Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми иска мен и друго момиче
ЗДравейте, с приятеля ми имаме сериозна връзка, но още в самото началото ми намекваше, че иска мен и някоя моя приятелка или друго непознато момиче поне за венъж в интимните ни отношения. В началото си мислех, че това би провалило нашите взаимоотношения занапред, но сега като че ли искам и аз да опитам. Вие какво мислите, случвало ли ви се е, какви са последствията и това помага ли връзката да укрепне?

Коментари

1.   Щом искате го искате и двамата направете го, за на мен лично това е сбъркано.

2.   Най-вероятно след това той тайничко продължи да си боцка и другото момиче. Според мен това предразполага постоянни изневери, не укрепване на връзката.

3.   Мечтата на всеки мъж. Познавам двойки които са го правили на младини и в момента са щастливо женени с деца. Зависи си от хората. Щом имате сериозно връзка се съмнявам да попречи на връзката ви. Даже напротив би я освежила. Успех!

4.   Всичко е до връзка партньори, доверие. Ти сама трябва да усетиш дали би го направила. Ако по принцип си емоционална натура и си ревнива- недей. Трябва да си обвободена, без предразсъдъци, да си имате голямо доверие и преди това да се разберете и ако трябва да си поставите някакви граници за да няма наранени и обидени. Представи си на ум сцената, как приятелят ти прави на друга жена всичко това, което на теб. Ако усетиш дори и минимално неприятно чувство- не си го причинявай. Но ако смяташ, че е възбуждащо и някакво интересно разнообразие- пробвайте. Единствено не ти препоръчвам приятелка. Платете си на компаньонка, най-добре е момичето да не ви е много близка.

5.   Укрепване на връзката? Може...
Но за мен лично това ще прерастне в изневяра, най - вероятно ще продължи да спи с нея тайно от теб.
А ако ти каже, че в противен случай ще се разделите, значи, че наистина смята да си я оправя някъде във времето.
Аз не бих го направила.
Успех.

6.   Щом и двамата имате желания-направете го, но съм чувала че в тройките почти винаги един остава незадоволен :Д

7.   Не мисля, че е добра идея, и моят също от началото ми намекваше и не смятам да опитваме такова нещо. Все пак ако решиш задължително трябва да е някоя не толкова близка и на двамата, с която е сигурно, че той няма да се засече пак. Например момичето може да е от друг град.
Според мен това желание на мъжете е свързано с алчност, дори неопитност в секса. Честно казано, на мен взе да ми писва от това негово желание, но ще видим, само времето ще покаже кой е верен и кой не е : )

8.   Номер 6 в огромна заблуда си! В тройките и тримата са сто пъти повече задоволени емоционално. Ти може да си чувала, но аз съм пробвала. Друг е въпроса, че при обвързани хора е малко сложно. Има двойки, които го практикуват и изобщо не им пречи на взаимоотношенията, но има и от другите. Варианта с приятелка е немислим за мен. По-добре непозната.

9.   Пак като не иска друго момче... Радвай се ;)

11.   Ко? Не!

12.   Я вкарайте още 2-3 момчета от малцинствата и купона да тече

13.   В твоята ситуация поисках с него и друг мъж. Веднага му дойде акъла :)