Споделена история от Секс и интимност

Ужассс! Kато не искам, не искам, мразя да ме кара!
Здравейте!
Искам да ви разкажа какво ме мъчи и ако можете да ми помогнете :(
Aз съм на 17 г, приятелят ми на 22, когато го направихте за първи път и двамата бяхме девствени.

Правим го от 3-4 месеца и искам да ви попитам нормално ли е изобщо да не ми харесва. Никакво удоволствие не получавам. Не знам защо но започвам да го правя с желание и изведнъж се отказвам и започвам да му мрънкам да свършва по-бързо.

Някой път ме боли но в повечето случаи не ми харесва, или просто нищо не усещам и ми е супер тъпо. На него много му се иска да пробваме френска любов но аз не искам не се чувствам готова а той само ми го натяква. Ужассс като не искам не искам мразя да ме кара. Има време за всичко. Но хич не върви в секса.

Той си свършва най-редовно а аз ...... нищоо. Какво да правя искам и аз да почувствам нещо, всики мои приятелки се хвалят колко им било хубаво.. ала бала... само аз нищо не съм усещала. кажете ми каква може да е причината ...

А пък и той не прави нищо особено, сменяме пози но все ми е едно и също.
дайте съвет моля ви..

Коментари

1.   О, боже докъде стигнахме! Според мен трябва да си потърсиш друг партниор за секса. Като не ти е хубаво с този човек и с него не стигаш до свършване. Толкова много мъже има, че можеш да си избереш.

2.   Може би причината е малък член ?

3.   Аз мисля, че трябва моментално да го разкараш. Той просто не може да те възбуди. А, това е нещо, с което не трябва да се примиряваш. Много си млада. Вината не е утеб, ако това си мислиш.

4.   Е добре де ти защо го направи, да си като приятелките си ? След като не изпитваш нищо и ти не е интересно защо продължаваш да го правиш? А какво правите преди да почнете? Всичко в секса е свързано, ако само сменята пози без да се погалите, без да се целунете няма смисъл! А френската любов е хубаво нещо, пробвай може да ти помогне, но не насила. В краен случай смени партньора!

5.   Миличка, трябва да знаеш, че винаги, когато едно момиче започне полов акт, нали когато и е за първи път, трябва да мине поне годинка - две за да посвикне тя, че тогава да се появи истинското удоволствие. При жените трябва време.
БарБи 20г.

6.   Човека може да не знае как да го направи ами си кара за неговото си удоволствие. ЕГОИСТ

7.   Cекса си е една процедура в природата за размножаване и нищо повече.На крива ракета космоса и пречи.Да отива на сексолог, мъжа и бил крив. Ами нека го разкара , нищо няма да се промени. ЯВНО ТОЛКОВА ГО ОБИЧА! ТА дайте ми сполучливата рецепта за секс, аз ще ви кажа идеала си за жена. Какво е щастието според вас? Ромео

8.   Мила, не се тревожи, нормално е. И аз съм в същото положение - на 17 съм, с приятеля ми правим секс от 4-5 месеца, но аз все още не съм изпитала никакво удоволствие. Не знам какъв друг съвет да ти дам, освен да не спирате да опитвате нови неща, да разнообразявате връзката си (и по-специално сексуалния живот), пък все някога ще стане. Не се отказвай!

От друга страна, поговори с приятеля си откровено, кажи му да не те притиска (за френската любов), кажи му, че рано или късно ще дойде и този момент, и ти сама ще му покажеш, че си готова. Насила хубост не става!

Колкото до приятелките ти - не им се връзвай! На бас, че повече от половината лъжат! Не им изнася (или пък не им е удобно) да си признаят истината, а да лъже, може всеки. Така че, не ги слушай.
Живей си живота и по-спокойно ;)

9.   Мацка, изпий половин хапче левитра - ще се възбудиш страхотно и със сигурност ще се изкефиш яко от секса, за оргазма... няма да ти обяснявам колко ще ти е гот! Действай смело и пиши дали работи! ;)

10.   (От авторката ) Хаха номер 9 не смятам да пия никакви хапчета но мерси за съвета все пак. Благодаря на всички за съветите. Ще пробваме докато не започна да усещам нещо по различно пък каквото му дайде. Не искам да го зарязвам защото се обичаме от 2 години сме заедно... но просто не може да ми направи кефа, все аз не съм искала нищо да пробваме а това не е вярно само не искам да му правя ...........
както и да е . Благодаря ви още веднъж :) страхотни сте

11.   Пробвай с левитрата еднократно няма да съжаляваш

12.   Моме,момчето не се е родило научено,трябва да му казваш каво ти харесва и той лека полека ще схване.ама той поне ти е казал какво на него му харесва,а ти каза ли му на теб какво ти харесва и изобщо знаеш ли?И той пък от къде да знае на теб какво ти харесва,че да ти го направи?Ми всяка жена си е различна и харесва различни неща.То и на 50г.да е пича-пак при всяка нова жена трябва да си настройва часовника,па той горкия е още в началото.Ми кажи му какво ти харесва и той ще ти го прави.Па като казваш тука колко ти е чуждо да правиш френска любов,много има и ти кавко да учиш тогава.Ама недей така веднага той бил виновен.

Откъде да научи според теб той неща,които ти не знаеш за себе си?На първо време те съветвам да му покажеш или кажеш какво си правиш ти,че да си доставиш удоволствие и пробвайте той да ти го прави и оотам нататък вече разнообразявайте,ама да имате нещо,което да ти доставя удоволствие,па другите неща -за десерт.И лека полека ще се наредят нещата.Ама говоренето и показването му е майката.Както вика Софито -научи го да те озвучава и тва е!

13.   Съгласен съм с №12.Женен съм от доста време и когато правим секс с жена ми/която много обичам/ забелязвам неудовлетвореността и.Мъчех се по какъв ли не начин да я накарам да се чуства по задоволена, но все не успявах.Не казвам , че не и е било хубаво.Правили сме и френска и анален все същото.Пози сме сменяли всякакви - цък не се получава.На мен винаги ми е ставало гадно като и видя безразличието след секса.Та имах за известно време връзка с друга жена.Ами какво да ти кажа-коренна разлика.Чак се възгордях , че мога да задоволя жена и то до побъркване.Жената просто знаеше какво иска и ме направляваше,допълваше и не знам как да го кажа по разбираемо.Може би
"Не чакай той да свърши цялата работа ".Даже не сме сменяли много пози,липсваше оралната и анална и брбр друга любов.Така , че моя съвет е направлявай го,говори му но не бъди груба.И знай,че на мъжете винаги им е хубаво, а жената ако знае какво иска и как да го постигне се получава още по хубаво-за самата нея и за партньора и.Успех!!!

14.   Благодаря ви много за съветите отново :) ще ви послушам

15.   1. НЕ ВЯРВАЙ НА ПРИЯТЕЛКИТЕ СИ! АКО СА НА ТВОЯТА ВЬЗРАСТ-ЛЬЖАТ!
2.ПО-ЧЕСТО ТИ ЯХАЙ МЬЖА СИ И ИМАЙ ПОВЕЧЕ ТЬРПЕНИЕ,ДИШАЙ РАВНОМЕРНО И СЕ ОТПУСНИ!
3.(И НАЙ-ВАЖНО)ПРОЧЕТИ КОГА ЖЕНАТА ДОСТИГА ПОЛОВА ЗРЯЛОСТ И МОЖЕ НАПЬЛНО ДА СЕ НАСЛАДИ НА СЕКСА.ТОГАВА ЩЕ РАЗБЕРЕШ НАЙ-ДОБРЕ КАКВО ИМАМ ПРЕДВИД С 1 И 2

16.   Ми като лежиш като дърво кво искаш, че и орален не правиш......... аз ако съм веднага те зарязвам.

17.   Eй има много дървета на тоя свят да не загазва човек с такива ц ц ц...

18.   Смени приятеля и проблема ще се разреши

19.   Правим го от 3-4 месеца и той е на 22 .. В общи линии момчето си няма представа какво точно прави.. да го караш на ръчен труд до 22 не мисля че оформя правилно отношение към партньора и секса.

Дайте си време и си подсказвайте ... може и да стане.

А специално на авторката... започни да мастурбираш разива усещанията за собственото ти тяло и по този начин може да усетиш по ясно когато правите секс какво точно ти харесва или по-скоро какво би ти харесало :)

А какво толкова има в тоя пусти орален секс че толкова му се дърпаш?

20.   Cпоред мен трябва да си смениш партниора и колкото и да го обичаш.. успех

23.   Смени го тоя,той сигурно те лашка като кисело зеле в дамаджана,а така не се изпитва удоволствие.

24.   Ооо, да , имах един подобен. 3мин предигра, 5 вяли целувки, 7 мин лашкане и що не става? Веднъж бяхме на купон, бяхме пили, бяхме възбудени, едвам докахме да се приберем и секс. Получи се- първият оргазъм. Хем беше 8 год по-голям от мен... и не мисля, че е бил добър любовник изобщо.

25.   Така е в началото... при мен също е така-не изпитвам никакво удоволствие и дори не мога да се навлажня както трябва...Явно се налага да работим за тяхно удоволствие, пък при нас когато стане.. :D
Колкото до френската любов...не ти коства нищо...нищо особено не е за теб, защо да не го направиш и да му доставиш удоволствие :)