Споделена история от Секс и интимност

Спах с доста по-голям от мен
Здравейте. Аз съм момиче и съм на 17. Наскоро спах със доста по-голям от мен. Той е на 32. Нещата станаха някак си доста спонтанно. Беше супер хубаво и знаеше какво прави. Но някак си се чувствам странно.. Не мога да определя точно. В смисъл гадно ми е, че съм спала с доста по-възрастен. Та моля Ви бихте ли ми отговорили на въпроса ми.. Лошо впечатление ли Ви прави като го прочетете.. Казвате ли "о тя няма никакво бъдеще и ще завърши някъде като някоя проститутка".. Наистина ми е интересно какво мислят хората за това!

Коментари

1.   Да ти имам проблемите! Ако човекът е необвързан, нямаш проблем. Прави просто секс с кондоми и за напред няма да имаш. Тялото си е твое, няма защо да се чувстваш виновна

2.   Ами ако се харесвате, обичате, няма нищо лошо в това, годините не са пречка.

3.   Че, като е на 32 да не е някой дъртофелник? !?

4.   Почти се обидих:) Та какво са 15 години разлика? ! Дори не може да ти бъде баща /осен ако не е от един специфичен етнос:)/ Според мен няма нищо укорително, нито пък странно, още повече, че на тази възраст мъжът вече е мъж и знае как да задоволи една жена, нещо което невинаги се получава на връстниците ти:)
М, 35

5.   Добре че само сте спали))))

7.   Еми не знам, аз като бях на 17 с мен никоя не си и помисляше да спи. Сега знам защо - спали са с 32 годишни.

8.   Абе защо с мен нещата не стават спонтанно? Все с някой по-възрастен и най-вероятно по-богат нещата стават спонтанно.

9.   Не смятам, че е голям проблем. Но е странно, ако връзката ви е само сексуална и ти му харесваш. Нищо лично, но на 17 нямаш опит и той може да се чувства много по-добре с жена на неговата възраст.
Пази си тялото от болести и използвачи. Пази си и сърцето от мъчително привързване.
Иначе не бих те укорила, макар че не са безпочвени съмненията ти. Ж18

10.   Ами не че ми е проблем хаха просто ми е интересно какво мислят другите :) И със сигурност не казвам, че е дъртофелник!

11.   Абе какви са тези мисли от на баба ми сватбата... Никой няма да ти каже "тя няма никакво бъдеще" или "ще стане проститутка". Всеки има право да избира партньорите си в живота... според мен разликата ви наистина е голяма и е извратено мъж на 32 да спи с 17 годишно момиче, но ако го харесваш не виждам да има проблем... Проблема е че той те използва само за секс и вероятно е семеен.

12.   Защо те интересува мнението на хората? Нали на теб ти е харесало? И защо да свършиш като проститутка? Това са глупости, щом ти е харесало няма защо да съжаляваш и да се чувстваш странно. Даже напротив. Това е твоя живот, какво ти пука мнението на хората?

13.   и аз съм го правила, когато бях на твоите години. Има какво да се научи от такъв човек (не само за секса), но внимавай все пак

14.   Здравей и аз съм на 17 години и също и аз си задавам този въпрос. Не съм спала с 32 годишен мъж но бях на път да спя с 34 годишен мъж но за сега все още нищо не е станало. Та и аз се питам същото.. Въпреки че веднъж се живее. Не трябва цял живот да се съобразяваме с другите. Пък и ако сте го правили с презерватив и никой не знае какъв е проблема...? ! Внимавай само на кой казваш че нали знаеш какви "зли" езици има и какво още могат да си измислят... :)

15.   Ако продължиш дълги години да си с този човек, никой нищо лошо не би си помислил. То няма нищо за мислене 1-ва бройка на 17, 155-та на 30, много сложно, а разни жени правят секс и след 50. бройката не е точна, има и по големи цифри, но всичко зависи от теб.

16.   И какъв точно ти е проблема? Нищо лошо няма!

18.   Номер 8, спонтанноста идва в момента, в който той отвори портфейла си и отвътре се покажат парите му. Дотогава не са му обръщали внимание, но тогава той става красив, добър и т. н. Ти какво можеш да покажеш на жените, ако са наблизо, когато отвориш своя портфейл? Явно не е достатъчно, за да отключи спонтанността им! :)

Авторке, щом ти е гадно, значи има причина! Поне имате ли сериозна връзка или и ти си от типа "сърби ме, почеши ме"? Вероятно си търсила опитен мъж, а спонтанността не е истинска такава, защото ако търсиш в определена група, това си е истинско планиране и няма нищо общо със спонтанност.

19.   И какво лошо има ако се обичате бъди с него, не слушай хората, че ако ги слушаш никога няма да скопосаш. Слушай сърцето си и прави каквото решиш, но знай че накрая ако стане нещо изцяло ти ще си виновна имаш глава на раменете си :) Мога да ти кажа много неща, но няма да ме послушаш аз съм на 17 и съм в същата ситуация като теб. Аз слушам само себе си не ме интересува мнението на хората защото живея за себе си не за тях :) Според мен направи същото и ти :) Ако си щастлива буди с него :) Т

20.   Подкрепям коментара на номер 19.. Аз съм момиче на 19 години и имам връзка с 33 годишен мъж от 10 месеца. Когато моите родители разбраха не бяха много съгласни с моя избор, но все пак това е моят избор. Какви ли не изказвания чух по наш адрес от кой ли не, дори и от най-близките ми хора, но ние държим много един на друг и не обръщаме внимание на това което говорят.. Та искам да ти кажа че разликата в годините не е от значение ако мислиш за напред да си с този човек... И не слушай околните... Каквото ти казва сърцето това направи! ..

21.   Черно ти виждам бъдещето мила...

22.   На 23 съм и не правя секс с младоци, цък-цък-язък! Истината е над 45. Преди 2 години се чуках няколко пъти с един на 63. Въпреки годините изглеждаше перфектно, а и го правеше страхотно - и сега притрепервам като си спомням!

23.   И аз като #14 и авторката се чудя нещо такова.. много харесвам едно момче, което е на 27, а аз съм на 16.. неразделни сме.. все още не сме правили нищо.. ноо..

24.   Аз се чудя защо жените не ми обръщат внимание. Ами защото съм само на 27 години. Ако пресметнем разлика от 20 години надолу, би трябвало бъдещите ми гаджета да са в момента в първи клас или въобще да не са се родили.

25.   Еми според мен не е честно бахти. Момичетата правят секс, с когото и когато си поискат. А за награда, повечето очакват и подаръци и угаждане.

26.   Според мен това че сте правили секс е съвсем нормално нещо. Възбудили сте се. Нито той е стар на 32, нито ти си прекалено малка за секс. Но не знам защо те притеснява. Може би имаш планове с него за бъдещето. Моето мнение е правете си секс, но не задълбочавайте. Месец, два максимум и се разделете. За по-сериозна връзка нито ти му отиваш на него, нито той на теб. 15 години са достатъчно много да са причина сами по себе си дълга връзка/брак да е обречен на лош край. Ако е необвързан, на него си му трябва жена на неговата възраст с цел брак, ти си прекалено малка за такива неща и си ти трябва някой пич до 22-23 години да си се загаджите.
М28

27.   Мила и аз съм на 17 и е нрмално според мен. Дали ще е на 32 или на 20 щом само вие си знете и ви харесва няма значение.

29.   Не е никакъв проблем и хич не трябва това да те притеснява. Аз съм на 17 и приятеля ми е на 31! Той ми е първия и сме заедно от 8 месеца :) Хубаво ми е с него и това е най - важното, а не как другите приемат връската ти

30.   това разлика ли е??? , нормална е, и с 40г да беше не е грещно, ти си жена и е нормално да сппиш с по-големи мъже, ти си зряла вече, моя съпруг като млад е спал с доста по-възрасна жена той бил 23, а тя на 48 и казва че било възбуждащо

31.   Ако ще те успокоя, сега съм на 27, когато бях на 20 спах с 39-годишен мъж, който в техникума ми беше учител. Та, да, не се притеснявай мила :)

32.   И аз ще кажа като другите- не зная какво те притеснява. За мен тази комбинация- момиче излизащо от пубертета и млад мъж, който вече знае разликата между това боли ли го или го сърби (за разлика от повечето набори на момичето) е перфектна. И не го казвам, защото излизам от две години с човек, който е 14 години по- голям от мен, просто винаги ми е изглеждало напълно естествено и възбуждащо. Според мен притеснението ти не идва от възрастта му, а от това, че може би не го познаваш достатъчно или подсъзнателно си очаквала нещо материално от негова страна?

33.   Момиче, не се притеснявай и аз съм спала с доста по-голям мъж от мен. По принцип си падам по по-големи, но не съжалявам за нищо, защото ми е било прекрасно! Със зрелите мъже винаги е по-хубаво!!! ;)

34.   гледна точка на др няма проблем но аз сам на 18 и се отвръщавам от такива момичета и не знам как може да има такива педофили на тоя свят

35.   34, там е работата, че имаш и 18, не се води педофилия.
АЗ също съм на 18 и познавам едно момиче, което е на моите години и ходи с 32 годишен.
Имат стабилна връзка, която някога ще приключи сигурно, но засега и двамата изглеждат доволни.
Тя е зряла за годините си, а той я уважава както би уважавал жена на неговата възраст и се държи с нея като с жена, а не като с дете, което използва за секс. Или е честен, или е добър лъжец. :D:D:D

36.   Не виждам нищо ненормално, не е чак толкова голяма разликата (аз да не казвам с колко по-голям човек съм го правила... ), а и това не е най-важното.. Ако се харесвате и ви е приятно заедно, защо не?

Ж23

37.   Ами какво да ти кажа, и аз съм на 30 години. Съвсем наскоро пътувах във влака с едно красиво момиче, което беше на 18, защото се уговаряше с нейна приятелка как ще се нагласят за бала. Момичето ми хареса и не бих скрил, че ми се прииска да преспя с нея. На някого може да му се стори егоистично или извратено, но, кой знае, може нещата да започнат тъкмо с хубав секс. За съжаление обаче, момичето не отвърна на свалката. Въпреки, че опитах на няколко пъти да започна разговор с нея, все ми отговаряше късо и някак троснато. Не можах да си изясня каква беше причината за това, но какво можех да направя. Човек никога не може да е сигурен защо една жена харесва и защо не харесва. Тръгнах си и до там, едва ли някога пътищата ни ще се пресекат отново. И сега вместо да пиша, че няма проблеми да спиш с 32 годишен, аз мога единствено да се оплаквам.

38.   Тъй като в случая не говорим за нищо фрапантно, повече ме притеснява защо те интересува какво мислят хората и то непознати в Интернет. На това обърни внимание.
Ж 28 г.

39.   Аз съм спал с по-голяма жена. И двамата сме семейни. Познати сме, бивши колеги и след един банкет с преспиване.... Опитна беше. Излъгах я, че никога не съм правил анален, и тя се зае да ме "просвещава".