Споделена история от Секс и интимност

Към мъжете - кое ви възбужда супер много?
Мъже , какво ви възбужда удивително много ? Какво ще ви докара до това състояние и може би нещо повече , което приятелката ви да (ви) направи или ви е правила ? Ако се сетите още нещо , също споделете :) Момиче съм и се интересувам :)))

Коментари

101-143 от 143

127.   най ме възбужда една жена с големи гърди, най уникалната уникалната гледка на свъта а да не говорим това какво може да прави в секса... майкооооооо

128.   Семеен мъж на45г. Възбужда ме да гледам как жена се самозадоволява. И съм казвал на моита да се възбужда пред мен с масторбация. Но тя не иска.

129.   Най много ме възбуждат приятно закръглените мацки, но да не са дебели, мацката да е почти без задръжки, да е облечена спортно (клинче, тесни дънки, тясно панталонче или анцунг да е с ниска талия и да се вижда пъпчето ) така се подчертава всяка извивка на тялото и. В секса ми харесва когато е мръсница, да има мръснишки поглед в който се чете "секс"
Когато правим секс да не се притеснява да вика от удоволствие, харесва ми когато мацката се овлажнява обилно, когато я чукам да пръска от възбуда също и докато я лижа, харесвам също когато мацето не се притеснява да пишка в мое присъствие, да го прави без грам задръжки

130.   N127, какво би могла да направи в секса повече мадама с големи цици - турска чикия. Правим го с мойта, когато е "на червено". Само тогава имам оправдание да получа само аз удоволствие (като й се изпразня там). Иначе - само като овертюра ... и то по някога, щото то жената има нужда от доста повече "подготовка" (ако си истински мъж и винаги се стараеш да я доведеш и нея до край).
А по темата (макар и стара) - зависи за кой етап става дума. Ако е да предизвикате вниманието на някой, който ви се ще, но не ви забелязва - къса поличка/рокличка, дълбоко деколте, наведени пози, поразкрачена в седнало положение ...
Ако е конкретно за "вдигане на самолета" - галене по пубиса, горната част на бедрата ...

132.   Обичам да гледам големите гърди на жена ми. Освен това обичам да гледам как пениса ми се движи в смазаното и дупе и тя се кефи и ми казва да не спирам. Това не е фантазия, това го правим често.

134.   Добре закръглен гъз...
Иска ли се повече обяснение

135.   Фуут фетиш силен имам. Обичам да лижа, мириша, целувам, хапя красиви боси крака. Афродизиак ми е това. Също да са в секси обувки ме подлудява, а лекия женствен аромат е уникален! Изкуство просто! :)
М, 34

136.   Най-много ми харесва жената да е естествена отдоло с много окосмяване. Мога и да я лижа, мога и да и го вкарвам в путката и по-това време да е с висок ток.
М 42

137.   Какво ме възбужда като мъж? Би трябвало въпросът да е какво НИ възбужда много като двойка.. Секса на необичайни места.. -на пейка в парка, в гората, на паркинг в колата, секс във входа на блока, или някъде на ресторант, да е седнала до мен, аз да я галя отдолу дискретно и да я свърша с пръсти. жена ми да се отпусне и да се държи перверзно-да излезем някъде и тя да е скъса пола и без бикини. Или да сме на някой отдалечен плаж и като си заминат хората да ми направи свирка.. Един път като се връщахме от плаж тя с една лятна къса рокличка спряхме на една отбивка.. Оставих я сама с кучето, а аз направих обратен завой отидох до нея отворих прозореца и като на проститутка и казах едно чукане за 20 лв може ли?? тя се беше навела на стъклото. Рокличката набрана нагоре и най вероятно и се виждаха прашките, а покрай нас минаваха коли намаляваха и гледаха. Качи се и ми се нахвърли, чукахме се като обезумели. Даже не забелязахме, че двама колоездачи бяха спрели и ни гледаха.... ММММ още се сещаме за това...

138.   В живота съм строг и внушителен мъж. Хората изпитват респект като ме видят. В леглото страшно много ме възбужда моята любима да се държи като доминантна курва. Действа ми супер релаксиращо и възбуждащо. А и помага на нея да свали стреса.

139.   И аз като 134 - възбужда ме добре оформено женско дупе, дори повече от циците. Да не е някакво мъничко и плоско дупе, но да не е и голям гъз. Тип бразилско дупе не ми харесват много. По-скоро да е средно по размер, но добре оформено и стегнато.

140.   Много се възбуждам когато жената е облечена с много дрехи и съм сигурен, че няма да може да ги съблече до като си тръгна:)няма по голямо удоволствие от това :)

141.   Едра сочна, налята с големи цици и задник, големи ареоли и естествено окосомена навсякъде, неепилирана, ме възбужда много. Слаба, кльощава и обръсната е отврат!

142.   Като се качи на менда си го слага и на двете места. А когато е отзад да си пипа клитора сама. М 47г

143.   Много се възбуждам когато жена ми (29г) отиде на женско излизане и на връщане в таксито се е пуснала на бакшиша.

144.   Негър с голям кур да ебе жена ми а аз да седя до тях и да гледам как се кефи! Това ми е фантазията не се бъзикам!

145.   Да я гледам как мастурбира преди любовната игра. Или да се свърши сама, след това с мен. М52г

146.   Жена ми влиза с мен в банята, докато нагласям душа тя се разкрачва и пикае права

147.   Като се замисля, едно нещо, което се случи само веднъж. Малко е просташко, но е истина. С едно гадже правим анален секс, с нея често го правехме, и си извадих хуя, да сложа още лубрикант, през това време тя пръдна. Момичето малко се смути, но аз се възбудих жестоко! Не знам защо. Вече съм семеен, жена ми също се ебе отзад, но никога не е пърдяла докато я чукам. И след секс съм и разтварял бузките, гледам как и се стяга анала, но досега не е пръднала. А ме е срам да и кажа какво искам.

148.   Мен ме възбужда ануса на жената. Обичам да си вкарвам пръста там, докато я чукам от задна прашка.

149.   Най-много ме възбужда голямо и гъсто черно интимно окосмение, възрастна поддържана жена над 40 може и да е леко или средно пълничка, черен кожен панталон. От практиките най-много ме възбужда като свършвам да си затварям очите и жената в него момент да ме целува по вратът. И за съжаление много ме възбужда Къколд, което знам, че не е редно и се надявам да успея да го изкореня някой ден, защото не би довела до нищо добро във взаимоотношенията.

150.   Семеен мъж на 48г наи ми е хубаво да гледам моита как мастурбира пред мен. Мога да се изпразна без да се пипам. Но ме е страх да и го кажа. И това ми остава само мечта. А когато онанирам си пускам порно с мастурбиращи жени. И се изпразвам за 5 мин.

151.   Да ебът жена ми пред мен, и да се облича като курва и да флиртува навън, с мъже и жени, и двамата сме бисекс, и нямаме задръжки в секса, всеки уикенд я пускам на кръчма или дискотека сама, за да се прибере с някой ебач, или няколко. миналата седмица, се беше напила много, а и май е шмъркала, и я бяха ебали в мъжката тоалетна половината заведение, и се прибра като парцал, цялата в сперма и с разкъсана рокля, но каза че е било супер яко да я чукат до безкрай, и всички свършвали в нея, даже и някакви деца я ебали.

152.   И аз се възбуждам от поза партер, докато я чукам, да вкарам пръст в ануса на жена ми. Проблемът е, че тя се възбужда по особен начин от това и иска да продължим с анален секс, а аз не си падам по аналния. Правили сме го няколко пъти по нейно желание, но не е моето нещо.

153.   най-много ме възбужда, когато жената започне да флиртува, да си иска и сама да се натиска. Рядко се случва, но такива жени чукам с най-голямо желание и най-дълго.

155.   Да чукат жена ми пред мен... това е уникално преживяване, и супер много ме възбужда, особено на плажа, нудисти сме и редовно се чукаме с някой, а нея понякога и няколко мъже,

156.   Мен ме възбужда когато жена ми флиртува, и се чука пред мен, и лапаме заедно, когато я заглеждат навън, и всеки иска да я чука, ходи и в мола без бельо, и се показва на ескалаторите....

157.   Да лижа жена докато я чукат, няма по надървящо нещо за мен, снощи го правихме, жена ми се прибра пияна с някакво момче, и се ебаха цяла нощ, и аз се включих налрая, да ги лижа и да му лапам, но не искаше да ме чука и мен. той си тръгна към 7. 00, и още съм надървен, от лизането, и едно бижу в дупето ми...

160.   Когато се осмелих да призная на жена ми че ме възбужда писинга, докато я лижех започна да пикае, свърших преди да и го вкарам, това е нещото от което не мога да се контролирам

165.   Много ме възбужда, но за сега само мечта. Таино да хвана жена си, че масторбира, и през това време да си права чикия. Семеен на 53г

167.   Възбуждат ме кърмачките

169.   Здравейте, мен ме възбуждат женските ходила и чорапи, предпочитам като прави секс, жената да гола само по чорапи, особено ако са 3/4 или дълги силиконови, много ме възбужда! но може и с къси чорапки.

170.   Най-много ме възбужда естественото окосмяване на триъгълника. Полудявам, когато видя такава жена.

171.   Mъж на 46 съм. Възбуждам се като гледам непознати жени. Обичам да зяпам, и да си представим как ги събличам и изнасилвам. Доста често опипвам непознати жени в градския транспорт.

173.   Възбужда ме естествена жена, весела и непринудена, с чар и сексапил, с кроткост и умност. Бих се влюбил и бих имал непрекъснато желание да я любя. Ако говорим за тайни фантазии, които може да не се асоциират с любимата жена то това са: вагинални звуци на пръцкане при енергични тласъци при "кучешката" поза; естествено интимно окосмяване и набъбнал клитор, който примамва за лизане, леко отворен ректум, който подканва за масаж и нежна пенетрация и разбира се тройка с едрогърдеста жена и потентен мъж. При всичките фетиши общото е, че жената ще го желае силно и ще й личи кефа.

175.   Аз пък харесвам жени които са по едри от мен с едър кокал и високи.

178.   Възбуждат ме единствено и истински почти 2/3 от жените от клиповете в този канал за възрастни дами в Ютуб - Masdiks Pro за което и го гледам по цял ден. Ходя с млада жена само за прикритие, но тя не ме привлича въпреки, че се води красива и то доста не мога да се възбудя от нея, ако преди това не съм гледал възрастните дами в канала. А те дори не са голи, а облечени. Не знам какво да правя състоянието ми е сериозно. Да платя ли цената на осъждането и соченето с пръст и изкарването като едиповец, ако тръгна с такава дама? Вие ако сте родители на мъж малко над 20 как бихте го приели, ако сина ви има връзка с жена на годините ви и не иска да е с друга, защото не го привлича и не го възбужда друга, ще се получи ли неловка ситуация и ще е удар ли за вас?

179.   Навън жените с роклички. Ама тези по-широките полички и стегнато на кръста. Голи рамене. Жени на токчета с лакирани червени нокти.

Вкъщи… жената като готви облечена в моя тениска. А като коленичи пред мен направо късам гащите. Без да ме пипа ме дърви. Ама ми е хванала цаката. И след баня… по хавлия, рамене и бедра голи, косата мокра… ммм

180.   Когато сме в поза 69 (тя е от долу) и докато я лижа и съм вкарал пръст в дупето и, тя свърши лапайки ми го. Безценно.

182.   Най-възбуждащо ми действа, когато жена ми поиска да я чукам отзад, тя харесва.

183.   До 155 много искам да го изживея с женена двойка като вас. На плажа през нощта на луна светлина. М. 45

184.   Индивидуално е, възбужда ме ерекцията на партньора, да го докосвам през панталоните по пениса, проникването в мен.

185.   Много се възбуждам от слаби момичета с облечени в дълги спортни тениски без бельо с черни дълги коси и прав бритон.

101-143 от 143