Споделена история от Секс и интимност

Готино, но да ли е опастно?
Аз съм момиче на 21г уча и работя в столицата. Имам сериозен приател с който правим страхотен секс. От известно време той има огромно желание да свършва в мен. Казва че му е страхотно когато го прави. Аз също испитвам удоволствие от това но не чак толкова защото все пак съм на тръни. Не мога да се отпусна напълно заради страха от забременяване. Искам мнението на мъже и жени който имат повече опит в секса и по точно в това да свършват вътре в партниорката си. Какво е усештането при вас и как го изживявате и да ли е нормално да има половинката ми това непрекъснато желание да го прави. Знам че му доставя страхотен кеф но се страхувам да нее някаква извратена психика дето е опасна, като изключим опасноста от нежелана бременност.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА СЪВЕТИТЕ..

Коментари

1.   Ако искаш приятелят ти да свършва в теб - решение има - нарича се противозачатачно. Не е опасно, разбира се, ако сте здрави, но води задължително до забременяване, ако не взимаш протовозачатачни.
Можеш ли да гледаш деца? Можеш ли да бъдеш родител?
Ако отговорът е ДА - прави деца, давай да ти свършват във вагината и това е начинът!
Ако искаш само кеф, но без деца - взимай протовозачатачни.
Ако си готова заради единия кеф да създадеш НЕЖЕЛАНИ деца - ти за мен си глупава, проста жена.

2.   Абе и противозачатъчните не дават пълна гаранция... Сигурно усещането е готино, но... знам ли, струва ли си?

3.   Ако си с редовен цикъл можеш да забременееш само когато си в овулация (1-2 дена). Иначе НЕ! Прочети повечко по въпроса. Смята се най-лесно така: на 14-тия ден след като ти дойде цикълът. Пример: Идва ти на 1-ви - на 14-ти си в овулация и тогава можеш да забременееш. (Тогава да те пази)

5.   Щом иска да свършва в теб ползвай противозачатъчни. Аз лично не обичам да свършват в мен. Не ми допада като стана и няква сперма да текне в краката ми. Но при всеки си е различно.

6.   Номер 3 - стига глупости - младата жена има два яйчника, които работят на пълни обороти. Оволацията не се изчислява толкова лесно, а и спермата може да живее до 6 дни в тялото на жената и да я забремени. Само за женени хора е подходящо да практикуват разни натурални методи за ОТЛАГАНЕ на бременността - бременност и така рано или късно настъпва.

Номер 2 - противозачатачните на 99. 999% ГАРАНТИРАТ ПРЕДПАЗВАНЕ ОТ БРЕМЕННОСТ, останалите 0. 1% производителите са си запазили, за да не ги съдят някакви изтрещяли амита за милиони, реално вероятността да забременееш с противозачатачни е равна на вероятността бременна жена да забременее - тоест НУЛЕВА.
Чети малко как действат противозачатачните преди отново да се наредиш на опашката за аборти.

7.   Как може да си на 21 години и да пишеш толкова неграмотно? Надявам се, че не си с български произход и за това така.
Моят съвет е да не го правите, ако не сте готови за деца и не желаете. Все пак приятелят ти няма да умре, ако не свърши точно в теб.
Но ако все пак много го искате - има противозачатъчни, които може да вземаш, за да се предотврати забременяване.

8.   Не готино, а безодговорно е това, което правите.

9.   Виждаш ли авторке хората въобще не виждат въпроса ти. В момента в които жените прочетат "необезопасен секс" в главите им нещо крещи "нежелана бременнност" и нищо друго не виждат и не чуват.
Аз съм жена, но съм наясно, че при необезопасен секс вероятносттта за бременност е по малко от 5%, тоест при всеки 100 необезопасени сексуални акта има по малко от 5 бременности. По тази причина виждам и въпроса ти:
"Знам че му доставя страхотен кеф, но се страхувам да не е някаква извратена психика дето е опасна" нищо си му няма на приятеля ти, щом връзката ви е серьозна, нормално е да иска вътре, защото всъщност точно тогава му се иска да влезе целия в теб изглежда не се притеснява да те забремени, или може би иска чрез бременност да стане по серьозна връзката ви. Ако това те притеснява той психически си е наред. Проблема е в теб дали ти можеш да поемеш риска за бременност точно в този момент от живота си, решението е твое.

10.   "Готино, но да ли е опастно?
Аз съм момиче на 21г уча и работя в столицата."
Опас(Т)но е да си неграмотен на 21.
Да беше си доучила на село, ама в Софето си е ЯКО ;-)

11.   Чакай малко, уточни се - иска да свърши в теб с презерватив или иска да ти надуе корема и да си поредната, която е дотичала от на м**ната си, софиянка да става, въпреки че за себе си още не може да се грижи.

12.   Консултирай се с гениколог относно противозачатъчни, аз и моята приятелка сме така, докато си ги пиеш редовно и на време, няма да имаш никакви проблеми проблеми със забременяване и т. н

14.   Като мъж ще ти кажа, че чувството за мен е уникално. Няма нищо общо когато свършваш вътре и когато го вадиш в най-сюблинния момент. Да свършиш вътре с презерватив също не е същото. Удоволствието е най-голямо да си свършиш вътре без презерватив. Но ако не искаш деца- консултирай се с лекар, нека ти предпише противозачатъчни. А ако искаш още по-голяма сигурност - ползвайте и спермицид.

15.   За съжаление кефа ще е само за него... Тъпите хапчета направо съсипват хормоните на жената, водят до раздразнителност, понижено сексуално желание и т. н. все "интересни" неща... Да не говорим за това че като ги спреш (защото на определено време се прави "почивка"), шанса да стане трима се увеличава неимоверно...
Общо взето да си оставя "децата" далеч от хралупката ти и всичко ще е наред...
ПП И наистина жалко за вашето неграмотно поколение... N8 с неговите оДговори също пИчели точки... Дано осъзнавате какво пишете, защото е срамно!

16.   Я се научи да пишеш грамотно! Срамота за 21 годишен човек, как въобще са те приели студентка?
Иначе - противозачатъчн, макар че и те не дават 100% гаранция. Аз лично навремето бях много спокойна, защото и да станеше нщо- щях да родя и да си отгледам детенцето. И хич не ме беше страх, нищо и не стана, докато не бях готова

17.   ОпасТно? !? ! Ти сериозно ли?

18.   12. "Консултирай се с гениколог... "
Опа 2 грешки в една дума!
Ако се изучиш за гЕнИколог по-добре да не стъпвам в кабинета ти ;-)

19.   Авторке? Ама ти да не си на 14-15 от някое квартално даскало и затова да не можеш да пишеш? Да всички знаем че те тресе пубертета и искаш да правиш секс непрекъснато ама чак пък толкова...

20.   Не, не е опасно! Най-много да забременееш ;)