Споделена история от Секс и интимност

Изчетох толкова много неща и не мога да разбера на какво се дължи всичко това...
Не знам какво ми става, имам един приятел, с когото виждам, че трябва да прекратя връзката си и въпреки това не мога единствено само заради секса. Той непрекъснато ме лъже, че има някаква работа и ме избягва. Аз не го харесвам той дори не е и красив, но като си помисля какъв секс правим с него не мога да му откажа да се видим.

Изчетох толкова много неща и не мога да разбера на какво се дължи всичко това. Според мен е много силна страст, но така ли? Моля ви, ако някой е имал подобен проблем или му се е случвало нещо подобно, моля ви, пишете ми, ще ви бъда благодарна.

Коментари

1.   Преди много години имах такава връзка, сексът беше страхотен и нищо друго. Ако искаш да се освободиш единственният начин е достоен заместник.

2.   Купи си вибратор що се възползваш :D:D

3.   Здравей аз бих те посъветвал да го зарежеш тоя твоя приятел дето те лъже и сигорно ти изневерява.Намери си някои способен да те обича и да те дари с сичко което искаш било то секс или деца.В момента ти го даржиш само заради един хуи с извинение :) според мене това не е редно намери си някои друг

4.   Много интересно... струва ми се, че нямаш кой знае какъв проблем, или просто искаш да се похвалиш ?!. Моите поздравления, но не виждам причина да прекъсваш нещо, което очевидно ти носи голямо удоволствие. Щом ви устройва и двамата и разбира се, ако нямате сериозни връзки продължавайте да се виждате.

7.   Това според мен и силно привличане точно на сексуална основа. Хубав секс не се прави с всеки обаче! И това е много важно. Но хубавия секс пък води и до привързване и искане на нещо повече. Поне при жените е така. Когато има такова силно сексуално привличане няма значение кой е красив и кой не-то е като някаква магия м/у вас, като лепило сте един за друг. Моя съвет е да си го изживееш, без да се тормозиш, ако можеш си търси и друг като сериозна връзка, пък с този от време на време си прави страхотния секс. Само времето и друг мъж може да прекрати това. Клин клин избива.Изпитвала съм го,знам за какво говориш просто от опит го знам. И насила няма как да стане. Като му дойде времето тогава. Успех.

8.   Аз вече 15г. съм като теб с мъжа ми, за нищо друго нестава но в секса си пасваме много. Искам да се разведа, не се разбираме, но.....все отлагам. Чудя се струва ли си заради единия секс да си опропастиш живота??? Не всичко е секс на този свят, има много по-стойностни неща от него.Да, ама..............