Споделена история от Секс и интимност

Squirt оргазъм
Здравейте на всички. Искъм да разбера за този, така нарчен ,,Squirt-оргазъм''. Постоянно съм в нета на търсачките, и търся инфо по тази тема, но не намирам нищо по конкретно и обяснено за този оргазъм. Искъм да знам какво се прави, за да се постигне такъв оргазъм при жените. Това, което знам за него е, че е толкова силен, когато жената го испита, че дори може за около 2-3 минути да не помръдне, да не издаде нито дума, нито вопъл, нито стон. Другото е, че от вагината на жената излиза струя, силна и мощна.

Така ето и въпросите ми. Каква е тази струя? Всяка жена ли може да испита такъв оргазъм? Как се постига това? Какво се прави за да се получи?

Моля обяснете по подробно. Много искъм да накаръм приятелката ми да испита това върховно удоволствие.

Благодаря на всички, които ще прочетът тези редове, и на всички, които ще помогнат със съвети.
Предполагъм, че съветите ви ще помогнат не само на мен, а и на много други хора, които искът да испитът това удоволствие от секса.

Ех, този тъй наречен ''squirt оргазъм''!!!

Поздрави: Р.Р. 23г.

Коментари

101-137 от 137

132.   Бръкни с показалеца и средния пръст в клитора и с бързи движения започни да си я търкаш и ще видиш какво ще стане!

134.   Аз получавах този вид оргазъм с бившето си гадже и наистина е супер добро! Но със сегашния ми приятел не мога.. харесва ми с него и свършвам, но не така както преди. Възможно ли е аз да съм виновна, защото според мен прави всичко както трябва?

135.   Не най вероятно причината е в него,не стимулира областта на G точката.

136.   Номер 134, пробвай при самозадоволяване дали ще ти се получи. Не ми се вярва проблемът да е в теб след като преди си свършвала така. Явно приятелят ти просто не стимулира правилните места или не го прави достатъчно дълго. Като гледам просто ще трябва малко да го обучиш къде да те докосва и как. На някои мъже просто членовете им са с такава форма, че дори без да го целят стимулират прочутата Г точка и съответно жената стига до скуирт, ама явно новият ти приятел не е от тях и ще трябва малко да му поябясняваш и той малко да се постарае.

137.   132, малко ще се озори, докато бръкне в клитора. Много се забавлявам, когато сексуално неуки хора дават акъл на другите кое как трябва да се прави...

138.   Вчера свърших така! Мъжът ми чак се стресна. 10 мин. се тресях и се смеех! Страшна работа! Никога не съм губила контрол над тялото си така. А фонтанчето беше около половин метър...
Дано всяка жена го изпита! Уникално е!

139.   Обичам го това! Просто го обожавам! Пожелавам на всяка жена да го изпита!

140.   Да в клиторът не може да се бръкне, явно авторът/ката е допуснал/а грешка.

141.   Тъй като този сайт е анонимен и никой не ме познава ще ви издам как аз стигам до скуирт, пък може някое момиче да опита по моя начин и да и хареса. Значи всичко идва от главата, първо мисля за секс за да се настроя, след това започвам с подготовката. Ако не съм достатъчно възбудена си свалям клипче със скуирт. След това взимам една голяма кърпа и я постилам на леглото, приготвям си и чаша с вода. След това започва купона. Никога не бързам, винаги се старая да имам достатъчно време. Засилвам отоплението и се събличам, понякога го правя още по време на клипчето. Винаги го правя чисто гола защото не искам да си мокря дрехите, пък и ми става адски горещо. Когато усетя, че съм готова лягам върху кърпата и съвсем съзнателно започвам да се възбуждам, докосвам се навсякъде, най-вече гърдите, после плъзгам ръка и там долу, но умишлено се бавя с вкарването на пръстите. Понякога съм толкова възбудена, че стигам и до 1 или 2 клиторни оргазъма, но дори и тогава не бързам. Едва като усетя, че вече не издържам повече, вкарвам пръста си или вибратора, но пак действам максимално бавно, с цел направо да се побъркам от желание. След това в един момент започвам рязко да усилвам скоростта, а с другата ръка да дразня клитора си (понякога използвам и мини вибратор за клиторна стимулация). Първия скуирт ми отнема повечко време и струята е слаба, но един път набера ли скорост... стигала съм до 7 пъти и понякога пръска страхотно! Та в общи линии това е, трябва си време, спокойствие и упоритост за да усетиш ритъма и правилното място, което да докосваш. В началото е малко, после се подува и става голямо и супер чувствително. След 1-2- празнения, вече са ми нужни само няколко движения и отново пръсва. И така докато не се изтощя напълно, защото просто нямам насищане. Стигала съм до 7 пъти, пробвах и 8, но явно бях пресъхнала и течност нямаше. Тялото ми се тресе неконтролируемо и е неописуемо. След това веднага пия вода и се завивам, защото се чуствам обезводнена и страшно уморена. И доста често заспивам. Но после с дни не мога да махна щастливата усмивка от лицето си! Прекрасно е!

143.   Интересна тема, но изключително неграмотно зададен въпрос. Толкова правописни грешки в едно изречение е трудно да направиш. Вместо да се дразниш, че ти правят забележки за това как пишеш на собствения си език, се замисли малко, че наистина на 23 години е срамно да си толкова неграмотен.

145.   и моита приятелка сваршва така и ниама ништо специално парво лизане после секс но не става постоиано 1 пат на месец така казва и тиа но ас мислиа че се получиава по лесно на маса или шкаф когато пениса допира и долу не само горе и казва че е от скоро парво не е сваршвала така .

146.   Бързам да ви се похваля, до сега успявах да скуиртвам само с вибратора, но най-накрая и мъжът ми се научи какво да прави и онази вечер имахме изненада върху чаршафа, добре, че не беше много.
А колкото до техниката, ами намираш Г точката, на няколко см от входа в предната стена и започваш да я стимулираш продължително. Приятелката ти гарантирано ще почне да стене, да се гърчи и дори да крещи от удоволствие, обаче не спирай с дразненето на въпросната точка и няма начин в един момент просто да не се излее. Обаче просто трябва да я накараш тотално да загуби контрол и да получи най-дивия оргазъм. Ако ти е трудно с пениса, в началото опитай да намериш въпросната точка с пръсти. Ако нямаш проблем с порното свали си такова със скуирт, за да видиш, че и там много често го правят с пръсти, а и да видиш точната техника, с изпъната длан и леко свити пръсти.
Успех! И браво на теб, че искаш да я дариш с такова удоволствие! Ако разбира се още не си го направил, защото като гледам темата е от доста време и сигурно отдавна знаеш как да я побъркаш от кеф. Обаче нищо не пречи да продължим с коментарите и да помогнем и на някой друг да постигне същото.

147.   Бързам да ви се похваля, до сега успявах да скуиртвам само с вибратора, но най-накрая и мъжът ми се научи какво да прави и онази вечер имахме изненада върху чаршафа, добре, че не беше много.
А колкото до техниката, ами намираш Г точката, на няколко см от входа в предната стена и започваш да я стимулираш продължително. Приятелката ти гарантирано ще почне да стене, да се гърчи и дори да крещи от удоволствие, обаче не спирай с дразненето на въпросната точка и няма начин в един момент просто да не се излее. Обаче просто трябва да я накараш тотално да загуби контрол и да получи най-дивия оргазъм. Ако ти е трудно с пениса, в началото опитай да намериш въпросната точка с пръсти. Ако нямаш проблем с порното свали си такова със скуирт, за да видиш, че и там много често го правят с пръсти, а и да видиш точната техника, с изпъната длан и леко свити пръсти.
Успех! И браво на теб, че искаш да я дариш с такова удоволствие! Ако разбира се още не си го направил, защото като гледам темата е от доста време и сигурно отдавна знаеш как да я побъркаш от кеф. Обаче нищо не пречи да продължим с коментарите и да помогнем и на някой друг да постигне същото.

148.   Малко урок по анатомия: ВСИЧКИ жени свъшват така. Течноста се образува от жлезата на Скин, която се намира малко над уретрата. Тя е еквивалент на простата при мъжете. Както при мъжете 70% от течноста на спермата идва от простата, така и при жените течноста идва от тази жлеза. Тази течност (англ. PSA няколко други глюкози, фруктози, креатинини и тн. ) НЕ Е урина.

Защо казвам, че всички жени свършват така ли? Ами защото при оргазъм тази течност влиза в пикочния ви мехур, вместо да излезе навън. И това обикновено е от притеснение, не достатъчно кръвоснабдяване на вагината, слабо вагинално стимулиране, комплекси, ниско самочувствие, стрес и 1000 други неща, които нямат нищо общо със секса.

Жените които не свършват така са по-скоро "повредени", отколкото тези които свършват "прокълнати" :)

Добрите новини са, че (както е обяснено от предните постове) с правилното стимулиране на G точката може да се постигне желания резултат при ВСИЧКИ жени.

Приятелката ми свъшваше така и доста се позанимавах с този феномен през 4годишната ни връзка. Ако има желаещи жени, мога да обясня с подробности. Оставете скайп или мейл.

PS. Малко мъже също знаят че простата се стимулира отъм ануса, т. е. като ти бръкнат в ректума и има същия ефект, като при жените. Може да звучи гейско, но уви по друг начин няма как да се достигне простата по-добре. Все пак е важно не как, а с кой правиш секса :)

149.   Обожавам го това! Сега съм на етап две, вече се научих да скуиртвам, сега се упражнявам да го правя като по филмите, т. е. не просто да тече, а да пръска като фонтан. Няколко пъти ми се е случвало, обаче не знам точно как стана за това сега ще се поопражнявам докато намеря точната поза.
А иначе съм съгласна с номер 148, всяка жена го може, но от притеснение ли, от какво ли ни е страх да се отпуснем и да го оставим да изтече. Обаче съм забелязала, че след акта винаги ми се ходи до тоалетната.

153.   Изисква се много продължително стимулиране на Gточката,след като свършите един път просто продължавате без да спирате стимулацията и ще започне да се изхвърля много повече количество течност,пръскане като фонтан.Това е всяка жена го може,просто грешката е че спирате след като скуиртнете един път.

154.   Благодаря 153, пробвах да продължа стимулацията и на истина стана страхотно пръскане! Вече знам какво да правя. :))

156.   Това ми е любимият начин на свършване, за съжаление след това суша чаршафи, обаче си струва. Много е хубаво когато за почне да пръска. Освен това при мен се получава по два начина. Или със стимулация на Г точката или с клиторна. И при двете ефектът е един и същ. А аз съм супер щастлива, само често след това треперя и ми е студено. Не знам защо. Обаче си струва.

159.   Искам да ви споделя, че и при мен се получава скуирта... Само че има една особенност - партньорът ми е на 52 години и е много опитен. Когато се запознахме ако някой ми беше казал че ще легна с този човек щях да му се изсмея! Все пак съм на 24 години и минавам за красавица /по думите на хората около мен/. Не искам да влизам в подробности какво правим с него, но само ще кажа, че поне 7-9 пъти свършвам така и ми е много готино. Той от своя страна не е от типа мъже "чук и беж"- остава с мен в леглото и дълго ме гушка и гали... Винаги се интересува как се чувствувам, дали не е прекалил, дали съм изморена и обикновенно нежно ме масажира... Ама как да съм изморена от неговият масаж!? Само за миг и отново съм готова за подвизи!
P. S. За онези кото биха ме осъдили - задръжте си приказките/писанките/ коментаритеНЕ сте вие хората които ще диктивате живота ми!! Данък обществено мение не плащам така чв- ЗАМЪЛЧЕТЕ!!! Мили дами осъзнайте че винаги има значение какъв е партньора ви а не от големината на члена му... Но бих казала че има значение големината на ума му, интелекта... Така че - забавлявайте се...

160.   Аз съм омъжена от много години, имала съм и приятели преди брака, за съжаление не съм изпитвала никога нищо от описаното- не че не обичам мъжа си или съм някаква пуританка, но просто не ми се е случило. Той издържа дълго, обича да сменя позите, има моменти, в които и на мен ми е добре, но в други - и те са повече искам всичко да свърши по-бързо. Естествено, не му го казвам, за да не го засегна. Вината е в мен и в характера ми, съгласна съм, че всичко е в мозъка, но...Исках само да кажа на всички ви- радвайте се живота, на любовта си, на секса, на хубавите моменти. Те минават страшно бързо.

161.   Номер 160 и на мен рядко ми се получава по време на секс, обаче защо не пробваш при самозадоволяване дали няма да стане. В крайна сметка сама се познаваш най-добре и би следвало лесно да уцелиш местата, които ще те доведат до това върховно изживяване. Пробвай с пръсти да си намериш Г точката (на няколко см от входа в предната стена, едно такова грапаво място, не би следвало да го пропуснеш) и да почнеш да я дразниш възможно най-дълго. Гарантирам ти, че ще почувстваш желание да идеш по малка нужда, обаче не спирай с дразненето и няма начин в един момент да не получиш скуирт. Вярно, в началото не очаквай реки, моя първи скуирт беше доста малък като количество, но научиш ли се веднъж и свикнели тялото ти да свършва така, след това ще ти става все по-лесно и по-лесно. А после, след време можеш да обясниш и на партньора си какво да прави.

162.   А как се очаква, да се стигне до гейзер, ако жената има много тръстика пред пещерата, и не може да си паркираш вътре камиона....

163.   На мен НЕ ми се струва естествено и нормално жените да изпитват скуирт оргазъм. Може и да им е много приятно, но не е полезно.
Женската природа не е такава - да се изпразва като при мъжете. Нормално е жената да има вагинален, дори и клиторен оргазъм, но не и скуирт оргазъм.
То при едни жени им се пие вода и чак след един час отиват до тоалетната, а при други жени им се припишква след 5 минути!
Скуирт течността не е урина, но е близка по състав до урината. Всъщност това е течността за урина, която идва от основата на уретралния канал, това е урина, която не е докрай преработена.
По - скоро това е физиологичен здравословен проблем при жени, които не могат да сдържат своята функция за уриниране и трябва да си обърнат внимание навреме и да ходят на лекар!
Иначе - тези жени ще си прецакат бъбреците и пикочният мехур и предпазната клапа, която сдържа урината и ще си развалят цялата отделителна система и един ден няма да могат да се сдържат, когато им се припикае и когато ходят по улицата. По същия начин не е нормален и аналният секс - да, изпитва се удоволствие при много жени, но с прекалено ръгане там и накрая им се отпуска мускула и постепенно се прецаква и започват да се изпускат!
Не обръщайте внимание на тези масови пропаганди на скуирт и анален секс!

164.   Още 20 пъти Отче наш! Другото вече си го знаеш...

165.   боже № 163 ти откъде изпълзя с тези твои високо научни твърдения ???

167.   Аз съм момиче на 22 години и много искъм да изпитъм такъв оргазъм. Ако може някаква техника да ми кажете за да пробвам? Понеже нямам приятел. Благодаря Предварително!

168.   Просто се изисква по продължително стимулиране на G точката, намира се от вътрешната горна страна на влагалището на няколко сантиметра от клитора, когато я напипаш ще усетиш нещо като грапаво топче, започваш да го стимулираш в продължение на 15 минути, ще усетиш че започва да ти се ходи по малка нужда, това е знак че оргазма настъпва, продължаваш да стимулираш без да се стискаш и в един момент просто ще изригнеш с мощен оргазъм, ако след това успееш да продължиш стимулацията, можеш да свършиш така няколко пъти. Всяка жена го може, просто се изисква време за постигането му.

171.   С приятелката ми сме заедно от вече 3 години и никога до сега не сме стигали до това но не сме и опитвали, почти всеки път ми казва "мило спри допикава ми се", а аз я подканвам да не спираме но явно нещо в нея я кара да спре (може преди мен да е свършвала така и на партньора и да не му е харесвало и за това да се спира) при нас се случва при почти всяка поза, чето доста преди време и пробвах през 1месец да го правя с пръсти и отново стимолирам я 2 3 минути и веднага свива краката вади ми ръката и отново ме кара да спра, моля момичета дайте ми съвет как да я накарам да го направи!!! Желая да я възбудя на МАХ защото я обичам. Мислех да я напия и да пробвам защото така направих когаго за първи път ми даде отзад (небеше нарочно) но я попитах "искаш ли отзад" и без да каже нищо со го вкара сама, а попринцип не искаше преди това! Моля помогнете

172.   При мен е по същия начин. Получава се при мен, когато има много ласки - целувки по врата, по корема и т. н. Това е клиторен и вагинален оргазъм едновременно. Излиза огромно струя течност. Доставя ми голямо удоволствие, но всичко под мен е много мокро. Не всички мъже успяват да накарат жените да стигнат до такъв оргазъм. Получава се и когато краката ми са на раменете му или с лизане.

174.   Спиред мен всяка една жена/ момиче може да изпита този вид оргазъм, всичко е до партньора, ако той знае как да го направи, ще се получи. Била съм с мъже, които не знаят как да го направят, но имаше и случай в които можеха, за това не е само до жената. Не знам как се прави, но това е едно от тези удоволствия, които се помнят дълго време. Ако някога намерите такъв мъж, мили дами, омъжете се за него! Успех ти желая и дано се получи, със сигурност после ще е много доволна!

175.   Искам да изкажа благодарности на 174, благодарение на нея попаднах в тази тема. Много се забавлявах след дългата суша в сайта, направи ми деня! До припадък се смях, особено ме израдва авторът, горещо препоръчвам на потребителите, с манталитет на учителки по български като моя милост, да прочетат как пише милият, за малко да направя и скуирт, и писинг. и наакинг докато чета!!! Коленопреклонно моля, модераторите да пуснат коментара ми, авторът едва ли следи темата, че да се засегне- достатъчно стара е, но пък е хем образователна, хем атрактивна. Strinka71

178.   Към "175".
Тавтология, пунктуационни грешки, както и стилистични такива! Чета с интерес коментарите свързани с правописа. Давайте си съвети и се поправяйте относно правилността на написаното и казаното, защото всеки от вас "филолози" пише покъртително.

179.   Приемам критиката. Глупавото повторение го видях и аз, но късно. Такава еуфория ме беше обзела, че не съм разбрала как съм се осрала с правописа. Но за стилистичните грешки не съм съгласна, откъде пък ги измислихте?!

182.   Аз съвсем скоро пробвах да свърша с изпръскване и се получи изпръскването и то няколко пъти но оргазъм не усещам Та се чудя защо се получава така може ли някой да ми обясни изпръскваш все едно свършвам но оргазъм не изпитвам

183.   Аз съвсем скоро пробвах да свърша с изпръскване и се получи изпръскването и то няколко пъти но оргазъм не усещам Та се чудя защо се получава така може ли някой да ми обясни изпръскваш все едно свършвам но оргазъм не изпитвам

184.   Аз съвсем скоро пробвах да свърша с изпръскване и се получи изпръскването и то няколко пъти но оргазъм не усещам Та се чудя защо се получава така може ли някой да ми обясни изпръскваш все едно свършвам но оргазъм не изпитвам

185.   Аз съвсем скоро пробвах да свърша с изпръскване и се получи изпръскването и то няколко пъти но оргазъм не усещам Та се чудя защо се получава така може ли някой да ми обясни изпръскваш все едно свършвам но оргазъм не изпитвам

101-137 от 137