Споделена история от Секс и интимност

Към мъжете - кое ви възбужда супер много?
Мъже , какво ви възбужда удивително много ? Какво ще ви докара до това състояние и може би нещо повече , което приятелката ви да (ви) направи или ви е правила ? Ако се сетите още нещо , също споделете :) Момиче съм и се интересувам :)))

Коментари

1-50 от 143

1.   Лично мен ме възбуждат лигите. Не водя полов живот, но в порното това много ме възбужда!

2.   Лично мен ме възбужда, момичето да е облякло спортна тениска отгоре, от долу крачетата да са голи, и тениската да е дълга, така, че бельото да не се вижда, това ме подлудява. Мъж на 37.

3.   Нищо в днешните жени не ме възбужда, защото са повърхностни. Гледам на тях просто като на предмети, които могат да ми доставят удоволствие в даден момент. Единственото, на което държа е да ми допадне до толкова, че да искам да си легна с нея веднъж.

4.   Да ми прават френска, като стимулират гемчето.

5.   Прашки и високи точета! Ауу, полудявам!

6.   Разголени бедра.

7.   Разголени бедра, колкото се може по-високо. Е, разбира се не да се вижда... нали. Но дори и облечена, хубавата фигура прави впечатление.

8.   Косичката, да е дълга, и да заровя ръце и нос в нея.

9.   1 - задника да е стегнат - не прекалено малък и не прекалено голям, да е издаден назад леко, бразилски тип.

2- изправена стойка с хубави рамене

3- права или леко чуплива кестенява гъста коса. да е дълга.

Много ме възбуждат стилно облечените жени, не издържам когато видя тъмни дълги чорапогащник, с къса пола, очертаваща дупето, в комбинация с премерено-дълбоко деколкте, НЕ ИЗДЪРЖАМ :).

Малко са мъжете които харесват слаби плоски задници :)

10.   Държанието, дръж се провокативно (но не прекалявай) дръж го в напрежение да учаква какво ще се случи.... По не при мен е така. И съм почти сигурен, че и при теб ще има ефект.

11.   Моето е доста нетипично. Едри бедра и пълнички, пищни, едри жени, с хубаво или симпатично лице.

14.   Да е обута в дънки, отгоре с къса блузка, така че да се вижда пъпчето, и аз да слизам нежно с езиче по него, и надолу.

16.   Да е с хубаво стегнато дупе и стегнати гърди, да не е прекалено закръглена или пък съвсем хърбава, да има лек тен, да няма нито една татуировка по себе си, да няма обеци на пъпа, на онази си работа и на още други нетипични места, освен на ушите де. Също така и да няма пиърсинг. Абе въобще харесвам жени във такъв вид, както са се родили, в смисъл да няма нито едно от по-горе изброените.

17.   Хубави дамски крака ме възбуждат много! Красиви добре подържани с педикюр и с хубави и добре оформени пръстчета! И да ми правят FOOTJOB...
М27

18.   Възбужда ме чара на жената. Усмивката и очите и :)

19.   Да мастурбира пред мен и да крещи.

20.   Е то тва секи го възбужда, номер19.

21.   Мъжете са ужасно много и изобщо не са еднакви. И на всеки се харесва нещо различно.
Така че важно е на каква възраст е авторката на темата и в коя възрастова категория са нейните партньори.
Ще рискувам да изкажа мнението си, че всички мъже харесват женствеността. Нямаме нужда от маце в кубинки и отдавна непрани дънки, което да кърка бира наравно с нас. Макар че, естествено, бихме изчукали и такова.
Но всъщност, се нуждаем от вашата топлота, мекота, нежност. Затова универсални рецепти да побъркваш мъжете не съществуват. Просто бъдете нежна и гледайте да предизвиквате у мъжа желанието да ви отвърне със същата нежност. Освен ако не си падате по грубите обноски, естествено.

J.

22.   Ми мен ме възбуждат много неща в една жена стига да е секси или поне симпатична. Не държа на перфекните тела но нее зле да е по засукано. Повече ме кефи държането на дамата облеклото и да бъде по раскрепостена. Тоест да е навита за всичко и да няма задръжки. Обичам да правя секс със жени кадето са готови да се отдават на по раскрепостени секс желания. Преди години имах гадже от Благоевград дето правехме доста щури неща. Чукали сме се на капака на колата на одбивка кадето един куп коли и тирове ни свиреха и ни се кефеха, това толкова ме възбуди че я чуках толкова страстно че още като се чуем ми напомня за този ден. Имали сме и други подобни ситуацики дето мен лично ми допадат. Карал съм я да ходи по къса пола дето почти е под извивките на дупето и да не носи белъо под нея. Страхотен кеф е и за двамата. Мъжете точат лиги по нея и се заглеждат под поличката но ми завиждат че е с мен и се чука с мен. Нарочно я опипвам пред други мъже и съм и плескал дупето за да ми завиждат че съм с толкова палава сладурана. Прави ли сме го и на плажа на морето кадето ни зяпаха няколко дърти чикиджии дето лъскаха само докато беше гола и я опипвах по дупето и гърдите. После като почнахме на кърпата да се чукаме ония обезумяха от кеф докато я гледаха как се гъне от ебане. Толкова много нестандартен секс сме правили че нямам време да ви описвам всичко. Сдве думи ме възбужда много когато имаш готино маце до себе си и е също толкова свободна както и ти, дори повече

23.   Най-много ме възбужда... възбудената жена. Такава, която едва се контролира с поглед тип 'Ще те изцедя до капка'. Пред такава жена като нищо да изстрелям снаряда в гащите

24.   Харесвам червенокоси с лунички по лицето и гърдите.

Харесвам женски ръце и особено много - пръсти с добре оформени нокти с френски маникюр.

Харесвам женски гърди, най-вече когато кръвоносните съдове по тях прозират леко през кожата.

26.   Възбуждат ме жени с леко поведение и с богато минало и още по-богато бъдеще :)))

28.   Възбудих се, докато четях коментара на 22.

29.   И аз му завидих на 22 за текава жена. Не вярвам някой да не желае текава раскрепостена половинка хем готина хем еблива. Аз съм на 34 и съпругата ми е на толкова но си е пълно дърво по отношение на по нестандартния секс. Не мога да я навия да го направим на друго място освен в леглото. Да не говорим че ако и кажа само за тройка или размяна на партниори ще ми извади очите. Та и ман ми се иска да имам половинка като 22, която да ме радва с къси поли без белъо и да ми пуска всичко и на всякаде. Иначе най много ме кефи да правя секс със руса едрогърда секси жена която е разкрепостена и опитна във сякакъв аспект от секса и нестандартните неща. Тройки двойки и всякакви неща свързани със секса.

30.   Най-много ме възбуждат добре изглеждащи жени, чистоплътни и да не задават много и тъпи въпроси.

31.   Гола и надупена, обръсната или епилирана, да се виждат и двата входа и ръцете с хубав червен маникюр разтварят бузките.
Който не харесва това, не е човек

32.   Да го слагам в тясно дупе, адски ме възбужда.

33.   Номер 3, ти попадаш все на повърхностни жени, защото така както ти казваш - самият ти си повърхностен. Когато не уважаваш, не очаквай теб да те уважават. А и човек привлича такива, какъвто е той самият.

Пък мен неграмотния коментар на 22 ме отвъзбуди. Момиче съм. Да видиш най-малкото неграмотност в даден човек е меко казано отблъскващо. Какво секси има в човек, който по всичко си личи, че е неграмотен и не знае как се пише "къде", та дори и да има най-готиното тяло...

34.   Мъже, кои са любимите ви пози с вашата половинка? Кое ви влудява?

35.   Възбуждат ме всички мили, сладки, готини момичета. Ще ви изпапкам, котенца.

37.   Къса коса, червена или черна. Тъмни очи. Малки гърди. Слабичка но да има дупе и тясна талия. Да ме напада като тигрица а после да се дърпа нарочно, докато аз не я нападна. :)

38.   Хубаво лице хубаво дупе дълга коса среден размер на гърдите.

39.   Да е висока поне не по-ниска от 168 см, напращяла и закръглена (80-90, че може и 100 кг), с големи цици и пищен задник и най-важното ДА НЕ СЕ ЕПИЛИРА! Да е естествено окосмена! При вида на естествено окосмени женски подмишници, направо откачам!

40.   Да е с стегнато дупе не много дебело не много слабо изправена фигура гърдите да са средни и да са стегнати дълга черна коса да е с прашки и да е влажна или чорапогащник... направо бих умрял щастлив. :)

41.   Невероятно ме възбъжда да я кижа на светло, за да виждам в детайли катеричката и

42.   прашки и високи токчета
висок ток със връзки
само по горнище
боксерки
въртеливо дупенце
гладка писта :D
пълна епилация- да се лъзга като бучка масло в горещ тиган
умрен размер гърди
дълга коса
дълги крака
стройно дупе
големи рингове обеци
ииииии верижка около кръста ох леле майко :P
езиче с тънък връх :D

под 25% телесни мазнини отиват към тоя списък, не че пълничките жени не са сладки и красиви но не са за моя влак, съжалявам

43.   Oбожавам крачета.... Foot job, жартиери и всички свързани с крака неща, намери фетиша на един мъж и можеш да го побъркаш

45.   Да е мръсница и да виждам в очите и, че иска ебане.

Мъж 29

46.   До 43!!! Страхотно е и с чорапогащник или чорапки! Ако има и лека лентичка на венеринният хълм направо...

47.   До 39!

Човече щях да пиша коментар какво ми харесва на мен, но ти ме отврати и се отказах... отиде ми желанието за няколко дни напред...

М 25

49.   Жартиери, чорапогащник с отворено дъно, чорапки... Ммммммм!!

50.   До 49! Да, съгласен съм, но може просто с една хубава рокличка, един чорапогащник и хубаво бельо!!! Внимание, (ддд;) гаджето ще пати!!!

51.   дами тип секретрака- с черни чорапогащи, черни обувки на висок ток тънко кръстче, черна коса бяло лице , стегнати цомби. а в гащичките да има интимна прическа, да е към 30г,
имам авери който харесват ученички а други дами над 40, а един колега харесва циганки и редовно им ползва услугите, казва като не си бил със циганка не си бил с жена, разни хора разни мечти

55.   Жената иска силен мъж, силен по всички параграфи. За да го получи, трябва да отговори адекватно на това. Тя може и прави всичко, с лекота и усмивка. Жената трябва да се поддържа много добре, от върха на ноктите, до ума. Широко поле на мислите и темите за разговор.
А колкото до поли, чорапогащници, тениски, окосмяване и всичко друго - за щастие, това се променя много лесно. И е добре да се прави, за да поддържа и фантазиите.

56.   Жената да е със секси гащеризон и да бъде страстна. Да има доверие между нас.

57.   Женски крака и най-вече ходилата и глезените. Тънки и издължени... Невероятно.

58.   Да има косми на подмишниците и путката. Да е без сутиен и да се виждат зърната през блузата.

59.   Да ми го поеме с уста целия, то топките... и да го задържи колкото може повече така

61.   Мен ме възбуждат дупета в прашки, дълги коси и грим, възбужда ме жената да ми се подчинява (а понякога и аз на нея, но по-рядко), възбужда ме да я доминирам докато стои на колене, възбужда ме аз да определям какво и как да става, да я побъркам от щастие докато я лижа, докато я галя (това мога да го дам само на собствената си приятелка), а и като цяло не мога да изневерявам, така че всичко мога да дам само на нея, само че тя не обича особено много да я доминират, да застава на колене, чукане в устата, да обува дълги чорапи и общо взето винаги сме в спор, така че щом не ми угажда, а аз ги угаждам, предпочитам понякога да си гледам просто порно мой тип и това е, няма да и падам на колене сега, като не иска, тя губи.. :) кофти е, че не сме 50/50, както тя все викаше, че трябва да бъде в една връкза, а сме 80/20 сигурно, много повече се раздавам за нея, много повече я лижа там долу аз, галя я, масажи й права, по лицето я галя, по гърба и навсякъде, старая се първо тя да свърши, общо взето се раздавам максимално за нея, тя за мен от дъжд на вятър, но... това е.

62.   Възбужда ме косичката,да е права и дълга,бедрата също,особено ако е обута в къси дънкови панталонки.

1-50 от 143