Споделена история от Секс и интимност

Обяснете ми повече
Преди няколко дни правих секс за пръв път с моя приятел. Аз съм на 17 години. Отвори ме без презерватив и така някъде 2, 3 минути, но след това веднага сложи и не е свършвал в мен. Притесних се от онази предеякулационна течност и като минаха 12 дена за всеки случай си направих тест за бременност, но беше отрицателен. Обаче не ми идва и продължавам да се притеснявам. Обяснете ми повече за тази течност..

Коментари

1.   Виж - или си бременна, или не си - средно няма! Тест обаче се прави чак 5-7 дни СЛЕД деня, в които е трябвало да ти дойде!!! Не се броят дните след сексуалния акт.
При „тази течност“ става дума за смазка, чиято цел е да намали търкането. В нея може да се намират отделни сперматозоиди, особено ако това е втори последователен акт. Води при забременяване при 20 от 100 двойки, които практикуват прекъснат полов акт.
Друг път не правете така. Ако в началото му е нужна стимулация - ползвай устата си или пръстите си. Слагай кондома от началото до края на половия акт. Ако момчето има кондом НЯМА ПРОБЛЕМ да свърши „в теб“ -той си свършва в конодма де. Важно е да изкара члена докато е още в ерекция. Лично провери кондома, но много рядко се късат. Ако ти се случи имаш 72 ч. за Ескапеле, но пак казвам - МНОГО РЯДКО СЕ СПУКВА КОНДОМ. Ако имаш маникюр нека момчето го слага.
Успех и споко...

2.   Мерси. Но цикълът не ми е редовен, затова не знам датата, която да го очаквам с точност. Надявам се всичко да е наред

3.   Това е семенна течност, която се отделя от простатата по време на възбуда! Може да няма еякулация, но тя може да е в канала (уретрата) след възбуда, най-често след любовна игра! В нея МОЖЕ ДА ИМА сперматозуиди!!! "Уретралните жлези" й дават възможност да излязат от канала много преди еякулацията! Затова по време на полов акт използвам презервативи и това ми дава увереност във всичко! Когато се целувам дълго при мен се получава. Трудно навивах едно момиче, което харесвах да ползваме гумички, но без тях не съм и пробвал да правя секс, първо защото ме е страх от това да не направя гаф, затова, за което питаш по-горе и второто заради "ППИ"!!! Затова по-тънките са отлични за мен, а за гаджето такива, които са релефни или със затоплящ ефект!!!

5.   И пак е любов. Пак е ТВОЯ. ВАША. И е любов, не я гони, приеми я. Може да не я искаш, може да не е удобна, но каквото и да правиш, не я гони. Ако я притежаваш. Може би ще разбереш за какво говоря. Ако не, просто пиши в коментар да ти разясня :)

Жаклин

6.   много съм се наплашила, дано да е напразно