Споделена история от Секс и интимност

Свършва бързо!?
Здравейте!

На 19 години съм и от 4 месеца водя полов живот с приятеля ми. В началото не изпитвах почти никакво удоволствие от секса, молех да свърши по-бързо, за да не ме боли. Чувствах само болка. Именно заради това много пъти съм се чувствала недостатъчна и несигурна в себе си. С времето нещата взеха да си идват на мястото. Всеки следващ път беше по-хубав от предишния. Така започнаха да ми правят впечатление неща, за които преди не се бях замисляла. Забелязх, че почти винаги той свършва много бързо. Когато го попитах той ми каза, че е така, защото ме желае много силно и че съм била много топла и не можел да издържи, а мен ме е страх, че ме лъже, за да не ме нарани.

За това се обръщам към Вас, моля Ви да ми кажете според Вас каква е причината, като имате в предвид, че преди мен той е имал сексуални контакти, а за мен той е първият. Благодаря Ви за отделеното време !

Коментари

1.   Правилно ти го е казал пича. И на мен ми се случваше, докато не си купих Камагра. Сега направо я разцепвам моята мацка, свършва по 2 пъти един след друг. Отначало и аз не повярвах.
Струва 18 лв.

2.   Всичко е до нагласата и възбудата на даден човек , трябват тренировки, да се нагласи психически.Трудно е, но е постижимо. Ако ли не стимуланти на пазара колкото искаш :))

3.   Проблема е на психологическа основа. Опитайте с т.нар. рекорди - правете го докато можете. Така той ще се научи да се владее с твоя помощ. Не пропоръчвам стимуланти - действат като олово (производни, използван в козметични продукти с ориенталски произход) на кожа - избелва я, но се отлага бавно и сигурно в костите. Важно е също колко често го правите, къде и как. Помоли го да забави, да опитате нещо ново, преди да е свършил - накарай го да мисли за нещо, да брои или дори с говорете. Аз имах един приятел, който първия път свърши пет пъти за по минута, минута и нещо. Но след малко експерименти (ние дори стигахме до крайности - карахме се, за да отвлека вниманието му от самия акт) последно правеше изпълнения от порядъка на 3-4 часа. Нали се сещаш колко поредни твои върхови моменти са това? ;) Успех!

4.   Че какво общо има с това че свършва бързо...ти свършваш ли ако те клати повече...аз също съм се молела някой мъж да свърши по-бързо, защото така или иначе не мога да свърша вагинално ,така че ми е все тая...аз свършвам истински само чрез клитора, малко игра с него и готово...така че ако ще и цяла нощ да издържи, няма значение, само после ще ме боли повече...

5.   Аз съм напълно съгласна с последния коментар, защото и аз съм така... предпочитам дори и да свърши бързо след това малко да си поиграе с мен, докато свърша и аз и ще съм доволна. Проблема е там, че понякога след като той вече е задоволен забравя за мен..

6.   Здравей! Аз имам апсолютно същия проблем на 19 съм и той ми е първия .. свършва наистига прекалено бързо .. но ми казва, че това е защото ме обича .. и аз му вярвам ако му имаш доверие може би ще се оправят нещата или ако не си задоволена го правете по 2-3 пъти .

7.   И аз бях така преди да прочета една статия за седалищният мускул :)

8.   И аз си купувам камагра, обаче има една супер камагра много яка работа няма свършване. поне при мен това беше основния проблем обаче с тази супер камагра казвам ви голямо такова голяма работа, ей тука я имат .../ че по другите сайтове я свършили.

13.   Свършва бързо, защото е малък, неопитен и нетърпелив... В началото е трудно да започнеш да изпитваш оргазми от секса, поискай да ти направи френска, за да се почувстраш задоволена, ако и това не може да прави си намери някой по-отракан...

14.   За 10 години ако не са се отракали и двамата... :)))

15.   Някой от вас за повтаряне да е чувал? Мъжът, като е напрегнат може да свърши моментално. Почива си малко, втория път вече се получава като хората. И третия също :) Още една причина за бързо свършване - ако не си достатъчно влажна. Когато овлажняването не е достатъчно, мъжът си мисли, че тя е много тясна, пък всъщност е суха, а резултатът е притриване и при двамата. Сложи малко лубрикант и всичко ще е ОК.