Споделена история от Секс и интимност

Правих секс с нея, за да си запазя работата.
Мъж на 23 години съм. Нямах нужните средства (пари), за да вляза в университет и така и не отидох. Едно семейство ме нае да чистя, пера, готвя и така от сутрин до вечер съм заседнал в техния дом - накратко казано съм иконом. Вече 2 години работя там и никога до сега не съм мислил, че ще се случи такова нещо. В семейството има само една дъщеря и син. Дъщерята е на 16, не много хубава но със красиво тяло, а момченцето е на 10. Както ви казах по цял ден съм в къщата и много често съм оставал само със момичето. Вчера, когато нямаше никой, тя излезе от банята чисто гола и дойде при мен. Казах и да се облече и да не стои така, но тя не ме послуша. Аз се шокирах, защото не знаех как да постъпя. Тя дойде при мен и ми каза цитирам "Лижи ме.. ". Аз отказах. Но след това тя каза, че ще накара родителите и да ме уволнят, а аз събирам пари за университет. Така и направих, но след това тя ми свали панталоните и започна да ми духа.. Исках да я спра, но знаех отговора.. Макар, че ми харесваше аз бях останал на мнението си, че е неправилно. Твърде е малка. Но тя ме бутна на леглото и започнахме да правим секс. Чувствам се ужасно неловко и неудобно да гледам семейството и да ги лъжа в очите. А малката ми праща някакви мръсни погледи. Какво да правя?

Коментари

1.   О, пак ли ти с развинтеното въображение? Дето беше спал с шефката си за да не те уволни?

Явно малката има вроден талант, щом може да ти хареса как "духа" и как прави секс едно 16-годишно момиче... Или пък ти послъгваш нещо... Още малко остава и да споделиш, че е стигнала до мултиплетен вагинален оргазъм от първия път с теб...

Намали малко порното и чекиите, и си гледай повече уроците!

2.   Пълна измишльотина.

3.   Пич, тая ще вземе да забременее, при положение, че е непълнолетна тогава ще стане много лошо. Повече не й позволявай да те изнудва, нали имаш gsm, моят е евтин, но има запис, запиши я как те заплашва, после й кажи, че имаш запис(само гледай да не ти открадне тела, че след като е такава всичко е възможно) и прекрати овреме всичко!

6.   О автора: Към номер 1 - не е въображение :)
към номер 2 - не е измишльотина
Към номер 3 - благодаря ти за съвета ще пробвам! :)

7.   Напълно съм съгласна с 3, направи запис и го покажи на майката.

8.   Абе глупости! Измислена история. Това да не ти е някой сериал- първо, кой наема младо момче да чисти и готви? ! Второ момичетата на 16 години не са толкова разкрепостени, че да направят такова нещо.

9.   Абе да го харесва съм съгласен, ама пък чак секс, не знам, много мяза на измислено.

10.   Младо момче на 21 години е "идеално" готвене, пране и чистене. И още повече да живее в самия дом. Младите момчета не могат едни яйца да опържат и да си изперат гащите, ама ще готвят меню всеки ден и ще бъдат дом. прислужници. А и кое момче на 23г. ще се дърпа за секс като нон стоп е с ерекция. Измислена история от всякъде. Обратното- 23 г. момиче, дом. прислужница изнудвана за секс от сина или бащата звучи по-възможно.

11.   До номер 10. Аз съм на 17 години и мога да готвя доста добре. Даже мисля, че готвя по-добре от повечето момичета, които познавам така че не си прави заключения кой може и кой не може да готви. Все пак най-добрите готвачи са мъже ;)

12.   Отвратително, но не си имал избор, това е капитализма, нали викахте през 1989 г. "демокрация"... на ви демокрация! Преди 1989 г. бяхме много по-свбодни отколкото днес!

13.   Аз пък съм сигурна, че отдавна си й бил хвърлил мерака заради хубавото й тяло, а сега извърташ нещата, сякаш тя те е изнасилила едва ли не. Удобно оправдание - работата ми трябва и затова не можах да й откажа. Глупости. Ако знаеш жените на какво сме подложени на работните си места от разни разгонени пръчове, ако не можехме да отказваме заради работата си, какво би станало?

14.   Никого не защитавам и не давам мнение по самата тема.
Мнението ми е по въпроса за 23 годишните готвачи. Лично познавам момче на 21г. главен готвач в елитен Пловдивски ресторант. Друг пример- момче на 24г. готвач в хотел на морето, който дневно храни 450 човека на блок маса.

15.   Според мен, младо момче точно може да е наето и да оноди тайно младата им дъщеря : )). Да речем, че майката на дъщерята е искала точно младо момче и е запланувала всичко това предварително? ! , а същевременно тъй като момчето е при тях, майката го познава добре и би му имала доверие... да речем, че не е точно така. Ясно не сте чели с САЩ по времето на робовладетлството колко такива случки е имало между икономи мъже и дъщерите на земевладелците : )), всичко е възможно дради читатели... А аз бих посъветвал автора да се придържа към плана и да си я оправя, по- добре от колкото да си загуби работата...

16.   А колко момчета на 21г. познавате домашни прислужници? Не питам за ресторанти, кой готви, кой не готви, а колко момчета на 21 години сте виждали да са домашни прислужници, да перат, чистят, готвят и незнам какво си в България говорим, не по филмите и истории какво е било в САЩ преди 2 века. Това е измислена история, или някой си прави бъзик, или пишат в сайта да им върви интереса към него. То си личат историите от реални хора и измишльотините. А на тия които се връзват са им много филмите.

17.   И като се събуди краката ти отвити. Нали?

18.   Приятел, да те сменя за някой месец или уикенд.