Споделена история от Секс и интимност

Розовите гащички
Срам не срам, ще го разкажа.
На 27 години съм, с више банково дело, безработен...
Един ден, докато нашите бяха на работа, аз бях превъзбуден, отчаян от живота и гледах цял ден руско порно с майки и синове.
Не щеш ли ми хрумна някаква порочна мисъл и без да съм се усетил (бях много надървен) отворих шкафа с дрехите на майка ми и се натъкнал на едни нейни розови гащички.
Не знам как стана, до докато се усетя члена ми беше върху тях и си го втривах. Без да искам свърших върху тях и ме обвзе паника - как сега да ги върна в това състояние?
Та, скрих ги под леглото ми.
Един ден майка дойде и си ги потърси, но не ги откри и обвини баща ми, че ги е дал на негова любовница. Скараха се, а бащата наби майка ми пред очите.
На мен ми стана гадно, но през нощта не можах да спя от мисълта, че гащичките са под дюшека на кревата ми.
В 3 часа през нощта станах и свърших отново върху тях.
Помогнете - не знам какво да правя!
Да ги изгоря ли!???

Коментари

1.   Хвърли в коша гащите на майка си и си потърси работа на морето или в чужбина, но се изнеси от вкъщи. За Бога на 27 г. си! Какво правиш още в дома на родителите си? Много ясно, че ще деградираш!
Отиди в бюрото по труда и почвай НЯКАКВА работа, възможно по-далеч от дома на родителите ти и възможно в мъжка компания (строителна бригада).
В момента в строителството в София има доста работ за към 1000 лв. (общ работник) с осигурен подслон. Отиди в бюрото по труда!
Мили родители, време е да помогнете на своите порастнали синове и дъщери да се изнесат от вкъщи с лошо, ако не става с добро. Правите мечешка услуга на децата си!

2.   Ха ха ха, историята е преписана от книга.

3.   Едно се чудя само, гледал си как баща ти набил майка ти, и си на 27 не на 15 да не можеш да възразиш.... трябваше да я защититш.... едно, че заради тебе я бие, второ, че дори да не е заради теб отново трябва да я защитиш.. голяма работа, че си и използвал бельото, по-жалкото е, че си позволил да я удря баща ти, след като си голям мъж и би следвало да я защитиш

4.   Абе недей да й хвърляш гащите на жената. Изпери ги и ги върни на мястото им или ги сложи на някое друго място все едно не ги е видяла.

5.   А-а-а, ти да не си оня, дето 16-годишната дъщеря на господарите му го изнасилила?! Браво, браво!

7.   Ами като за начало ги изпери

8.   Абе хора, вие с всеки изминал ден все по-извратени и извратени ставате. Макар и измислена, как изобщо ви хрумва такава история? ! Плаша се направо...

10.   Авторе, забавна история си измислил. Добре си осмял това, че има много вишисти без работа, дето живеят с родителите си. Но как може да намираш за забавно домашното насилието.. малтретирането на мъж към жена в този случай? !

11.   Според мен, истинската ти възраст е между 12 и 16 години (16 даже ти е много). Ако на 27 години измисляш подобни нереалистични глупости, и пишеш по подобен начин, значи си за някое заведение за бавноразвиващи се.

Най-весело ми стана в момента с любовницата на баща ти - тя ще трябва да е някоя супер-изпаднала женица, за да се съгласи да обуе употребявани от друга жена гащи! Бащата пък ще да е мега-кретен, за да предложи подобни гащи като подарък на някого. А пък майка ти ще да е супер-"интелигентна" дама за да измисли подобно малоумно обяснения за изчезването на гащите й, че чак и да обвини баща ти и любовницата му за това...

13.   Егати и ценните гащи има тая жена щом стават за подарък на любовница, за облекчаване на сина, че чак и бой се е яло заради тях. Само един чифт ли има или имат сантиментална стойност?

14.   Ами най-добре ще е да ги изядеш.

15.   Аз имам едни розови гащички, ако искъш мога да ти ги дам, така няма да ядеш бой.

17.   А не се ли сети да ги изпереш.. ;DDD
D.

18.   Бях на гости у едни роднини. Вечерта излязох да се видя с познати. Прибирайки се чух музика. Вратата на спалнята беше притворена. Погледнах и видях как ячукаше. Измъкнах се бързо. Върнах се след около час, беше тихо, спяха. Неможах да заспя, отидох в банята. В един панер имаше белйо. Взех прашките и сутиена и се изпразних в тях.

19.   Следва продължение: Майка му го хваща и му "помага", че дан' съ мъчи с гащичките:)))

20.   ОЧАКВАЙТЕ СКОРО ОЩЕ ЕДНА ИСТОРИЯ

21.   Хвърли ги тези гащи през терасата и да приключим. Толкова народ лудна с тях. Що ли ти се хващат на акъла!!!

22.   Коментара е стар и го четох същия в друг подобен сайт преди време... Може и Копи Пейст да е имало само....