Споделена история от Секс и интимност

На колко години изгубихте девствеността си?
Искам просто от любопиство да попитам на колко години изгубихте девствеността си, правихте секс за първи път. Ако може, напишете от кой пол сте и на колко се години. Просто ми е любопитно защото имам приятелки, едната беше на 12г., а другата - 21, когато го правиха за първи път и се сетих за това.
Аз правих секс за първи път на 17.
Жена, 23

Благодаря.

Коментари

51-100 от 158

61.   13 .. ж

62.   Не съм!

Violet

63.   А и между другото, не ми се иска да си загубя девствеността. Тия дето са я загубиои на 11 години.... Просто няма какво да ви кажа хора.... Аз сега съм на 11 и такова нещо и през ум не ми минава. То сега не би трябвало да мислите за гаджета, а пък камоли за секс. Аз още си играя с играчки на тази възраст, но някои се чукат! Ся вярно е че има такива хора. В моя клас има едни дето казаха, че са се изчукали, и аз като го чух и направо си взех багажлъците и не им обръщай внимание. Просто с такива хора човек не трябва да движи, защото те са истински идиоти. Абе мани ся. Хора има най-различни...

Violet

64.   Жена на 44 години. На 18 изгубих детствеността. Беше една прекрасна юлска вечер в един парк, не беше осветено. Момчето никога няма да го забравя. Той е много магнетичен и е видна обществена личност сега. Ех прекрасни спомени и години!

65.   Бях на 15 сега съм на 16 (бременна) тоест на 17,но не навършени. :) Всъщност защо питаш ?

Анна-Луиза

70.   Еми сега съм на 17 (момиче съм) и я загубих преди около месец :):D

71.   Хм, а ти Анна-Луиза да не си от малцинствата? Просто питам, нищо лично:)

72.   №71 за какво малцинства говориш не разбрах въпроса ти. Иначе просто стана оженихме се и така нищо повече, но все пак женитбата е по любов, а за мен това е най-важното.
Та преведи ми какво каза нищо лично иначе.

Анна-Луиза

75.   20
Ж 24

77.   14

78.   около 16, 17 годишен

80.   Жена съм. Бях на 16 и честно казано малко съжалавям, защото не беше с правилния човек. Сега съм на 31 и ако можех да върна времето назад доста неща щях да променя, не само "за първия път".

81.   Ами сега съм на почти 17 години (момиче съм) и загубих девствеността си преди 7 месеца.

-Veni

82.   На 14.

Ж15

84.   на 15
М24

85.   На 16
Ж 22

87.   Ще се възползвам и ще попитам мъжете ....
-Момичето с което сте го правили за първи път остава ли ви спомен за цял живот както при момичетата-момчето с което са го правили остава в сърцето за цял живот (един хубав спомен който не се забравя :] )

Х-16

88.   21 год

Мъж 21

89.   13
Момиче на 14. :)

-CH

90.   На 14г. , сега съм на 15

91.   16
M 16 :)

92.   на 14... Ж

94.   На 18 :)
Ж 20

97.   на 16г. -жена, 19 : )

100.   на 13 ...

Ж 15

101.   на 15
момче на 21

103.   на 14г. и 9м. И не съжалявам, никой не знае за това. Всъщност той е мъж няма да споменавам години, но доста по-възрастен от мен и беше изключително внимателен. :)
Ж на 17

106.   на 15
ж. 19

107.   14

109.   На 15 години, жена на 17

110.   на 17, ж18

112.   15. M

113.   На 19г и половина.
Бяхме на таванската му стаичка. Той ме попита искам ли да ме накара да полетя към луната :)
Ходихме от 7 месеца и аз все не се чувствах готова и все го отблъсквах за това. И най-накрая събрах кураж.... После той ми предложи да се ожени за мен.

И така вече 25г години сме заедно.

ж 46г

114.   Наа 15 жена на почти 16 :) Наси

115.   Хмм.. ами още не съм :)

116.   На 13 :)

Аз съм момче в момента на 17 :)

117.   21
Ж27

118.   На 16, един месец преди навършване на 17 г.
Ж. 30

120.   Какво се учудвате, че хората са загубили девствеността си преди 18 да речем, хормоните при всеки се развиват различно. Всеки в различен етап съзрява или той поне си мисли че съзрява.
П.С на 14 - Ж. 18

121.   На 23 :)

Ж23

122.   "Ако не се брои, отговора е 14 или 15 не помня. "... Да бе

123.   На 16, но малко съжалявам, че избързах и го направих точно с този човек.
Ж. 32

124.   На 15 години бях. Беше с първия ми приятел, с когото бяхме заедно близо 7 години. Сега съм на 23.

125.   На 14 си изгубих девствеността, а сега съм на 15 :D
Ж

126.   На 19. (ж. почти 20 ) :д

127.   на 20
ж на 27 г

128.   на 18г бях. Познавах го само от една седмица. Заедно сме вече 18 години. Половината ми живот :)))
Ж36

130.   на 23г.
М23

132.   На 16 гоодини и 11 месеца
Момиче (17)

133.   16 :) Чувала съм, че това е най - добрата възраст.

51-100 от 158