Споделена история от Секс и интимност

На колко години изгубихте девствеността си?
Искам просто от любопиство да попитам на колко години изгубихте девствеността си, правихте секс за първи път. Ако може, напишете от кой пол сте и на колко се години. Просто ми е любопитно защото имам приятелки, едната беше на 12г., а другата - 21, когато го правиха за първи път и се сетих за това.
Аз правих секс за първи път на 17.
Жена, 23

Благодаря.

Коментари

101-150 от 158

134.   На 14.

М16

135.   15 години
Момиче-15 години :D :D :D :D

140.   На 20. Ж 26

141.   на 20

ж, 27

142.   На 14.
Ж 21

143.   На 16. Ама май ми беше рано.
Ж

144.   На 21.

Ж 34

145.   на 14г. Ж 29

146.   15
Ж24

148.   Все още не съм. Ж, 19г.

149.   На 16 ж сега съм на 20

150.   Не съм
Ж22

151.   На 16г със 14 годишна дебеланка бях се отвратил от секса не ми хареса не беше хубаво... после почнах малко преди да направя 19 с красива мацка по голяма от мен! беше върха учише ме на толкова неща. сега съм на 27 и един съвет... не започвайте секса твърде рано.. безсмислено е няма да се насладите особено момиченцата... изчакайте още 3 4 години.... много по хубаво е а така удоволствието ще ви е почти нищо ще правите кефа на сополанкото дето ви ши.б.а

152.   на 23, мъж съм, някак си сексът без чувства за мен беше сложно постижим преди това и съм имал друг тип сексуални контакти, но не и секс, просто психика, сложна ситуация, но не съм типичния мъж, който казва тая ще я разпоря, оная ще я разпоря и се случи на 23 каквото се случи и се случва и до ден днешен, а го правя така сякаш от 13 годишен, нищо толкоз сложно няма, това си е човещинка, но разбрах за себе си през годините, че съм различен тип момче, харесвам определен тип жени, не мога да спя с всяка, не мога да почувствам всяка и по-скоро бих отрязал сексуално някоя обикновена или пък лека мадама, отколкото да спя с такава.

154.   на 12, с момче на 17 години от съседния блок, в градинката зад блока едно лято, тогава съм била с развито тяло и много секси дрехи носих, не е бил красив ама много отракан, ех минаха от тогава 10 години :)

155.   Още не съм.
М70

156.   правилно 151

157.   На 16г. съм и съм девствена(все още не съм).

158.   На 14.
Ж 15

159.   Момиче на 19; не съм правила секс. Има някакво много сбъркано отношение към девствеността у нас, особено като става въпрос за девствена мадама, заклевам се ;d. Аз нито се гордея с целостта на "ципата си", нито изпитвам срам, че досега не съм си лягала с момче и веднъж. Смятам, че това е най-адекватната настройка. В края на краищата девствеността или липсата на девственост сами по себе си не определят човека, нали така?

160.   Още не съм. М 26

162.   На 14-я си РД

163.   162 на 14 е престъпление...що не си седиш над учебниците

164.   На 14. Понеже повечето хора тук не вярват, това стана на летен лагер, където имаше и имаше група от Момчилград. Оттам ми беше първият - на 16 години и голям красавец. За една седмица ме научи на много неща на неговия език, които после ми влизаха в употреба много пъти. След лагера се срещнахме още веднъж, но пътищата ни се разделиха окончателно.
Ж34

165.   164, защо да не вярвали хората? Средно на 15 г някъде у нас хората си губят девствеността. На 12 г. имах съученичка, която живееше до казарма, а там преди имаше момчета на по 18 г. доста хубави, а тя беше по-развитичка. Не ? попречи, дори днес е професор в университет. Аз си загубих девствеността на 17 г. и не намирам, че съм нещо повече или по-малко от нея

166.   Нищо не съм губила. Просто правих секс за пръв път на 14. И не мисля, че съм престъпничка! Сега разбирам защо старите моми висят по форумите. С такова мислене, винаги ще са моми.
Не е нормално до 18 години, да не знаеш какво е секс. И е напълно нормално да започнеш в 8 или 9 клас.

167.   чудя се защо такива дето са на 20 са спали с 40 мъже висят по форумите, професора от университет да не е от малцинствата, май само те раждат на 12, пък до 18 сте още деца.

168.   съмнявам се съученичката с казармата да е станала професор, ама айде.... професор се става с много учене, мойто момиче, а не със стоене до казармата...

170.   166 с това мислене винаги ще си разпоретина или лека, както ти харесва, висиш в сайт, форумите са другаде!

171.   На 14
Ж 17

172.   15 Ж-16

174.   На 16
Ж.

178.   Аз съм момиче на 17. Все още не съм го направила, но много ми се иска. Всеки ден си мисля за това. Преди се самозадоволявах. Изпитвах невероятно удоволствие, но вече това не ми стига. Чувала съм, че с партньор е много по-хубаво. Възбуждам се винаги когато мисля за това. Как мислите? Дали да го направя и кога?

180.   На 16 г.
Ж-16 г.

181.   Направих го за първи път преди около 2 месеца с жена, по-голяма от мен с 10 години, но първите няколко пъти не бяха кой знае какво, тъй като преди това си бях свикнал с порното и мастурбацията, поради липса на интимна партньорка.
М. 27

183.   не е нормално на 14 да знаеш какво е секс, освен ако не си от циганската махала, и с това мислене винаги ще си леко момиче, което виси по форумите....

184.   На 20 г.

Жена на 21 г.

185.   Жена съм, на 27г.
За пръв път го направих на 15. Сега имам дъщеря на 7 и не мога да си представя, че тя когато стане на 15 може да прави секс, но тогава на мен ми се виждаше нормално, даже едва ли не бях закъсняла, защото и трите ми най-добри приятелки вече не бяха девствени и даже ми се "присмиваха" и ме питаха кога и аз ще се престраша. Тинейджърски историй!
Иначе в България рядко да срещнеш момиче на 18 и да е девствено... за жалост! Хубаво е да си по зрял и подготвен, но когато те подгони нагона не мислиш на колко си. Пък и щом чувстваш възбуда, значи вече тялото ти е готово за секс.

191.   На 16, не съжалявам, още на третия или четвърти път изпитах удоволствие. Най-хубавата част е, че просто обожавам човека до себе си и това доста допринася в секса бих казала.
Ж16

194.   На 16.
Момиче на 17.

197.   момче на 18 (девствен)

198.   12 ако правенето на свирки е секс за вас. иначе на 15
ж21

199.   M на 23. Бях малко комплексиран относно сексуалните си възможности във времето, в което губих позиции относно момичетата, които харесвах, които се брояха на пръстите на едната ми ръка, а към тези, които имат симпатия към мен, които бяха доста повече на брой, аз нямах никакво желание да имаме вземано-давано и в последствие първият ми сексуален акт бе след доста време.. и дойде доста трудно същинският секс, в който съм отпуснат, готов и вярвам в себе си. Към момента вече мога да твърдя, че сексуално съм на много високо ниво и адски уверен, но апетитът идва с яденето :)

200.   На 14 години .
Момче на 14 почти 15

205.   Вече съм на 28 и никога не съм имал приятелка и не съм правил секс, не съм чак толкова грозен имам жилище и пари, за жалост кола нямам.
Просто живота си ми мина а аз не го живях както трябваше. Дали причината е че на 15 години отидохме със нашите във Англия не знам но някак си тук забравих какво е приятелство, живея за едни глупави пари които не знам как да ги харча. Последната 1 година се чувствам много зле даже мисля да сложа край но просто не искам родителите ми да се мъчат за мене защото много ме обичат. Работа имам и само един истински приятел Поляк който уважавам и само със него споделям всичко. Ако не беше той до сега сигурно да съм откачил. Кажете ми какво да правя дайте някакъв съвет :(

206.   Аз съм М на 26 и още не съм.

207.   М20 не съм още

208.   На 19.
М20.

212.   На 18
Ж 25
П. С. : Не беше нищо специално, направихме го в колата му:) Чета тук и не мога да повярвам, че има такива ранни възрасти, но тяхна си работа. Принципно твоята възраст за тези неща е била нормална. 17-18 и нагоре... Така е по-безопасно

213.   На 16. Съжалявам, че го направих с неподходящия човек.
Ж38.

101-150 от 158