Споделена история от Секс и интимност

Squirt оргазъм
Здравейте на всички. Искъм да разбера за този, така нарчен ,,Squirt-оргазъм''. Постоянно съм в нета на търсачките, и търся инфо по тази тема, но не намирам нищо по конкретно и обяснено за този оргазъм. Искъм да знам какво се прави, за да се постигне такъв оргазъм при жените. Това, което знам за него е, че е толкова силен, когато жената го испита, че дори може за около 2-3 минути да не помръдне, да не издаде нито дума, нито вопъл, нито стон. Другото е, че от вагината на жената излиза струя, силна и мощна.

Така ето и въпросите ми. Каква е тази струя? Всяка жена ли може да испита такъв оргазъм? Как се постига това? Какво се прави за да се получи?

Моля обяснете по подробно. Много искъм да накаръм приятелката ми да испита това върховно удоволствие.

Благодаря на всички, които ще прочетът тези редове, и на всички, които ще помогнат със съвети.
Предполагъм, че съветите ви ще помогнат не само на мен, а и на много други хора, които искът да испитът това удоволствие от секса.

Ех, този тъй наречен ''squirt оргазъм''!!!

Поздрави: Р.Р. 23г.

Коментари

51-100 от 137

68.   Случи ми се веднъж преди години с едно момиче. Бяхме на море в Китен. Тя свършвате така при поза само отгоре- ездачка. Без някакви специални стимулации с пръсти.

69.   Здравейте аз съм бил с доста жени но само с 3 се е получавало прави са тези които казват че се прави с пръстите първият пат стана случайно и сам го пробвал на всички след това, но явно е до момичето. Внимавайте къде го правите, защото последният пат купувах задна седалка за колата от моргата стана лещ всичко :Д

71.   Много хубава тема,БРАВО!!! Много малко мъже и жени са запознати какво е "squirt orgazm" и аз го разбрах скоро.

73.   Мили момченца, това е нещо нормално... И дано някой ден да бъдете с такава жена.. Ще разберете колко заблудени сте били всъщност :)))

74.   Ползавайте интернета и за друго, не само да пишете тук. Жените имат жлеза подобна на простатата при мъжете. При някой е по силно развита при други по слабо и именно при стимулация, ако е по силно развита се получава скуирт оргазъм. И каквото и да се прави не всяка жена може да го изпита аз ме мога но това не ме прави второ качество човек. Гледаите си живота и се наслаждаваите на секса. Ж32

75.   един приятел ми разказваше за жена с която е бил и казвашче, че когато свършвала сякаш плиска чаша вода. Това се случва веднъж на милион, мисля че е въпрос на късмет да попаднеш на такава жена

76.   Не знам, дали е веднъж на мильон, но не вярвам, защото и аз свършвам така и би следвало да има само още 6 такива българки... което е абсурдно.
Хубаво е, но не се случва и при мен винаги.
Иначе - имам си дюшек, който се пере. много е практично, когато свършваш като сокоизтисквачка. Не е за завиждане иначе, става мокро и най-добре е мъжът да спи от тази страна на леглото, ако е джентълмен

77.   :))) Душицо, златна купи си чаршаф-протектор или... НЕпромокаемо такова за бебешко легълце.
Има си в размер 40/40... 60/60... и най-доброто 60/90;)След сеанс, мокроto-в коша;)Да не мъчим 'МЪЖОВТЕ", че лошони се пише след това ха хааааа:))))))Аз така практикувам.

78.   Млади момко. Обръщам се така, защото съм точно два пъти по голям от теб. С жена ми сме заедно повече от 20г. И сега, както и преди 20 се чукаме здраво, но това изпразване тя започна да го прави преди 8-10 г. За първи път го направи докато ме яздеше с лице към мен. Пръскаща струя при нея няма, но потича. Сега се получава при всяка поза, не всеки път, но често. Така, че не губи кураж, а действай. Успех. P. S. Само да добавя, че свършваме едновременно и става голямо омазванне, но пък нали за това са баните и хавлийте.

79.   И аз май съм от щастливките, но само с мъжа ми ми се е случвало. При мен с пръсти не става и не е всеки път. Освен това има определени пози. Обяснявам си го с това, че на него му е дебел и с масивна глава, освен това е с бананова форма.
Интересното е, че първия път си помислих че това излиза от него, понеже беше вътре.
Иначе той се кефи яко, казва, че вътре ставало супер горещо и му идвало да свърши. Освен това съм забелязала, че след като аз свърша так и той започне да се празни хвърля сперма на някви огромни разстояния, чак ме прескача понякога някоя капка. Това е повече от метър може би.
Сигурно помага ако има желание за бременност. Хм

81.   Приятелю, научи се на матерен език и после описвай своите болежки и неволи :Д

82.   ЗАНЕЩИТЕ срещу МОЖЕЩИТЕ...
Нов TV формат ;-)

83.   На мен също ми се случи подобно нещо, но странното е че аз не свършвам, докато тази течност излиза от мен. Оргазмът си ми е съвсем различен от това, може би не мога да се отпусна достатъчно, защото е нещо ново за мен. Имала съм доста партньори, но никога не ми се е случвало, освен със сегашния... с него винаги се получава и количеството течност е страшно много. Течността, която излиза никога не свършва... след това ме изгаря ужасно за вода :):):) странното е защо при другите жени тази еякуация е свързана със свършването, а при мен не...

85.   Прочетох всичките коментари и останах изумен колко непросветени и недоверчиви мъже има... Как може да не вярвате на жени, които изпитват тази наслада? На 31 и години съм и зад бройката жени с които съм бил още преди няколко години надхвърли 100те“Истината е, че в момента имам връзка с едно момиче, което е точно този ''тип'' жена за които става въпрос. Тип неслучайно съм сложил в кавички, защото и голяма част от жените са непросветени и предубедени. Тя е втората жена в контактувала с мен при, която съм провокирал такова нещо. Истината е, че малко жена познават истински телата си и оттам идва проблема. Какъвто и да е вид свършване то идва от мозъка. Когато той не е освободен нищо не е възможно. Жената е на 26 и преди мен по познаваше този вид оргазъм(ако мога така да го нарека)Бяхме разделени и я подтиквах към по честа маструбация. На много от жените съм бил най-добрия (ако може да се вярва на женска дума)но не всички са били склонни да се доопознаят, като нея. Не и трябва повече от 2 минути да бъде стимулирана от мен(без значение по какъв начин) за да се изпразни първия път. При един от актовете реших да броя, но спрях след като след час секс беше прехвърлила 20 празнения. Може би достигна 30. Не се бяхме виждали седмица. Ежедневния секс е задължителен когато сме заедно и втория и третия ден течността е по малко. Мен също много ме възбужда това в жената и колкото до мокрите матраци, тя реши проблема. Има влагонепропускливи постели за бебета. За 10ина лева се купуват няколко кватратни метра достатъчни за десетки актове. Около квадратен метър е пърчето и захванати с тиксо 2 или повече вършат работа. Както и при мъжете, таки и при жените има хора, които обичат повече секса от другите и са готови да експериментират. Невярвам, че всички жени са способни да го постигнат, но вярвам, че тези които не са предобедени ще го направят. Евала на хората, които искат да се усъвърченстват! Успех.

87.   Или ДА или НЕ.
Ти секс маниак ли си?

88.   Изгледайте 5-те DVD-та от поредицата White Tiger Tantra.

89.   Приятелката ми скуирти ... не всяка жена го може. Във влагалището на входа се намира една жлеза, от която излиза тая струя, отгоре на около 2 сантиментра навътре. Най-важното е жената да има силни вагинални мускули. Може да накараш приятелката си да прави упражненията на Кегел. При съкращението на мускулите течността от жлезата се изхвърля. Тантра мсажите помагат на жените да скуиртят, като намаляват точки с голямо напрежение. Ноо ако жената го усвои и ти й хванеш цаката може да свършва неограничен брой пъти докато не припадне. Правил съм го с моята, свърших я около 10-15 пъти и накрая просто заспа, но това й бе най-хубавата вечер ;)

90.   Искам таква партньорка!!! Всичко съм правил по въпроса, но не се получава...

91.   Явно не си се постарал достатъчно. репетирай още. всяка жена го може, но не всеки мъж може да я накара...

92.   вярно е, всяка жена го може, но наистина мъжът трябва са се постарае, а за това че много жени и мъже не знаят нищо по въпроса да не говорим.

93.   Да трябва доста да попрочетат хората, то не става просто да си ръчкат нещо и да очакват на жената да и е хубаво. За това не трябва само теоритични познания, а и практични. Аз имам опит с мъжете, но само един от тях може да ме накара да го получа. И то даже още първият път, когато правихме секс, без да се познаваме достатъчно и да знаем на кой какво му харесва. Когато един мъж знае и е подготвен достатъчно, за него това не е изненада, какво да говорим за тези, които смятат, че жената се е напишкала. хаха направо са смешни за обществото от необразоваността им :)

95.   Здравейте на всички! Аз съм от тези жени. Не мога да достигна оргазъм с клиторна стимулация и вагинално са рядко-получава се когато приятеля ми или аз мастурбирам под определен ъгъл. Моята Г точка ме докарва до оргазъм но е доста навътре. Това видео наистина показва реалността. Точно със същите бързи движения и с няколко възглавнички до мен се получават нещата. А слагам краката си на шията му или във въздуха. При първите дрижения върху точката просто усещам как всичко ми се свива... някакво непреодолимо чуство да се изпикаеш се усеща. И наистина първия път когато разбрах за г точката беше с приятеля ми и точно като момичето от видеото ти става приятно-започнах да се смея, а той помисли че се смея на него. В последствие забравяш къде се намираш и така.... Един път се случи така да го ударя с крака си. Просто при всяко следващо проникване един път стимулирана точката ти докарва оргазми един след руг. Много е приятно, но мъжа трябва да поработи. Ако разчитате на ръцете си бих казала, че бързо ще се уморят-затова правете упражнения!

96.   Незнам... ти май от първи клас още търсиш отговора на тоя въпрос... като ти гледам правописа....

Тва не се среща при всяка жена, някои могат, други не могат. Но тея които не могат, лесно могат да го направят като се изпишкат след оргазъм и така, да ти направят удоволствието, да те излъжат. И така. Доста е сходно тъй че, казвай на жена си да ти прай това и готово, ти си мисли за другото и сичко ше е тамън.

97.   Всичко очаквах, но не и, че ще обвините жените, които могат да свършват така, че са "пикли". То просто си личи колко малко сте чели. Тези дами са наистина късметлийки. Мои приятелки, които могат така са ми казвали, че изживяването е страхотно, естествено всички се омъжиха за мъжете, с които им се е случвало. Аз не мога така, но пък природата ме е компенсирала по друг начин. Мога да свършвам по много пъти, няма значение как. Искрено желая на повече жени да изпитат това чудо наречено "скуирт", което означава в свободен превод-бликам, пръскам. Успех.
Маги

98.   Аз пък винаги съм си мислел, че тези неща идват от главата. Не те ли иска една жена и на челна стойка да застанеш се това. Ако те харесва и те иска, само да й го покажеш и е свършила. А то това да те намокрят си имало име. Хора без работа. Ебете се, плодете се. Не му мислете кое, какво и как.

99.   ... много полезна тема, макар че има и доста глупости. Хубаво е, че има толкова много жени, осъзнали своята сексуална мощ и доставяйки такова удоволствие на себе си и на партньорите си!

100.   защо жените ги е срам от този оргазъм, да не говорим че повечето не знаят за какво става въпрос. И какво се случва при него.

101.   №4 - Докато си все така неграмотен, все така ще питаш за елементарни неща в секса! Научи се на български език, тогава разпитвай за тайните на секса - просто съвет! А що се отнася до скуитърките, аз лично съм имал доста сексуални приятелки, но явно е чиста форма на късмет при мен, защото почти всички свършват с мощно изригване. Ако попаднете на такава, моя съвет е под чаршафите да си облечете матрака с найлон. Чаршафи, завивки и прочие се пере лесно, матрака трудно, и се скъсва след известно време поради по-бързо износване на материата! :)

Относно до скуирта, ако си надарен (над 18 см пенис) пробвай да й качиш краката на рамете си, и тя да си заключи стъпалата на врата ти, тогава с малка засилка и го набивай. Гледай да запазиш един и същ ритъм, и ти гарантирам, че след 3-4 минути ще имаш нужда от баня ;)

(не съм чел предишните коментари, така че ако се повтарям се извинявам)

102.   Интересно....
Значи, имало различни видове оргазъм, а аз да не знам :)
А аз, простия, която и да чукам и все пръска накрая.
И аз до сега да не знам, че ТЕ това било то.... скуирт :)
Така че, Дами, няма можещи и не можещи, всяка може.
А на господата, какво да им кажа, ако вие не успявате да я "изпръскате" някоя, пратете я аз да опитам :)
Y D

103.   Интересно...
Значи, имало различни видове коментари по темата, а номер 102 да не знаел:)
А то, способното, каквото и да чукало и все хвъркало накрая.
И ние досега да не знаеме, че ТЕ това било то... ебач:)
Така че, Хер нумеро факин' 102, няма пишещи и непишещи, всеки може да напише всякакви самохвалства... В анонимен и безобиден сайт.
А на претенциозния сополанко, който всъщност си ти, какво да му кажа? Ако наистина си тъй талантлив пръскач, да те помоля любезно и учтиво за координати? Тъй щото да ти пратя жена ми с обратна разписка? Та барем да опиташ ти да я изпръскаш? А?

104.   Хе хе хеее :)
Номерчето Сто и Трето, ти да не си се нещо засегнало?
Ами аз съвсем позитивно споделям, че става номера със "скуирта", щото гледам, че много хора, и от двата пола се притесняват, че не става.
И виж, преди мен има и други, дето твърдят същото, че става.
И нали затова е този сайт, да се пита и отговаря. Пък ти сега искаш жена си да ми пробуташ, цъ-цъ-цъ :)

Y D - това е максимално допустимата тук идентификация, да не ми казват, че съм Номер. Ако това изобщо има значение.

105.   Значи при всички жени е различно - аз си спомням, че с моя бивш имахме опити, "ровехме" с часове и гледахме филми и нищо, та си мислих, че аз не мога. Наскоро обаче ме подхвана един батко и... взе, че стана. Първо има специфичен начин да се направи - повярвай ми в началото даже си казах "ох, на какъв некадърник съм попаднала" понеже движението е адски грубо и наподобява "ръгай чушки в боба" (да ма прощавате за определението) и както казах, при всяка жена е различно... аз леко се разочаровах, че нямаше фоерверки и да седя в несвяст - напротив, по-скоро чувството в на облекчение плюс удоволствие. Пичът беше адски горд с това умение, та се постара с лева ръка, с дясна, различни пози, абе мнооого добре си се справи, каза, че от 3 жени поне 4 го могат, склонна съм да му вярвам.
Просто трябва да си доста по-губичък и движението да е нагоре-надолу. Знам, че звучи кофти, ама като дочуеш един мнооого характерен звук на плякане ще разбереш, кога трябва да си извадиш пръстите.

Оффф

107.   бих искала да се запозная с двойка, която практикува такъв оргазъм

108.   Здравейте!
С приятелката ми много пъти сме го пробвали това нещо, но винаги точно преди да свърши си стяга много вагината и аз не мога да я стимулирам с пръсти. Буквално като ги мърдам пръстите нагоре-надолу и я подигам цялата. Така и не успява да свърши. Винаги казва, че и е много хубаво, след като се стегне и удоволствието изчезва.
Моля някоя девойка с опит да помогне :)

109.   На мен само с вибратор ми се е получавало. С мъж никога. Когато го правя с вибратор изхвърлям много голямо количество течности.

110.   Гледал съм няколко филма преди години и аз не вярвах че може така да свърши една жена... НО съвсем скоро го изживях и то без да знам, че приятелката ми е способна на това, колкото до стимулирането правех го както ми харесва и обичам да го правя с език и с пръсти, има и една подробност че кура ми е извит на горе и това стимулира точно където трябва май май, а колкото до вкуса и миризмата мога да кажа че са УНИКАЛНИ ебаси кефа... количството и то е мнооогоооо, но за мен това е най-уникалния оргазам, който може да изпита една жена а и тя същото каза, успех ви пожелавам и не забравяйте, че трябва да има много страст и желание ммммм :)

115.   даааааааааааааааа искам го и аз много, но не ми се е случвало досега с никое момиче въпреки, че кура ми е много извит нагоре

116.   Колеги аз пък какво ли не пробвах с моята любима и така и не успяхме да го направим това нещо. Постоянно и мрънкам че искам, проваме, но уви нищо не става.

117.   Здравейте!

Едно мога да ви кажа със сигурност - всяка жена го може - стига да го поиска! Аз например отдавна исках да накарам половинката си да изпита нещо подобно, но тя все се дърпаше - мислеше, че не може и че тия по филмите са измислица!
Един ден попаднах на една страница от която си поръчах - за 12 лв филми и материали, описващи много подробно как точно се случват нещата. Едно от филмчетата и хареса и решихме да пробваме.
Трябваха ни няколко опита, но накрая стана...
Мога да ви кажа, че филмите са си много достоверни - имали сме случаи само да тече, но е имало и случаи на такива струи, че да не ви говоря.
Моят съвет към вас е - по-нагоре има обяснения как да го постигнете, но от практиката съм забелязъл, че ви трябва лубрикант - при това обилно! С него нещата се случват много по-лесно!

Успех!

118.   Много искаме с приятелката ми да стигнем до това "чудо". Опитвали сме с "тантра масаж" и разни пози ама все сме на "една идея" разстояние от заветната цел:)). Вчера си говорихме да купим вибратор за г-точка, поне ако може отначало с него да се получи. Моля ако някой има опит да сподели върши ли това работа или не. Благодаря.

119.   Здравей! Аз съм момиче и изпитвам този вид оргазъм от 1 година... , но съм едва на 18 години... Имам сериозен приятел от 3 години. Според мен за да изпиташ този оргазъм първо трябва да нямаш никакви притеснения... второ да можеш да владееш тялото си... и трето не на последно място да обичаш секса. И не просто да го обичаш... , Мойто не е за хвалба, но правя секс от 14 годишна... , а с момчето което ходя от 3 години се чукаме почти всеки ден... А бе общо взето според мен всичко зависи от жената, и как възприема секса като цяло... Аз лично свършвам много така... понякога ако правим секс повече от час - час и половина не мога да ходя... Мога да кажа и, че е доста изморително, но пък чувството е невероятно!
Успех с мацката!

120.   Еала Мацка, много си права :)

121.   Адмирации към всички мъже, които желаят и се образоват как да доставят удоволствие на половинката си! Ще споделя моя опит и се надявам да бъда полезна. На мен ми трябваха 43 години, за да изпитам удоволствието от празненето. Случвало ми се е и по-рано, но много рядко, неосъзнато и не чак толков силно. От три месеца обаче буквално тека. Последното ми гадже сякаш отвори някакви канали, или вдигна някакви бариери, или не знам какво... направо изтичам. Мисля си, че до голяма степен е въпрос на привличане и доверие към човека. Оставям се в ръцете му и не знам какво точно ми прави, само се наслаждавам на усещането. Веднъж го попитах дали използва някаква специална техника, а той ми отговори, че просто ме усеща. Като чета коментарите от форума, обаче, ми се струва, че го прави направо като по учебник. Предразполага ме с думи и ме насърчава, казва ми че съм красива и ме гали нежно, масажира G точката, и когато съм готова, с енергични движения вкарва два пръста, така че хем стимулира G точката, хем клитора и отвора на влагалището. Орагазма е мощен и разтърстващ. Направо не знам на кой свят съм. Понякога имам дълго време след това конвулсии и цялата треперя. Той ме оставя да почина, после пак и така до безкрай. Нямам съзнание, че ми се пишка или че изтичам. В последствие обаче го виждам по прогизналите чаршафи. Има разни упражнения за мускулите на влагалището, които развиват чувствителността на вагината. Мускул, който е трениран да се съкращава, знае и как да разпуска, което помага в случая. И все пак, не е въпрос само на физика, а и до усещане към човека, и това усещане с времето търпи развитие. Аз стигнах до там, че само като ме погледне с мръснишки поглед и ми заговори на ушето се празня, без дори да ме е докоснал отдолу. Кой вярва да вярва, кой не вярва - да е жив и здрав. Аз ако някой ми беше казал подобно нещо преди 3 месеца, щях да си кажа, че ме е взел за канарче. А сега нещо към злорадниците - стига сте завиждали, а почувствайте жената и й бръкнете в душата и направилното място във вагината. Ще останете приятно изненадани колко неустоимо секси красива може да бъде тя. Аз моето гадже за нищо на света не го давам и само се моля всичко да продължи. Нямам представа дали бих могла да изпитам подобно усещане с друг, не искам и да опитвам. Обичайте себе си и човека до вас!

122.   Честно да си призная завиждам на тези, които са изпитвали този вид оргазъм. Аз никога не съм и не ми се получава като пробвам. Незнам къде е проблема, дали в мен или в партньора ми и как има хора, които дори не се стараят да го достигнат, а го изпитват- евала на тях!

123.   122 - проблем няма. Или си физически устроена за такъв вид оргазъм, или не си. При мен за пръв път се получи при мастурбация и тогава не знаех, какво става - нямаше нито интернет, нито достъп до литература. С мъжа ми се получи след години случайно и трябваше да му давам да чете статии по въпроса и да гледа порнота, за да ме разбере. Десетина години се притеснявах и се контролирах, за да не свършвам така с партньора си. Днес съм просветена и се оставям да летя, но не се получава винаги този оргазъм, а и не мога да ти го обясня точно, но участват други части на интимните зони от при клиторалния или вагинален оргазми - или са ти развити съответните жлези, или не са. Чувството е на абсолютно изправане, свършване, неописуемо и няма как да го имаш, ако нямаш жлезите и какво да се изпразни. Наслади се на тялото си и на своята си анатомия. Една има това, друга онова - аз например нямам прословутата Г-точка и не я и търся -)

124.   До № 123 - много ми хареса коментара ти, аз също открих че мога да скуиртвам при мастурбация, наистина чувството е точно такова каквото го описваш- когато бликнат струите от теб-на изпразване, което може би само мъж може да ни разбере нас, и жени които го изпитват този страхотен оргазъм. Заинтригува ме, че ти пишеш че нямаш Г-точка, как го получаваш ти тогава... защото аз веднага казвам за себе си, моят скуирт оргазъм го получавам само при мастурбация на клитора, трябва ми по силна и продължителна стимулация и тогава свършвам именно със скуирт. Не мога да свърша вагинално за съжаление, много пъти мъжът ми пробва с ръка, готино ми е, но до скуирт не мога да стигна.... явно и моита Г-точка не сработва. Така че физиологията на всяка жена е различна, масово по порно филмите дават скуиртващи жени през Г-точката, но и ние които го получаваме при клиторална стимулация се наслаждаваме на разтъсващи мокри оргазми... само кърпи да има покрай нас да подсушаваме после

125.   124, благодаря.
Точно вчера имах късмет... при мен се получава иначе с вагинална стимулация, но и с клиторална. Забелязала съм, че трябва да съм в овулация или да съм много на кеф, за да се случи. Клиторален оргазъм изпитвам иначе без скуирт обикновенно. Г-точка така и не намерих, но честно казано - не търся. Доволна съм си и така и дори често не ми трябва и оргазъм. Изобщо не мисля по темата - или се случва, или не. Течността определено няма нищо общо с урината, но все пак аз често си пера спалното бельо, а матрака ми е с перящо се покритие.
Да скуиртираш си е и проблем. Жената трябва да има доста голямо доверие на партьора си, за да се остави да „лети“ така.

126.   лелеееее пълно е с някакви всезнаещи в този форум, всеки обяснява и пише огромни романи... евала на тия които са чели чак до долу, но на мен ми стигна обяснението още на Номер 22. Благодаря :)

130.   Жена съм и буквално се побърках на тази тема. Поставих си за цел да се науча и сега доста често свършвам така, вярно, че понякога течноста е малко, не е като по филмите, но понякога пръска страхотно. Обаче за сега го получавам само при мастурбация, никога с мъж. Дано някой ден и мъжът ми се научи да ме докарва до там, защото е страхотно! Даже и сега докато пиша усещам, че се подмокрям и като се прибера довечера ще си поиграя...

131.   Наскоро се научих да скуиртвам и според мен всяка жена може да го постигне, само че при едни става лесно, при други си трябва малко повече упражнение и опознаване на тялото. Е, не винаги пръска като фонтан, не гледай порно филмите, понякога течността е малко, но понякога е много и е страхотно! Един път, бях легнала по гръб и буквално се излях. После няма да ти казвам леглото на какво приличаше! Но това е най-уникалното чувство за една жена! Няма такъв оргазъм! Направо съм пристрастена към него! След това мин. половин час не можеш да се освестиш, лежиш адски уморена и щестлива. А и още нещо, ако една жена го направи след това е препоръчително да пие вода и да лежи на топло, че явно си е доста изтощително и обезводняващо, но пак ти казвам ТОВА Е НЕВЕРОЯТНО!!! Ако ти трябва повече информация в нета има клипчета как да докарате жена до скуирт, в които хората подробно ти обясняват техниката. Приятни забавления!

51-100 от 137