Споделена история от Секс и интимност

Първият път спомени
Здравейте на всички. Аз съм девствено момиче на 23. Интересно ми е да ми споделите вашите преживявания, вълнения, тръпки от първият път, за да знам какво ме очаква. На колко години го направихте? Как беше? Има ли нещо по-специално, което да прави жената, за да намали максимално болката от проникването и как свиквате с този вид интимност следващите пъти. По-лесно ли ви е или пак изпитвате затруднения? Засега общувам с връстници в университета пък ще видиме какво ще стане с едно момче. Знам, че трябва да е с презарватив с опитно момче, което да ме обича и аз него. Също така трябва да се използа и лубрикант, ако жената не е достатъчно възбудена и влажна. Ще се радвам да ми разкажете вашите преживявания. Благодаря за отделеното време. Лек ден!

Коментари

1-50 от 54

1.   Първия път рядко е хубаво. За болката просто трябва лека полека да не се бърза, да се изчкаква ако трябва и задължително да си спокойна, доколкото е възможно. Колкото до лубриканта, ако се използва заедно с кондом, то последния може и да те изненада неприятно. По-добре само с едно от двете - ти си преценяваш с кое.

2.   Моят първи път беше ужасен! Ужасен не защото е бил с неподходящ човек напротив беше с първата ми любов с която бях 1 година и 4 месеца. Болеше ме страшно много не знам организъма ли ми е такъв той ли не го правеше както трябва.. Не знам.. Направих го на 17 години аз лично..

3.   Аз също като номер 2 го направих на близо 17г, оставаше ми месец да ги навърша. Много обичах момчето, с две години по- голямо от мен, което вече имаше опит в секса. Беше забавна ситуация, в моят дом, а в съседната стая майка ми... :) Болеше ме ужасно, въпреки, че той беше нежен, внимателен и както казах, с опит. Предполагам, че много повлия и страха, който изпитвах, но по- късно разбрах, че съм тясна отдолу, така, че нямаше как да не е болезнено. Всяка жена, обаче, е различна, така, че авторке, при теб болката може да е по- малка. Мен продължи да ме боли и следващите няколко пъти, после болката отшумя и дойде удоволствието. Моят съвет е- да, направи го когато се почувстваш истински готова, с човек, с когото имате чувства, опитен. В днешно време е задължително да е с презерватив или да използвате друго противозачатъчно средство, но, ако нямаш сериозна и дълготрайна връзка с човека, с когото ще си, не забравяй за болестите, те са страшни! Дано имаш красиво преживяване, защото първият път наистина се помни цял живот! Ще чакаме развръзката. :)

4.   Направих го на 13. Не мисля, че беше с най-правилния. Не ми се струва рано, даже никак. Проблема е, че уж бяхме 'само приятели' аз се влюбих. Каква глупачка! Накрая той тръгна пак с любовта на живота си, а мен ме остави на 'пезервната скамейка'.

5.   Здравей! ;))
Моят пръв път беше преди 2 месеца, на 21 съм.
Направих го не защото много ми се правеше, а от голяяямоо любопитство, с приятел, с който се познаваме отдавна, но той не знаеше, че не съм го првила до сега. Имала съм много възможности да го направя по-рано с други, но исках да е с него!!
Излязохме една вечер уж да се видим, но винаги като излизаме с него се целуваме.. е тоя път обаче не беше така, аз му се нахвърлих/защото бях решила, че тази вечер ще е ЗА ТОВА/.
Понеже много ме беше срам, че съм на 21, а не съм била с момче, реших, че няма да му казвам, че колкото и да боли няма да спирам. Правихме каквото правихме преди секса и аз се нахвълих отгоре му като луда. Отвори ме с пръст, болката не беше кой знае каква/аз съм спортувала известно време и може би заради това не ме боля толкова много/, бях решила, че каквто и да става няма да се издавам. След това влезе в мен.. като за пръв път не беше зле, докато го правхме изобщо не се издадох, че съм девствена, даже по едно време каза "Леле супер! "
След като свършихме /Той де/ колко кръв имашеее.. нямаш си на представа.. Умрях малко от срам, а той само каза "Май ти е дошло! " и аз кимнах с глава. Може и да се е усетил, че ми е първия, но нищо не каза нито вечерта докато се прибрахме, нито след това. Наскоро ми се обади ако искам да повторим /не знам това какво ще рече.. усетил ли е, не е ли/
Слушай, при всеки е различно първия път. Недей да се плашиш от кръв, болка или да се притесняваш и т. н
Ако трябва му кажи, че ще ти е за пръв път, за да бъде по-внимателен! ;)))
Успех! ;)))

6.   Опитен на 20 хаха. Опитен може да е на 30 , а не вчерашен

7.   Моят първи път беше на 15, нито ме болеше, нито имаше кръв, но все пак момчето беше опитно и беше много нежен, но все пак мился, че го направих рано

8.   И първият път като другите.

9.   Първия път бях на 16 и с още трима приятели чукахме една квартална к***а. Спомням си, че аз понеже бях девствен оставих по-опитните преди мен и бях последен. Тя беше толкова пияна, че докато я чуках повърна отгоре ми. Въпреки това продължих :D Как така ще изтърва сефтето. От тогава минаха 14 години :))) Спомени...

10.   Леле номер 9, имаш много красиви спомени:D

11.   Да бе да повярвах ти номер 9.

12.   Номер 11, кое точно не му е вярване на номер 9??? Това, че на теб нещо не ти се случва не значи, че не съществува. Няма да споделям за моя първи път, че тогава съвсем няма да повярваш!

14.   Както прочетох по - горе - опитен на 20 е като да се поливаш с хладка вода.

Моят първи път... Ще ми се да кажа като Номер 9 ''спомени'', но не мога. С въпросния индивид имахме 16 дни разлика. Оставаха ми 2 месеца докато навърша 19, но и аз като Номер 5 нямах търпение. Той абсолютно никакъв опит нямаше. Първия ми път беше една вечер и... Нищо. Не успя. Изпадна в такава депресия, че чак на мен ми стана лошо. Ръчкаше ме с пръсти, какво ли не правеше, а аз... Е след време успя, но докрая на връзката ми винаги ме болеше. Никога не съм била възбудена и никога не получих оргазъм. Само 1 път го излъгах, че съм получила, защото вече ми ставаше неудобно. Какво да ти кажа. Той не беше по игрите и възбудата. Ако ме разбра де. Не беше красив, нито чаровен... Аз и не исках тогава да е плейбой, а само да ме обича. И това не видях де.

По - късно разбрах, че никога нямаше да получа оргазъм с него, защото четох в нета, за хора, които обичат да ги докосва нещо красиво и стегнато. Просто умът ми не може да го побере, ама... Възбуждам се само от красиви мъже, което е пълен абсурд за мен. Трябва да ме привлича и сексуално и емоционално. Инак не става. С две думи, с месеци ще си стоиш на сухо и просто ще става по - зле. А не съм такъв човек, който да тръгва с някого заради външността му, но явно при някой хора, като мен това е ключово.

Това е моят първи път и по нататъшни пъти. Можеш да си направиш равносметка от коментарите и просто ти и приятелят ти се опитайте да се отпуснете. Искрено ти пожелавам да не е девствен, защото нищо няма да разбереш.

А само да отбележа, че нямаше кръв, но винаги ме болеше. Не усетих разкъсвания или нещо такова. Може още да съм девствена по биологичен път, ама... Внимавай. Първият път е важен и огледай ситуацията от всички ъгли. Успех.

15.   Ами моят първи път беше на 14 дори не мисля че стана от първи път отварянето презерватива се скъса.. после пробвахме след 4 месеца и явно тогава е било защото ме болеше по малко незнам защо толкова ме беше страх беше с правилния човек и не съжалявам че го направих

16.   Здравейте, реших и аз да ви споделя за моя първи път.. Беше преди 2години.. Аз бях на 18, а приятелят ми с 2год. поо-малък от мен... и двамата девствени, само че той не знаеше, че той ще ми бъде първият.... обичахме се страшно много, секса беше забавен и бих казала доста приятен, не ме заболя въобще.... след това всяка мъничка възможност я превръщахе в секс.... на същата вечер след първият ни път му признах че съм била девствена, но той не ми повярва... вече не сме заедно но на скоро се заговорихме и той ме попита защо съм го лъгала, че ми е първи бил - спал с девствено момиче имало кръв, много я боляло, но все пак при всеки е индивидуално. Намери подходящото момче и започвай СЕКС маратона хаха! Успех на всички

17.   здравей аз съм на 30 и преди 2 месеца за първи път правих секс, не ми хареса особенно от гледна точка на това че партньора ми беше кръгла нула и нямаше никакъв опит, а относно болката беше рязка и за кратко, не се плаши и давай смело. УСПЕХ

18.   Бях на 20г., много пияна и весела, с най-добрия ми приятел (23г. ). Помолих го да ме отвори, шото му имам доверие, а и беше красив, секси, интелигентен, забавен и държеше на мен. Просто ме кефеше повече за приятел и затова не исках да сме гаджета. Та като го извади чак се уплаших от огромния размер. Казах му нищо да не прави и че аз ще се пробвам. Хванах го и си го сложих на позиция и започнах да си го вкарвам бавно, но адски ме заболя и го махнах (а бях яко пияна и в настроение). После той ми каза, че е гледал, че съм си вкарала само главичката на чудовището му. И си викам хе, значи съм още девствена. На сутринта имах малко зацапана кръв по бикините. После той искаше да сме гаджета, но аз не исках и така той на реване си тръгна, шото го изгоних и не ми беше до сърцераздирателни обяснения в любов. И така си развалихме приятелството - много тъпо. След 1 седмица си харесах един и реших да ми стане гадже. Беше 4г. по-голям от мен. Казах му, че съм девствена и той реши да изчака, когато съм готова. След 2 месеца цуни-гуни се престраших (беше ме страх от болката). Отпуснах се на спалнята му, бях с червени жартиери (абе много секси както винаги) и тоя като си го извади - ужас още по-голям от предишния и си помислих какъв карък съм :))))... не мога да определя ужас ли беше, кеф ли беше... Бях супер влажна. Започна го вкарва мноого внимателно и бавно. Направо събудих целия квартал от болката, която изпитах, но изпитвах и някаква наслада и беше много странно усещане. Не протече кръв. Следващите 20-тина пъти, когато го правех с него пак бяха ужасно болезнени, но всеки път болката намаляваше по-малко, а насладата нарастваше. И накрая остана само наслада. Правихме го по 10, стигали сме и до 20 пъти на ден. Тоя беше като машина, нема умора:))). Но бях само 6 месеца с него, шото и той започна да ми се обяснява как искал семейство с мен и тем подобни. После като отивах по гинеколози, всеки ми казваше, че по-тясна от мен не са виждали и че мъжете са късметлии с мен. Сега съпругът ми си е с нормален размер и ми е достатъчен ;)

19.   18, по 20 пъти на ден те целуваше ли:))
_Az_

20.   Бях на 18, а той на 20. Бяхме колеги в университета. Бяхме заедно от около 2 месеца и се разделихме след още един. И все пак той беше правилният човек. Знаеше, че съм девствена и се постара да го направи специално - свещи, шампанско, хубава музика, нежност, романтика. :) Имаше съвсем малко кръв и почти никаква болка. Естествено, такова нещо като оргазъм също нямаше :)
Специално за болката трябва да си наясно, че трябва да си много влажна (възбудена) и да си спокойна, за да са отпуснати мускулите. Иначе и 100 пъти да си правила секс пак ще боли. А за кръвта - колкото толкова. При някой тече много, при други тече малко, а при трети - изобщо. Зависи от тялото ти.

21.   Сама това с лубриканта не го разбрах? Отзад ли си девствена?

22.   Аз пък съм на 23 и съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А.

23.   22, с този начин на мислене шанса да останеш "неръждавейка" доживот е доста голям... Пази се ;)

24.   А ти като си ръждясала де не е по хубаво.

25.   Н22 то тоя хрaм, някрaя никой нямa дa искa дa рaзчисти пaяжинaтa, че дa влезе.
Дa не говорим пък колко е нездрaвословно. Информирaй се мaлко преди дa дрънкaш тaкивa глупости.
Aко причинaтa е, НЕ че ти си стиснaлa ключa зa хрaмa, a нямa желaещи зa рaзходкa из дълбините му, се погледни в огледaлото безпристрaстно. Виж кaкво покaзвa то, помисли си и душевно кaк би изглеждaло, aко можеше дa видиш тaм и бъди реaлисткa със себе си. Зaщото aко досегa не се е нaмерил човек, с който поне дa опитaш... може просто зa тях дa не си е струвaло дa се борят и чaкaт.
Между другото зa коментaрa ти към24, ;))) при редовно ползвaне и смaзкa не ръждясвa. Ръждясвa кaто скриеш нещото в някой хрaм и си стои тaм неизползвaем. С времето стaвa и нежелaн.
Aко ти можеш по някaквa причинa дa лишиш тялото от естествените му нужди( aко приемем, че въобще ги имaш), то зa нормaлният здрaв човек, товa е противоестествено.

26.   24, редовно си добавям нова ръжда отпред и отзад - просто живея пълноценно ;)

27.   Много правилно! Една свястна история да прочета. Най-сетне да се намери едно зряло момиче! По принцип все са някакви келеши по на 14-15 години. :D. Знам, че не бива да наричам връстниците си келеши, но просто аз никога не бих прибързала така..
Евала! Браво! Ей такива каки искам да ми са модел на подражание!!! :)

~Дисни~ 13 години :))

28.   Първия път не бе моят мечтан първи път, защото момичето което обичах и желаех някак си охладняхме един към друг, а и тогава бяхме на 14-15-16 години и общо взето флиртувахме, сънувам я и до днес (а сега съм на 23). Вече имам приятелка и сексът по любов е нещо много по-различно и красиво, а понякога го правим и диво. Моят първи път бе на 18 с компаньонка и то доста грозничка и дебела, след това не исках и да чувам за секс, опитите ми сексуалните не бяха добри и започнах да се възбуждам най-вече от дупетата на жените и техните дупчици отзад, а не от клиторите, до такава степен тази ми проми мозъка, че спрях да харесвам вагини и жените за мен не бяха привлекателни отдолу, но сега си промених мисленето и вече се възбуждам

29.   22. Евала ти момиче! Аз съм мъж на 24 и мислех като тебе. Няма да изреждам как мислех просто не искам да ти преписвап текста. На 22 години се влюбих. Казах си това е. Време е. Направихме го 1 път само (не ми хареса! ). след време тя ми би шута, а аз умирах от любовни мъки. Няколко месеца слабо ядене. Отслабнах много. Не беше приятно. От тогава съм сам и... Да. СТРАХ ме е да се занимавам с жени. Беше ми много гадно. Не спане..
Сега чакам. Чакам чудо. Да прави ми се секс разбира се. От време на време мъжкото ме гони, но не мога да направя първата крачка. Как да съм сигурен, че е ТЯ. Оная за която си мечтая. Чудото. Прави ми се секс пак казвам, но имам чувството, че ще изневеря на онази, която я чакав нищо, че не я познавам. До ден днешен съм си с този един път. Дори ми се е случвало да отказвам секс, защото знам, че е просто за секса. Някак си усещам, че трябва да изчакам чудото.
Пожелавам ти да си намериш единствения. От сърце. Късмет.

30.   моя първи път беше преди няма и месец( аз съм на 14) Не ме болеше много но тече доста кръв кръв и след това два дена ми течеше по малко и после цикъла ми подрани. Иначе чувството е яко и не съжелявам че го направих и мисля че момчето беше точното ( познаваме се вече от 5 год), но мисля че бях твърде малка

31.   Аз съм на 21 момиче, първия ми път беше на 15 на Велик ден исках да е наистина велик. Беше много хубаво и романтично и на двамата ни беше за 1 път.

32.   На 15 съм. Имам си приятел от 2 месеца и двамата сме девствени много перверзни и страшно много се искаме и обичаме. Доказа ми любовта си че не е с мен заради секса. Искам първият ми път да е с него малко ме е срам, но мисля че ще си заслужава вие как мислите?

33.   Здравей, аз съм момиче на 16 години за пръв път го направх с най-добрият ми приятел. Не еолеше имамше супер малко кръв, трябва да си се отпуснал и дане мислиш. Ай то когато му е времето само ще стане. Просто трябва си се отпуснал

34.   Моя първи път беше преди месец. С приятеля ми го направихме в аварийния изход на Варна мол. Лично мен не ме болеше нито имаше кръв беше ми много яко. На 14 години съм.

35.   Първият ми път бях на 14, а той на 26 и със сигурност избързахме. Ще ми се да бях хванала това 14 годишно момиченце и да му кажа да не го прави толкова рано, че за всичко си има време. Не не беше прекрасно бях уплашена отделно и болката не беше малка, а в последствие в 2:00 часа посреднощ трябваше да отидем в спешното , защото получих разкъсване не само на химена. все още сме заедно с приятеля ми, но просто много време ми беше необходимо да започна да се наслаждавам на секса ще ми се да бяхме изчакали още.

36.   Здравейте,
През април беше моя първи път... Беше с може би първата ми истинска любов ( той е на 21, а аз на почти 16).. При мен нямаше нито кръв, нито болка и той не ми повярва, че ми е първи, но после си промени мнението...
Първия път е някак странно, ново... Но е хубаво, просто трябва да усетиш, че ТОВА е момента и да се отдадеш напълно :)

37.   Прекрасно беше :) Преди няколко месеца го направих на 15. Нямаше кръв, е имаше някаква болка, но не беше за умиране. Ще ми остане един хубав спомен след години. :)))))

38.   Направих го с момче, с което се познаваме от около 3 години, но през тях бяхме прекъснали контакт, докато не се срещнахме пак на 25 май и започнахме да излизаме от тогава.. сега сме заедно, но не за дълго, тъй като септември заминавам за Англия, въпреки това живеем на макс. Той ми беше първият (на почти 19 съм). Реших да е точно той, защото никога никого не съм допускала така до себе си, а и пред него съм 100% аз. Пробвахме 2-3 пъти преди да стане работата, защото ме болеше доста. Той всеки път е бил изключително внимателен и ме радва фактът, че при удобни случаи за секс, той никога не е напирал или предвиждал докъде ще стигнем. Имаме си достатъчно доверие, един уикенд отидохме за 1 нощувка в къщата на едната ми баба и бяхме в 1 стая.. преди да отидем на дискотека му казах да вземе презервативи, а след нея прекарах най-незабравимата нощ. Беше внимателен, чакаше ме да се отпусна и едновременно с това ме предразположи прекрасно. Това ми помогна да свикна по-бързо и успяхме да влезем в чудесен ритъм и хармония... какво повече от може да искат двама души? :)))

39.   Значи аз съм на 16 и с моя приятел ходехме от 8 месеца и реших че съм готова. Бяхме в колата от зад. Той започна да ме целува а аз бях супер притеснена и цялата треперех... започна да се съблича а след това и мен въпреки че се дърпах... после ме пита дали съм сигурна и аз казах да и той си сложи презерватива и започна бавно и полека да си вкарва главичката като преди това ме пипаше долу.. и после си го вкара целия (умирах от болка) и това беше малко ми беше странно. Но първия път трябва да се вкара само веднъж колко да я отворите а не да си го ръгате непрестанно.

40.   Моят първи път беше преди няколко дни. АЗ съм на 16 а приятелят ми е на 19 имаме връзка от 1 година... В мен съм знаела че ако ще съм с някои за пръв път то това ще е той понеже ми е показал , че ме обича колкото и изтъркано да звучи и винаги се е опитвал да ме направи щастлива. Никога съм нямала големи притеснения за първият си път като цяло нямах много голямо желание , но не исках да му отказвам така , че се съгласих! Всичко мина добре както и си мислих той беше достатъчно внимателен не усетих никаква болка и така де чудо голямо беше забавно като цяло ще се сещам само с хубави чувства за този ден! :)

41.   Бях на 15 и страшно влюбена в най- добрия приятел на бившия ми. Той тогава беше на 19. Не беше кой знае какъв красавец, нито имаше някакво страхотно тяло , но беше толкова чаровен, че имаше поне 3-4 гаджета и благодарение на чара си беше завършил гимназията. Осъзнаваше чара си пред жените и се възползваше от него при всеки удобен случай. Аз въпреки че бях само на 15 и много добре го познавах вече знаех какво искам и твърдо бях решила, че той ще ми е първия. Няколко пъти, докато останалата част от компанията се забавляваше в дискотеката ние с него стояхме в колата му, слушахме музика и си говорехме. Той ми разказваше за гаджетата си, за първата година в университета, за разни смешни случки с приятелите му и какво ли още не. Една вечер обаче аз вече бях взела своето решение и му казах, че искам той да ми е първия, така че ако е съгласен да кара към къщи. Предполагам, че се е стреснал доста, защото не знам друго момиче, което така да е предложило девствеността си, но аз просто бях сигурна, че искам точно това. И така.......... отидохме у нас, легнахме на тъмно в леглото ми и ..... През цялото време той ме питаше не ме ли боли и искам ли да спре и някакви такива. Нямаше нито много кръв, нито някаква кой знае каква болка, а аз бях страшно доволна, че се получи точно както го исках.
Съветът ми към всички е да го направят само, когато наистина го искат и с човек, който ще бъде внимателен и нежен :)

42.   Бях на 15 (почти 16), а той на 19 (почти 20) - не беше планирано.. Бяхме в тях и гледахме филм. Той беше легнал зад мен и аз усещах, че е надървен. Обърнах се към него и започнах да го целувам, след това той слезе надолу и започна с "орална любов".. Аз не можах да се отпусна, защото брат му беше в другата стая. Но не след дълго (5-10 мин. ) брат му излезе и аз се отпуснах. Той се надвеси над мен, сложи го на входа и ме попита дали да продължи, но с шеговит тон, защото аз дълго време казвах, че ще се пазя поне до 16. Аз се съгласих и той беше много внимателен. Имаше рязка болка за 2-3 секунди и малко кръв. Беше супер, въпреки че не беше, както си го представях.

Не се притеснявай всичко ще мине добре стига да си предразположена добре и партньорът ти да знае какво прави.

43.   Моят първи път беше нa морето. Тогaвa още имaше детски междунaродни лaгери, по- големите сигурно си спомняте. Aз бях нa 13, млaдежa нa 15, сърбин. Нa плaжa, измъкнaхме се и нито той знaе кaкво прaви, нито aз. Не помня дa ме е боляло кой знaе колко, a и кръв нямaше много. Тaкa и не го видях товa момче повече. Мислех си че ще се влюбя и тогaвa ще го нaпрaвя, aмa то тaкa се случи. Хубaв спомен ми остaнa.

44.   Аз го правих за пръв на 18 години преди няколко месеца и ме болеше много малко, очаква да ме заболи повече. Даже не бях толкова притеснена и оплашена. При мен странното беше, че цялата бях изтръпнала даже не усещах колко пръсти ми вкара в началото. А и мисля че причината за която не ме болеше е била, че правя шпагати и до колкото съм чела от това може да се разкъса ципата.

45.   Хахаха каква тема- харесва ми! :')
Бях малка, и не още узряла за да поема отговорност при евентуални "фейлове".

На 16 изгубих девствеността си, с човек в който бях влюбена... Но той нямаше чувства към мен...Използва ме, защото му позволих заради чувствата си.

Това "взаимоотношение" не продължи дълго, но не съжалявам. По-добре е, че се радвам на хубавите, но отминали моменти, отколкото да мисля какво щеше да е ако не бях се подлъгала доброволно....

Да, рано ми беше и не ме обичаше, но се радвам че се случи! Бях много щастлива, изживях страхотни моменти от живота си и сега като си спомня за този период и човек и се усмихвам, но не защото имам чувства към него, а заради начина по който съм се чувствала- свободна с треперещо сърце, като на малко врабче. :д

Голяма тръпка си беше!

Сега съм на 19г. вече в сериозна връзка, и доволна от живота!

46.   здравейте, прочетох и аз всичко и реших и аз да споделя за моя първи път. беше преди два месеца със сегашния ми приятел. цялолято се разделяхме и събирахме и след около месец почивка реших да му се обадя отново имайки предвид че всичките раздели бяха под предтекст че съм била много малка за него. отидохме у тях и аз си казах решила съм с кого да го направя вече така че давай през просото. казах му че съм девствена но той не ми повярва понеже съм на 19 и както и да е явно не е свикнал на такива момичета. при мен нямаше нито романтика нито нищо болеше ме адски много и тече много кръв но то явно е според човека. след това аз станах и казах да ми викне такси но той се развика какво съм си мислела че правя и от него ден йивеем заедно вече два месеца.
още сигурно 3 пъти много ме боля и тече кръв не знам точбо какво е станало , предполагам не съм се била отпуснала. но сега вече нямаме такива проблеми .

48.   Моя първи път беше труден... Да започна от начало. Момчето беше на 23 и се познавахме от 3 години и от едва месец бяхме заедно. Бях сигурна, че той е правилния, защото 1. преди това бяхме заедно, но се разделихме и докато бяхме разделени той ми показа, че не може без мен, а и 2. аз преди доста си го харесвах и очевидно и той мен, но не сме казвали на никой, нищо и не бяхме заедно. Всичко се случи в последствие и в началото беше "телефонна любов". Не сме правили простутии като секс по телефона, на пример, но не се виждахме в продължение на два месеца. Само си говорихме по телефона и тогава ни стана ясно, че се обичаме. Тръгнахме, разделихме се, пак тръгнахме и много се караме, но не смеем да се разделяме повече! Да мина към първия път... Много пъти се опитвахме и се разсъбличахме и аз бях готова и сигурна, че трябва да е той, но все нещо ставаше и трябваше да спрем. Един ден отидохме в тях и изключихме телефоните. Бях много притеснена (бях на 14 все пак, но той беше на 23 и му имах доверие). Майка му спеше в другата стая и не можех да се отпусна, но той ме накара по наистина прекрасен начин. ^_^ Направихме го! Нямаше презерватив, но страшно много ме боля (3 дена не можах да седна!), леглото беше цялото в кръв и много виках, даже и майка му събудихме. Не знам какво стана точно, много бързо свърши.... Или така ми се стори... Не знам... Но беше прекрасно. Аз не съм от момичетата, които казват "не беше както си го представях" и некфи такива глупости... Аз никога не съм мислила как трябва да е първия път, сватбата или каквото и да било... Аз съм човек на момента и не си правя планове, защото знам, че ще се провалят, НО този първи път ще ми остане првкрасен спомен за цял живот и по-хубав не мога да си го представя!!

49.   Тва е някакво зверско клише че първия път трябва е да слаб, за мен или си го имаш или си го нямаш и няма да задобрееш много ако не ставаш за нищо.
Жена ми, която ми е още такава, като разбра че ми е било за първи път щеше да получи инфаркт, понеже и тя настроена на всеобщото мнение че трябва задължително да е отвратителен първия път.

51.   Аз пък съм на 24 и съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А.

52.   Ами аз съм още девствен. Момче на 20.

54.   Моят първи път беше точно преди 5 дни, и то с жена 10 години по-голяма от мен (аз съм мъж на 27), но първия ми път не беше кой-знае какво, тъй като бях доста притеснен, не бях достатъчно възбуден, и не можах да свърша. До тогава не ми се е отдавала възможност да го направя, тъй като съм доста стеснителен и срамежлив, и винаги чаках момичетата да направят първата крачка. Малко ми е гадно, че аз сега тепърва ще трябва да трупам опит, тъй като съм закъснял със секса с 10 години, но поне се надявам да наваксам някаква част от пропуснатото.

1-50 от 54