Споделена история от Секс и интимност

Витамини и храни за ускоряване растежа на гърдите
Здравейте. В друга тема видях, че скоростта на растежа на гърдите зависи и от храната. Момиче на 13 съм и знам, че има още време да растат, но поне искам да мога спокойно на плаж с приятелките ми, които имат доста по-големи гърди... Та въпроса ми е: Какви витамини и храни трябва да приемам, за да ускоря растежа на гърдите си?

Моля, ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

Коментари

1.   Витамини и храни за ускоряване растежа на гърдите НЯМА. Можеш да се освиниш, разбира се, но тогава не само гърдите, но и задника ще порастне.
Гърди се увеличават само със силикон, но не смяташ ли, че ти е леко раничко?

2.   Спокойно мила, аз харесвам малките гърди.

4.   всичко е генетика.. може да си останеш и без гърди.. започни да развиваш други качества по които да те харесват

5.   Толкова ли не разбирате какво ви питам, номера 2 и 4? ! Не искам да съм чашка Д, а просто да ускоря растежа на гърдите си до предопределения им размер... А и е рано да ми казвате какви гърди ще имам, на 13 съм!!
Авторка

7.   Ти си на 13 години.. тепърва организма ти започва да се развива.. Къде си тръгнала да ускоряваш разстежа им..
Господ е отредил на всеки какво да има и какво не

8.   От 2: Само исках да те успокоя, че има мъже, които не харесват големите гърди, а на въпросат ти, одговарям, че това е генетично определено, и щом искаш по голями, трябва да ги уголемиш оперативно. Извинявам се, че те обидих, не съм целял това.

9.   Няма храни за тази работа, но има упражнения. ;) Просто разтриване по 2-3 мин и 2 пъти на ден.
Успех!

12.   всичко е генетично. аз съм на 14 и ми става чащка D. спокойно има време да ти пораснат. иначе няма храни или витамини с които да ускориш растежа им ;)

13.   Големината на циците си е генетично предопределена! Ако майка ти е плоска, вероятността да си плоска и ти е голяма, е зависи от това какви са циците на бабитите ти и др. жени по двете роднински линии.

В София в блока до Хотел Плиска (блока с пощата) живее един пенсиониран фармацевт (май Йосифов се казваше), който изписва два вида лекарства за увеличаване на циците, едното е хормонален препарат противозачатъчно, другото психиатрично лекарство, което уж стимулирало отделянето на хормони от хипофизата. На времето (прези 20 год. ) водих едно гадже при него, че съвсем си нямаше, но циците и н пораснаха! Накрая я зярязях и си намерих едра жена със средни към големи цици, която ме изпразва с кеф редовно!
Не знам дали е още жив!

Ако се кощрамбичка-мършавелка и пазиш диети, няма как да ти пораснат циците!

14.   Мога да ти дам съвет - успокой се! Аз на 16 нямах гърди и за най-малкия сутиен, а сега съм на 23 и с чашка "C" и имам повече от тези, които преди имаха повече от мен!

17.   За момичето на 13 спокойно аз стъщо съм на толкова! Потърси в интернет упражнетия и храни, които са полезни и стягащи мускулите около гърдите! Имам приятелка която беше абсулютно плоска. При нея подейства също ако пиеш микс от папая и мляко всеки ден също се ускорявя растежа! Ако като си била малка са ти казвали че от бозата растът гърдите, не се учудвай, защото е вярно!

18.   За хората, които според коментарите са песимисти!! Много сте лоши спрямо момичето! Има начин и е много лесен опитай с упражненията, млякото и бозата!! Спокойно има даже кремове за масаж на гърдите преди лягане! Но са малко скъпи! Хубавото е че кремовете също действат, защото за един месец поне с 1-2 сантиметра растат с крем!

19.   По принцип от хормонални с естроген растат (от опит казвам), но те са изписват с рецепта И, когато имаш нужда от тях. Вярно, че е друго самочувствието с по - голям бюст, но нека не ти е фикс идея - им и по - важни неща. А и до момента съм забелязала, че за мъжете дупето е по - важно сякаш.

22.   Става само с хормони или напълняване. Но искаш ли на по-голяма възраст да си свиня или онкоболна заради някакви си там млечни жлези? На мъжете хич не им пука кой размер чашка си, повярвай ми! Много жени също не харесват големи гърди и не биха ти завиждали ако това целиш.

23.   Чувала съм, че ядките работели, но не знам дали наистина е така. На колко си? От голямо значение е! Аз съм на 12, 6 клас и съм мнооого развита и не е никак приятно да казват, ме слагам чорапи, за това ако си около 11-17 недей :D

24.   до авторката
Да не ти пука имам една фр която има големи, но не ги ще щот всички я дразнят момчета и т. н.
А аз почти нямам но ко ми пука хах гледам да не обръщам внимание на нищо
а да кажа ние сме 9кл
:)