Споделена история от Секс и интимност

Пречи ли ви самозадоволяването на секса?
Искам да попитам мъжката аудитория тук дали им пречи самозадоволяването на секса с жените им, приятелки им, гаджетата им?
Питам защото аз съм мъж на 27 г и често се самозадоволявам когато сам сам у нас, и вечер когато жена ми се прибере нямам желание за секс защото съм се изцедил... а когато се прибера от работа и сам сам си пускам яко порно и не мога да се сдържа да не ударя 1 чикия и свърша.... и съответно като изцедя малкия палавник вечер нямам желание за секс и рядко по този начин правим :(

Коментари

1.   Според мен не мастурбацията пречи на секса, а когато сексът е толкова калпъв, че да предпочитаме мастурбация - това е проблемът.
За какво ти е да живееш с жена, която не желаеш?
Какво правиш докато жена ти е на работа, ти не работиш ли?

2.   Спри да се самозадоволяваш, ами прави секс с жена си, рискуваш да я изгубиш.

3.   От автора до 1:
ами жена ми е 2ра смяна до късно а аз се прибирам 17. 30ч. затова сам сам и като самичък ми се приисква едно хубаво порно и не мога да се сдържа да не се изцедя... изкушава ме факта че няма никой у нас и веднага грабвам мишката, пускам як филм и...

4.   Ами, като ти пречи мастурбацията просто спри да мастурбираш... Изчакай жена ти да се прибере от работа и я нападни още от вратата.
Номер 1 е прав/а - ако сексът с партньора не е на ниво и предпочиташ мастурбация имате проблем. Каквото и да казват хората, ако в една връзка няма страст тя просто не може да просъществува, без значение колко добре се разбират партньорите.
Но ако сексът с жена ти е добър... Тогава просто не мога да разбера защо предпочиташ мастурбацията.
Ж27

5.   При полужение, че си женен, не е нормално да предпочиташ мастурбацията. Разбирам да сте временно разделени, тогава да, ама така не е нормално. Не те съдя, само изказвам мнение.

7.   До номер 4 от автора:
Секса с жена ми е супер. въпроса е че просто като съм сам се изкушавам да се самозадоволявам.... защото ме човърка да си пусна порно и да си ударя една... нямам проблеми с жена ми или със секса ни... не искам да остава такова убеждение

8.   "изцедя"... доста гнусно звучи, обаче и също показва колко я обичаш тази работа и как просто ти е в кръвта.

9.   Е ти ако го изцеждаш, по няколко пъти, няма да имаш желание, друг е въпроса ако свършваш бързо, тогава може да удряш по една преди това, макар, че и това не е решение.

10.   Пичове, май не сте дозряли за умозаключението, че не самозадоволяването пречи на секса, а сексът пречи на самозадоволяването, защото сексът може и да не ви задоволи, ама пък сам да не можеш да се задоволиш е изключено:)))
М, 35

11.   Пречи! Когато моят има периоди, в които гледа порно, му омеква, когато си наложи да не гледа, всичко е наред. Аз не му се карам, че гледа, а той гледа предимно когато нямаме възможност да се виждаме. Така че реално се случва рядко да имаме проблеми, и то е ако не сме се виждали известно време.

12.   №11 за колко време го спира порното твоя човек?

13.   Ами преди около половин година, когато имаше такъв гаф, след което не бяхме правили секс някъде около месец, през който той не беше гледал. Така че месец е достатъчно време. Обаче не знам дали при всяка двойка нещата могат да се решат така, защото става въпрос за месец без секс и без мастурбация. Но реално не е бил на сухо, тъй като сме правили само орален секс през този месец. Ако жената е ок само с орален за известно време, тогава няма проблеми. Така че реално не е само сексът, а отношенията между двама души, ако те желаят да решават проблемите с търпение и разбиране, нещата се получават. : )

14.   Ще ти одговоря авторе, пречи ако се прекалява, иначе помага при бързо свършване. Би трябвало да го практикуваш ако временно сте разделени наче, когато сте заедно не би трябвало да прибягваш до него. Ако го правиш всеки ден, едно се изтощаваш и друго, намаляваш сексуалното влечение и се убива смисълът на връзката, трябва да се научиш да се въздържаш. Желая ти успех. КУПИДОН.

15.   №14
и при мен желанието намаля, гледам през ден два сигурно и аз съм прекалил с порното.
за колко време е добре да се въздържа човек горе долу, за да му се върне желанието.

16.   Ми това т си знаеш най добре, когато ти се при иска, иначе през два три дена е нормално, но щом нямаш желание, може да се въздаржиш за една седмица. КУПИДОН

17.   Всеки човек е различен, но да и при мен го има тоя момент. като съм прекалил с порното или самозадоволяването и после ми е трудно с приятелката.
На мен лично 7 дни почивка ми действат много добре, направо ставам друг човек.

18.   Чекията не пречи на секса. Аз съм бил чекии и на голите снимки на жена си (редовно си я снимам). Гледам порно от компютъра (само hairy womаn), но това че съм си правил чекия през деня изобщо не ми пречи да си наеба жената вечерта.