Била съм и с други, но тази тръпка я няма :) пък и с другите не съм го искала.
Вики

13.   Аз съм сигурна, че приятелят ти харесва тялото ти и го възбуждаш. Все пак ако не беше така нямаше да стигнете до секс :) Отпусни се, не ги мисли толкова нещата. Секса не се прави по план. Нещата се случваш спонтанно. Остави се на усещанията ти, отпусни се, прави това, което ти идва от вътре. Никой не започва от първия път все едно е в порно филм. Но повярвай ми- тези комплекси са ти излишни и само ще ти пречат! Приятелят ти се възбужда от голото ти тяло като цяло, да не мислиш, че те забелязват някакви дреболии по които ние жените се вглеждаме в огледалото.
Ако искаш да си сигурна, че това, което правиш му харесва може просто да го питаш. Например следващия път хвани члена му, започни да го докосваш да му правиш чикия. Питай го как му харесва- колко силно, колко бързо... Така постепенно ще свикнеш и ще се отпуснеш да правиш и други неща. Но запомни, че различните хора имат различни предпочитания. И това, че някъде си чела или чула, че някой прави нещо определено не означава, че всичко го правят и им харесва.

14.   Ако нямаш гърди е нормално.

15.   Или се научаваш да го задоволяваш, или бързо ще му втръснеш и ще се наложи да стискаш зъби, като знаеш, че ти изневерява с някоя по-уверена и опитна. Стандартният секс е скука. Особено в дългосрочен план. Не говоря за извращения някакви, но не се ли очупиш да разнообразяваш, да си правите някакви ролеви игрички (например, порно-адаптации на приказки, еротично преиграване на сцена от филм или театър, която ви е впечатлила), да го изненадваш иззад ъгъла на коридора с неразпечатан презерватив между устните си и палав поглед, или тубичка лубрикант и внезапно шмугваш една бърза ръка в гащите му, или НЯКАКВИ щуротии изобщо, различни от сухарско чукане в мисионерската, спукана ти е работата.