Споделена история от Секс и интимност

Честа ерекция!
Имам много честа ерекция и това много ми пречи идва лято и аз ще ходя на море, но много ме е срам! Бихте ли ми препоръчали някакво средство против това! Много е неприятно постоянно да се прикривам и да не мога да нося по тесни бански или дрехи! Личи си! А пък аз си падам с малко странен стил и обичам по тесните дрехи. Моля помогнете ми ;(... Момче на 15.

Коментари

1.   Един мъж има поне 15 полуерекции на ден, дори да не мисли за секс - така членът се снабдява с кръв и не изсъхва. Без тези ерекции, твоят член щеше буквално да изсъхне и да окапе.
Дори бебетата имат ерекция. По време на сън имаш поне още 15 ерекции и се събуждаш с ерекция. Първата ти ерекция е била в корема на майка ти - приеми тялото си с две думи - ерекцията е единствения начин твоя член да остане здрав, да се развива, расте и да не изсъхне.
Сега обаче си голям мъж и започваш вече да имаш ерекции, когато ти хареса някое момиче, мислиш за секс. Задължително трябв да освободиш сексуалната си енергия чрез мастурбация. Ако мастурбираш ежедневно по няколко пъти (до 6 пъти на ден максимумът за момчета, за момичета няма ограничения), ти ще успееш да се научиш да се контролираш по-добре. Препоръчвам ти все пак да не прекаляваш - 2-3 пъти на ден е достатачно. При повече от 1 път на ден почни да взимаш витамини и увеличи протеините в храната си (повече месо с две думи, плодове, зеленчуци).
На твоята възраст обаче хормонът е много силен и е възможно да получаваш по всякакъв повод ерекции. Това е нормално - купи си по-широки панталони.
За морето - купи си бански-шорти. Задължително сутрин преди плаж освободи напрежението. Дори да получиш ерекция, тя няма да се вижда през шортите, а и честно - това е нормално състояние, момичетата гледат там определено, но не е срамно, а точно обратното. Важен е самоконтролът все пак, а това става само, ако преди това си освободил сексуалното напрежение с мастурбация
Успех и приятна почивка.

2.   Железен съвет, няма що даде коментар 1.
Виж болестта "Лимфоцеле" - предизвикана от мастурбирания по 2-3 пъти на ден, дето толкова те съветва коментар 1.
Съвет до коментар 1 - стига си влизала да даваш акъли на различни места :)

3.   Благодаря, но има и друг проблем аз съм гей и това е много неудобно и срамно за мен ;(

От Автора

4.   Номер 2 ти добре ли си? Лимфоцеле... А пиле със зеле?
Авторе, търкай по-често лампата и няма да имаш подобни проблеми. На 15 години онанирах поне по 5 пъти на ден и нямах никакви проблеми!

5.   До номер 4 - вземи се образовай малко и прочети чичко гугъл, ако можеш да четеш...

6.   От 1 до Автора - сексуалната ти ориентация няма значение тук. Мастурбацията си е занимание за 1 човек.
Не слушай 2 - това са лъжи. Няма болест, причинена от мастурбация. Ако е над 6 пъти на ден може да доведе до ВРЕМЕННО отслабване на организма при мъжете, но кой мастурбира толкова често?
Ти си си нормален мъж и важи всичко като при хетеро сексуалните, но само при секс трябва да се пазиш повече - ползвай задължително кондоми, защото ХИВ е по-разпространен сред мъжете-хомосексуалисти.
За мастурбацията и всички други неща няма разлика като при другите мъже. Физиологично ти не се различаваш от другите мъже.
До 6 пъти на ден да мастурбираш е ОК, но се храни много качествено - с пълноценно месо, плодове, зеленчуци. Ако се освобождаваш достатачно редовно, ще се научиш да се контролираш и по-добре с времето.
Успех!

П.П. Номер 4/2 - „чичко Гугъл“ не е източник на информация. Ако пише там да се хвърлиш от моста, ще го сториш ли?
Живей без секс и мастурбация като щеш, но не дезинформирай младежите поне.

Между другото - какво пише за лимфоцелето в интернет

„A lymphocele is a collection of lymphatic fluid within the body not bordered by epithelial lining.[1] It is usually a surgical complication seen after extensive pelvic surgery (such as cancer surgery) and is most commonly found in the retroperitoneal space. Spontaneous development is rare.[2]“
Източник http://en.wikipedia.org/wiki/Lymphocele

С ДВЕ ДУМИ - НЯМА НИЩО ОБЩО С МАСТУРБАЦИЯТА, А Е В СЛЕДСТВИЕ НА ОПЕРАЦИИ НА ПЕЛВИСА СЛЕД РАК НА ПРОСТАТАТА НАПРИМЕР.

Ако пък се разровиш именно за рак на простатата - точно мастурбацията и редовният секс са начин да го предотвратиш.
С две думи - не само не е вярно това, което пишеш, но и е точно ОБРАТНОТО на истината. Шансът целомъдрено същество като теб да се разболее от Лимфоцеле е по-голям дори, защото като не мастурбираш увеличаваш шанса от болести на простатата, от там от операции и лимфоцеле /нежелан ефект от операцията/

7.   Нека гледат порно тогава по цял ден и да деградират - до номер 6.
После ще имат грешна представа за любовта, а и като са го правили с лявата шепа цял живот, после в леглото може да имат и проблеми... САМИ ПРЕЦЕНЕТЕ ДАЛИ ГРЕША...

8.   До номер 6 - ако искаш да знаеш в Гугъл има много подобни форуми, а има и лекари, които пишат там - не давай акъли ами се образовай и ти малко, че ти виждам правописа!

9.   ЛИМФОЦЕЛЕ
Етиология:В редки случаи повишената сексуална активност или твърде честата мастурбапия.
Клиника: Настъпва удебеляване покрай короната на главата от долната й страна. Това се дължи на подуване и запушване на каналите за оттичане на лимфа.
Лечение:Единственото лечение е въздържанието от по лови контакти, докато оплакването отшуми. Но както при всяко подуване, необходимо е диагнозата да бъде потвър дена от лекар в специализирана клиника.

10.   Подкрепям с две ръце номер 4, а ти номер 5 се запознай с леля Медицина. Автора наистина трябва да потърка лампата малко и да си харесва жените, защото няма да го изядат.

11.   До hash: 144faf62bd 2/5/7/8/9

„As already noted by Mori in 1955, the risk of the development of a lymphocele is positively correlated to the extent of the removal of lymphatic tissue during surgery (lymphadenectomy).[3] Surgery destroys and disrupts the normal channels of lymph flow. If the injury is minor, collateral channels will transport lymph fluid, but with extensive damage, fluid may accumulate in an anatomic space resulting in a lymphocele.[4] Typical operations leading to lymphocysts are renal transplantation and radical pelvic surgery with lymph node removal because of prostatic or gynecologic cancer.[5] Other factors that may predispose of lymphocele development are preoperative radiation therapy, heparin prophylaxis (used to prevent deep vein thrombosis), and tumor characteristics.[1] After radical surgery for cervical and ovarian cancer studies with follow-up CT found lymphoceles in 20% and 32% , respectively.[6] Typically they develop within 4 months after surgery.[7]“

Източници ^ a b c Metcalf KS, Peel KR. "Lymphocele". Ann R Coll Surg Engl 1993; 75:387-392.
^ a b c de Oliveira Goes Junior AM, Haber Jeha SA (2012). "Idiopathic Lymphocele: A possible Diagnosis for Infraclavicular Masses". Case Reports in Surgery 2012 2012: 1. doi:10.1155/2012/593028.
^ Mori N. "Clinical and experimental studies on so called lymphocyst which develops after radical hysterectomy in cancer of the uterine cervix". J Jpn Obstet Gynecol Soc 1955;2:178.
^ White M, Mueller PR, Ferrucci JT, et al. "Percutaneous drainage of postoperative abdominal and pelvic lymphoceles". Ajr1985; 145:1065-1069.
^ a b Kim JK, Jeong YY, Kim YH, Kim YC, Kang HK, Choi HS. "Postoperative Pelvic Lymphocele: Treatment with Simple Percutaneous Catheter Drainage". Radiology 1999; 212:390-94.
^ Petru E, Tamussino K, Lahousen M, Winter R, Pickel H, Haas J. "Pelvic and paraaortic lymphocysts after radical surgery because of cervical and ovarian cancer". Am J Obstet Gynecol 1989; 161:937-41.
^ Cantrell CJ, Wilkinson EJ. "Recurrent squamous cell carcinoma of the cervix within pelvic-abdominal lymphocysts". Obstet Gynecol 1983; 62:530-4.
^ McCullough CS, Soper NJ. "Laparoscopic drainage of a post transplant lymphocele". Transplantation 191;51:725-7.

За хората, които не знаят английски с две думи - Лимфоцелето се образува заради отстраняване на лимфни възли по време на операции на половите органи, но може а е и в резултат от радиоктивна терапия и медикаментозно лечение с хепарин.
В рамките на 4 месеца отшумява.

Не намерих НАУЧНИ данни, че Лимфоцелето е в резултат от мастурбация.
Нека hash: 144faf62bd 2/5/7/8/9 се обоснове с научни данни.

И още - hash: 144faf62bd 2/5/7/8/9, хомосексуалността не е болест и не се лекува. Препоръчвам ти да четеш „Основи на психоанализата“ на Фройд, и следните произведения
^ Charlotte, Baccman; Per Folkesson, Torsten Norlander (1999). "Expectations of romantic relationships: A comparison between homosexual and heterosexual men with regard to Baxter's criteria". Social Behavior and Personality. Retrieved 4 October 2012.

^ Duffy, S.M/; C.E. Rusbult (1985). "Satisfaction and commitment in homosexual and heterosexual relationships". Journal of Homosexuality PMID 3835198. Retrieved 2009-07-29.

и обезателно прочети нещо за раздвояване на личността, защото Авторът не е болен, но виж - да пишиш едно под друго 10 коментара, в които да се заяждаш с хората и да дезинформираш си е чиста проба нервно заболяване.

12.   Драги номер 11, тук имам един коментар - 6. Скоро ходих и на прегледи. Нямам нервно заболяване, а кръвното ми е като на летец. 15 000 души в Грузия не бяха съгласни с това, както и в България няма да се съгласят(За Хомосекусалисти говоря). Ако намираш един и същи образ във всеки от коментарите, ти прочети нещо за патологичната подозрителност при параноиците - Ключов симптом са продължителните, необосновани подозрения във враждебност или заплаха от околните. Реплики или действия, които за човек без разстройството са незначителни или незабележими, са заплаха и повод за паника за страдащите.

Наблюдавайки себе си, ако докажеш, че не си параноик, значи имаш наследствени страхове от старата интелигенция на България. Оправдани са. Надявам се, че при теб ще бъде първи вариант. На работното място е хубаво човек да бъде неутрален.

Чети също и за конспирацията, много ще ти е полезно.
Най приятното впечатление в теб е, че си начетен човек, който знае добре английски език. Как си с руският език? извинявам се, че го обърнахме на езици и отклонения, но няма да пиша отговор към този коментар, а пък и 2 коментара ми стигат под една тема.

13.   Номер 12 - не се сърди, но Братска Грузия не е център на науката в момента и до колкото ми е известно - никога не е била. Ние сме страна от ЕС, подписали сме хартата на ООН за правата на човека и от 1989 г. у нас хомосексуалността е нещо нормално и прието, а поне от 1950 г. насам в цивилизования свят (Европа, САЩ, части от Азия, Австралия) хомосексуалността не се смята за болест. Нещо повече - доказан е генезиса ? и не е болест както и не може да бъде „излекувана“ както не можеш чернокож да излекуваш от чернокожие. 10% от популацията мъжки при всички бозайници са хомосексуални и ако грузинците твърдят друго, да си го практикуват в собствената си държава, ние живеем в ЕС.
Аз научна литература на руски не чета, защото такава няма в последно време - хората се борят за хляб и свобода.
Езикът на науката в 21 век е английският между другото - дори руските автори от всички науки публикуват на английски език, това се отнася за грузинци, нигерийци и цялата научна общност по принцип. Научната литература се издава от научни жорнали, между другото, не във форуми в интернет. Научните журнали от 21 век са на английски език. Руски е бил езикът на науката в Източния блок преди 1989 г., но това е исторически факт и няма нищо общо със съвремието.
Който в 21 век твърди, че хомосексуалността било болест и от мастурбация се разболявало от lymphocele обаче и без това едва ли е чел научната литература от последните 70 г. - на английски, руски или друг език.

П. П. Нервните разболявания и кръвното нямат нищо общо. Няма корелация между психическите разстройства и кръвното на един човек. Човек с ниско/високо кръвно може да бъде психически здрав и обратното.

15.   Щом си на 15 е нормално. Огледай се, връстниците ти носят бански тип-шорти, сама ги препоръчах на сина си. Всичко останало са глупости. Нещата ще се успокоят с възрастта!

16.   Тоя с неговото лимфоцеле ще ме скъса от смях хахахахахахахаха. Всички ние сме били на 15 години и сме се спуквали да маструбираме. Е, не познавам нито един разболял се от нещо в резултат на това. Познавам обаче един религиозен (евангелист), на който родителите му казваха, че това е страшен грях. На 19 години майка му му видяла изцапаните след сън гащи. Явно е имал полюция човека след толкова години въздържание. Тя му се обидила страшно много и му казала колко е разочарована от него. Същата вечер той скочи от един мост и почина. Като ти гледам и на тебе разсъжденията, слабите нервички и стремежа на всяка цена да си прав, определено си затвърждавам позицията - въздържанието води до психични разтройства! То бива бива, ама чак пък такъв дървен филосов и то закостенял и задръстен... То спори, поучава, обижда дори. Какви същества има по тоя свят не мога да повярвам. Скрий се някъде вместо да даваш грешни съвети на хората защото ти си този, дето има нужда от съвет и то медицински! И не казвай на хората да се образоват защото си нямаш и на идея кой с какво образование и с какъв опит в живота е. Ставаш за смях, но по-жалкото е, че провали темата на момчето.

17.   Изобщо не се притесняеай от това, ще привличаш погледите на мацките, току виж ти се отворил парашута да го топнеш.