Споделена история от Секс и интимност

Женски ласки - но само, когато си пийнем
Привет на всички! Аз съм момиче на 23 години. Преди шест месеца се преместих на квартира в София с един приятел, за да си търсим работа. Започнахме работа и за сега всичко върви добре. Преди месец и нещо се наложи да си потърсим още един съквартирант или съквартирантка, защото има място за още един човек в квартирата, а и ни стана трудно и с плащането на наема. Пуснахме обява и в крайна сметка при нас се настани едно момиче. С нея ни потръгна лафчето още от самото начало.

Приятелят ми (той е гей) започна да излиза с едно момче и с новото момиче оставахме в квартирата и си говорехме на дълго и на широко. Една вечер тя донесе една бутилка водка и куп шоколадови бонбони. Пийнахме, пуснахме си музика и в един момент вече се целувахме.

Няма да изпадам в подробности, но по-късно се преместихме в леглото и правихме секс. Така сме заспали. По някое време на нощта тя се премести в нейната стая. На другия ден се държахме една с друга както обикновено. Чувствах се неловко, защото това беше нова емоция за мен, но не споменавах нищо. И тя си мълчеше. Седмица по-късно, когато отново бяхме сами отново си пийнахме и нещата се повториха. И отново никакъв коментар след това. Все едно не се е случвало.

Аз обаче искам да се случва по-често и то не само при състояние на приет алкохол, макар и в малки количества (и двете ни хваща бързо). За мен това е нещо красиво само по себе си. Харесва ми, но незнам тя какво мисли. Не мога и да почна да говоря за това, за да не се почувства неловко. Пък и на мен ми е едно странно... Незнам дали да се опитам да поговорим или пък да оставя нещата така и ако ще се случва нещо - нека се случи...Ще следя за вашите мнения. Благодаря предварително и моля само за адекватни коментари!

Коментари

1.   Всичко е ОК. Ако сега не правиш каквото ти е кеф, някой ден ще съжаляваш. Кажи й. И ще се изненадаш колко го е очаквала да го чуе. Не се срамувай или страхувай да бъдеш каквато искаш да си. Не вярвай на пуританите -те са обсебени от задръжки и са силно заблудени. Не вредите никому и не е нужно никому да се оправдавате или извинявате. Бъдете здрави и все така готини! Блазе ви! На мен навремето нямаше кой да ми отвори очите, а тъпа катастрофа отнесе момичето, с което живеехме и се желаехме, но скрупули ни държаха встрани една от друга... Сега имам всичко по нормалния начин, но не и мечтата си.
Желая ви щастие!

2.   Ами щом ви харесва, не пречите на никого и не го афиширате, забавлявайте се в крайна сметка.

3.   Потърси помощ, има добри психолози, които могат да бъдат полезни при подобен тип извращения и да те върнат към нормалността.

4.   Номер три, това твоето е най-странното и абсурдно изказване, което съм чел от доста време насам. Момичето си е напълно нормална, в случай, че не знаеш, вика му се бисексуалност. За какви извращения говорим - да е казала, че прави секс с животни, трупове или със стари бабички???

Нека оставим настрана психолозите, хората си имат достатъчно работа и без друго. А ако всички чисти гейове и лесбийки плюс бисексуалните трябваше да ходят на психолог, значи половината държава е за там.

До авторката - споделям мнението на номер две. Нищо странно и неестествено няма, но пък не парадирайте. Аз съм абсолютно стрейт мъж, нямам нищо против различната ориентация на хората, но не обичам като ми я тикат пред очите. И повечето хетеро хора са така. Затова, имайте едно наум и я карайте дискретно.

5.   Номер 4, според теб половината Българи са обратни, така ли? Доста си зле. Това е тежко психическо увреждане, което трябва да бъде лекувано. Най-отвратителното е, че по доста медии тези неща се представят едва ли не за нормални и ни се промиват мозъците да приемаме такива хора и едва ли не да се отнасяме с тях като с равни.

Е, няма да стане. Защото, ако направим тази първа стъпка, следват и втора, и трета... Ако продължим по този път, след 20 години дали няма да ни карат да сме толерантни към педофилите, към извратеняците, които се шибат с животни и т.н.?

Няма да стане. Да запазим човешкото у себе си, противопоставяйки се на подобни извращения. Не сме животни, все пак, за да ръгаме където ни падне. Създадени сме по Божи образ и подобие и сексът при нас е израз на чистата любов между мъжа и жената. Имаме потенциала и уникалната възможност да бъдем ХОРА! Не го подминавайте с лека ръка.

От нас зависи да върнем хората, кривнали от правия път, в правилната посока. НИКАКВА толерантност за деяния, които са пагубни за нашата човечност, нашето общество и национална идентичност. НИКАКВА толерантност и към промиващата мозъци пропаганда за такава. Добре знаем какви са (и по-точно какви НЕ са) целите на хората, използващи подобни методи - не го правят, защото искат да сме свободни и да мислим самостоятелно.

6.   Браво номер 4.
Тази част ме разсмя"За какви извращения говорим - да е казала, че прави секс с животни, трупове или със стари бабички."
И аз съм За.Аман от задръстеняци.

7.   От 4 до 5: сега ще ме прощаваш за леко острия тон, но обичам да си отстоявам мнението докрай и с аргументи. Бих искал да ти кажа следното:

1/ доста буквално разбираш израза за половината България. И на малките деца им става ясно, че това е чиста хипербола /литературен похват за преувеличаване, в случай, че не знаеш/. Или казано в прав текст - голяма част от българите /както и от европейците като цяло/ са бисексуални.

2/ съгласен съм, че по медиите излишно и натрапчиво се спекулира с въпроса. Но не съм съгласен, че не трябва да третираме тези хора като равни. Равните им права с нас произтичат пряко от Конституцията на държавата, чиито гражданин си /мисля беше чл. 6, по памет/. Виждам, че иначе демонстрираш голяма национална привързаност.

3/ твърдиш, че се касае за тежко психическо увреждане? Сър Лорънс Оливие, Фреди Меркюри, сър Елтън Джон, Оскар Уайлд, Роб Халфорд, Мартина Навратилова, Георги Парцалев и т.н./списъкът е безкраен/ - всички те ли са били "тежко увредени"? Ориентацията им пречела ли е да дадат неоспоримия си принос в своите области? Или тях трябва да ги считаме за хора втора ръка?

4/ като четем проповедническия ти стил и религиозни възгледи, оставаме с впечатление, че си повлиян/а от класическите постулати на християнството. Нищо лошо, но нека ти напомня, че това не е сайт за пропаганда на расови, етнически и религиозни възгледи.

5/ "Имаме потенциала и уникалната възможност да бъдем ХОРА"- съгласен. Но хората сме различни. Да си човек означава именно това - да приемаш различното в другия и да имаш собствена индивидуалност. Не вярвам авторката на историята да ти пречи с това, че е различна от теб. Нито пречи на някой друг.

Толкова от мен. Проточи се, за което съжалявам. Просто исках да кажа, че момичето не прави нищо нередно.

8.   Браво. Не си за лекар. Прави това което ти харесва, щом не пречиш на никого и НИКОГА не плащай данък обществено мнение.

9.   Напълно подкрепям всички коментари, освен тези на 3 и 5!

10.   Ами.. не съм против, но не подкрепям и този вид взаймоотношения .... Бог ни е създал разнополови, за да се обичаме и създаваме нов живот ... :) за мен това между вас и подобни двойки/бисексуални/ е загуба на време ... по-скоро и вие незнаете на къде да се насочите .Един ден ще сте идвете щастливо омъжени, няма да има по-голяма радост от дечицата, които ще създадете... а това сега е просто мимолетно забавление ... несериозна сексуална връзка .. :) Все пак говори с нея .. каквото е писано, нека стане .. Успех ви желая :)
П.К.И

11.   Радвам се за вас...говори с нея. Трябва да си готова за всякакъв отговор от нейна страна..ако ви е писано да сте заедно ще сте ако не,не трябва да се предаваш и гледай напред. Надявам се да не се получи като при мен и напразно да си си въобразила неща които тя не би направила. Не защото не иска,а защото смята,че "не трябва да е така и не бива да се поддава на тези си чувства... - така се получи при мен и въпреки това колкото и да ми е трудно останах с нея и сме просто :( приятелки за мое съжаление, но я Обичам и винаги ще е така.Сега продължавам да си чакам "рицаря на бял кон" ;]

12.   Прави, това което ти изглежда по естествено , ако ти идва спонтантанно и се почувстваш комфортно, да поведеш такав разговор -моля . Наслади се на това Фройд е казал още че всички сме бисексуални . Важното е да знаеш какво искаш и колко от него е добре да си вземеш или не . Когато поведесх темата с приятелката ти така го напражи че да си сигурна че после нйма да сажаляваш . Успех .
Уолдо

13.   Виж не знам дали си съгласна с мен но мисля че ти малко започваш да минаваш на другия бряг овладей сексуалната си ориентачия и вземи си намери някое свестно момче и спри с тия мимолетни глупости. Аз съм на 14 години и ти го козвам пък ти направи кавото ти харесва просто чуй какво казва сърцето ти.