Споделена история от Секс и интимност

Мисля, че съм прекалено тясна...
Здравейте! Набързо ще ви споделя моят проблем и се надявам да ми помогнете. На 16 съм и имам приятел от година и няколко месеца. Работата и там, че той иска да започнем да водим полов живот и аз съм съгласна, имам му доверие и го обичам. Та след като той ми сподели реших да изгледам някое и друго порно клипче (гледала съм 1-2 пъти до сега), и реших да проверя колко съм широка. Две приятелки ми казаха, че момчетата мразят когато момичето е много тясно и проблема е, че аз мога да си пъхна само 1 пръст, което според мен е прекалено тясно. От два дни гледам да избягвам приятеля си защото ме е срам да му го кажа. Моля ви се до ми дадете съвет.

Коментари

1.   Няма такова нещо като „прекалено тясна“ жена - вагината е направена така, че да излиза 4 кила бебе. Една моя приятелка роди 4. 8 кг. бебе... естествено. Ширината на вагината е кажи-речи при всички жени еднаква /да излиза 5 кила бебе от там, близнаци и така нататък/, само мускулите имат различна сила и затова и има различно тясни жени. Мили дами - тренирайте си мускулите, особено след раждане.
Авторке, довери се на партньора си - съвет за 1 ви път - ползвайте лубрикант и го направете на спокойно място, за предпочитане да имате цяла нощ или ден заедно. Задължително ползвайте кондоми - можеш да забременееш при всеки път, това значи и при първия. Ако не искаш да ползваш кондом - пий противозачатачни - НЯМА СРЕДНО ПОЛОЖЕНИЕ. Не се оставяй да те „пазят“, а се пази с кондоми или противозачатачни. Това са единствените два метода, които са достатачно надежни за едно момиче.
Успех и споко - ще поемеш члена на приятеля си без проблем. В началото е дискомфортно, но съвсем скоро ще се напаснеш и няма да имаш проблеми, особено ако ползвате лубриканти. Задължително да са специални и съвместими с кондомите. Препоръчвам тези на Дюрекс без с нарисувания часовник - те са за мъже, които свършват бързо.
Вземи кондоми на Дюрекс или други, да са класически. Внимателно прочети опаковката и дори се упражнявай на банан ПРЕДИ половия акт.

2.   "момчетата мразят когато момичето е много тясно"
това виц ли е? по ли е хубаво някоя разхлабена флигорна и да не усещаш нищо?

3.   Изобщо, не си тясна, всички момичета в началото са така. Направи го, без да се притесняваш, гледай да си добре овлажнена, и няма да имаш проблеми.

4.   Еми като още не си водила полов живот, как няма да си тясна там долу. Бившата ми приятелка беше девствена, и отначалото едвам- едвам едно пръстче й слагах. Но постепенно всичко олегна и правихме секс. Пък и вагината си е вагина, жената е пригодена да ражда от там, да води полов живот и тн. и тн.

5.   Има една приказка от край време, че за тясна хората пари дават, а ти се безпокоиш. Научи се да управляваш мускулите си. Смело и успех. Не забравяй ама НИКОГА противозачатъчните за да си щастлива. vinarsko

7.   Изобщо не е така както казваш! Това, че си вкарваш само единия пръст е съвсем нормално, но ако започнеш да водиш полов живот ще е по различно.

Щом се чустваш готова и това е момчето с което искаш да е първият ти път давай. Задалжително ползвайте кондом. Мога да ти кажа, че първият ти път можеби няма да е кои знае какво, но след няколко пътя удоволствието което ще испитвате ще е двойно... страст и любов.
Съвет от мен: Отпосни се и не се притеснявай, започнете първо с ласки, игрички и тн. Ако искаш кажи на приятеля ти да си поиграе в тебе малко с пръстчето. Също така първият път може да те боли ацки много, да те боли малко или пък да не усещаш никаква болка... (аз не усещах болка при първият път и удоволствието не беше голямо) С моя приятел сме от 2 години заедно и с времето сексат става все по хубав и по хубав... има повече страс, не се срамуваме да разказваме фантазиите си ти така :Д

Не се срамувай или притеснявай за нищо! Отдай се на страста и любовта която има междо вас.

Момиче на 16.

8.   На мен дори и един пръст не ми влиза - нали съм девствена... От съученичките ми разбрах, че и те имат този проблем. Събрахме се на кафе и решихме, че френска и анален са решението. Наложи се да се науча да правя свирки. Свиква се. Но за сега ме е страх от анален, въпреки, че там пръста ми влиза. Гаджето ми каза, че само на свирки няма да го бъде. Чувствам се притисната
Ученичка на 16

9.   Мили момичета,
особено авторката, щом някой ви насилва да правите нещо на всяка цена какво правите с този човек. Разбирам, че липсата на опит е стресираща, но за тези неща се говори и се обсъждат докато и двете страни са напълно решени и съгласни с условията.
Авторке, след като те вземат само за сексуален обект, кажи му да си наеме проститутка и да не занимава теб с глупости. Като мъж ти казвам - ако ми беше приятелка щях да се гордея с това, а не да хленча, че нямало как да стане само с френска и т. н. Нещата си искат време а работата на един отговорен мъж е да ти обясни за секса, да те изчака и предразположи.
Намери някой, който цени факта, че си тясна и бъди щастлива с него. Врънкането за анален секс може да доведе само до лоши спомени.
Щурчото