Споделена история от Секс и интимност

Правим секс рядко...
С приятеля ми сме в много сериозни отношения, всичко е супер, просто страхотно си прекарваме. Винаги ни е весело, интересно, шантаво заедно. Защото освен всичко сме и приятели. Но не живеем заедно, просто на този етап няма как. Съответно няма как да правим ..любов. Някой път све ходили у приятел, друг път у тях, а у нас просто няма как... Не све го правили от 1 месец... Дали това ще попречи на връзката ни.. Дали ако все така няма как и къде ще се отдръпнем един от друг или пък ако е истинско наистина нищо няма да ни попречи...
Имаме нужда да правим теци неща заедно, но...

Коментари

1.   Ние сме семейство и трябва да се съобразяваме децата ни са вече големи и трябва да се пазим от тях, но това не пречи на отношенията ни.

2.   Да и аз смятам, че ако всичко е истинско ще се намери начин за всичко. Това не бива да промени отношенията ви.

3.   Покрива, парка, асансьора...искаш ли още идеи. :)))) хаха, шегувам се разбира се, но съм сигурен че има начин. та дори да вземеш местата, които казах са пак по-добра идея от това да правите секс вав ваш приятел!!! Боже, това уби всичко детско в мен!
Ралф

4.   А ние с мъжът ми сме 2 години и полвина заедно имаме дете,но много рядко правим секс :( правих всякакви опити да разбера какво се случва но и той не знаел,постоянно се караме за това негово безразличие!Предопредих го че мойе да се наложи да му изневеря а той избухна,почна да ме бута...Мъже кажете,не е ли нормално един нормален мъй да иска да пражи секс поне 2 пъти седмично?ПОНЕ?

5.   М26 Имам кола и свободен апартамент само за мен в който мога да правя каквото си изкам, но със сегашната си приятелка правя по-рядко секс отколкото преди време. Мисля, че най-йкия секс които съм прави9л беше в един храст в Борисовата градина при температура около 5-10 градуса. Да ти имам проблема!

6.   Не смятам, че имаш голям проблем .. просто разрешението му се състои в това да намерите по-подходящо място за правене на секс от дома на вашия приятел... А защо не пробвате на някое екстремно или романтично местенце като например покрива на някой блок.. или в някоя гора .. Толкова много идеи могат да ви хрумнат, а и не смяташ ли, че освен удоволствие от извършения акт, всичко ще се запечата в един хубав спомен от изживяното :)) Успех и не се отчайвай!! :p

7.   Ще ви отдалечи един от друг, пьк и лятно време беше все пак може и под открито небе!!! Няма ли секс всичко е загубено, накрая ще станете само приятели

8.   МИЛА МОЯ ,ТОЛКОВА СИ ПРИТЕСНЕНА ,ИЛИ ПИЙНАЛА,НО ВИЖ СИ ПРАВОПИСА?