Споделена история от Секс и интимност

Тя не изпитва удоволствие от секса
Здравейте, сблъсках се с следния проблем. Имам си приятелка от около 1 година, която много обичам. Проблема е, че не мога да я задоволя, просто ми казва, че не усеща нищо, а лошото е, че аз съм и първия и тя не може да ми каже в мен ли е вината и къде греша тогава.
Моля ви за съвет какво да направя, защото страшно много взех да се дразня. Благодаря ви предварително

Коментари

1.   Ами и аз съм на същото положение. Моето момче ми е първия и нещо не се получава работата. Съвета ми е да опитате нещо различно. Сменяйте позите, вкарайте някои играчки, знам ли. Опитайте нещо, което досега не сте. Може пък да имате късмет

Вяра

2.   Аз започнах да узпитвам удоволствие 2 години след като започнах да водя полов живот. Провбай да стимулираш повече клитора й с ръка или с език, бъди нежен и ще видиш, че ще усеща нещо... и то много приятно.

3.   Значи ако момичето е на 14-15 год. не очаквай да изпита удоволствие от секса. Не е достатъчно развита, че да се овлажни, да се възбуди достатъчно и т.н. Освен това, щом си и първия...ми те първите няколко пъти не са нищо особено (по мое мнение, поне при мен беше така). Честно си казвам, че започнах да изпитвам оргазъм доста по-късничко отколкото си мислех (като номер две 2 годинки може би). Имай търпение и полагай усилия, друго незнам какво да кажа.

6.   Е не съм педофил де на 19 години е приятелката ми! Благодаря ви за съветите ако още някои има мнение по въпроса моля ви пишете всичко е полезно

7.   Френска пич.

8.   С времето ще започне да усеща спокойно пич.Сегашният ми приятел ми беше първия и чесно казано за 3 месеца сексуален живот доста се промениха нещата. В началото не изпитвах нищо,освен клиторен оргазъм,що се касаеше до вагинални усещания-тях просто ги нямаше.Но с времето това се промени,така че спокойно рано или късно ще тръгне работата вие просто си се обичайте то ще си дойде само.УСПЕХ :)