Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете относно интимните части на жената!
Въпроса ми е ГЛАВНО към МЪЖЕТЕ, но разбира се и ЖЕНИТЕ могат да отговарят и помагат.
Като се обръсна със самобръсначката първият ден ми е гладка кожата, но на втория вече се усеща боцкане, а ако отново ги махна стават ранички, зачервяване и не могат така или иначе да се махнат, защото са прекалено къси и общо взето става по-лошо. Въпросът ми е това мъжете разбирате ли го? Проблем ли ви е? Защото аз водя полов живот с приятеля ми, но се опасявам, че ако правим секс всеки ден няма да съм гладка, а е невъзможно да си ги махам всеки ден.. трябва през 4-5, ама пък си личи, че има косъмчета, боцка и се усеща и за това не се отпускам да го правя с приятеля си всеки ден... Съвети? Мнения на мъже?

Коментари

1.   Ако те обича и желае, няма да му пука за твоите малки косъмчета ;) Явно сте от скоро заедно :)

2.   Мила, всички хора имаме косми там и всички хора го знаят това... По принцип, ако правиш случаен секс (примерно от дискотека) или по рядко с някого, хората се подготвят за него преди да се е случил - нали не ходиш на дискотека некъпана или пък с ясната представа, че отиваш някъде и ще правиш секс... Но когато нещата са по сериозни или поне с такива тенденции, това си е нещо като мълчалив компромис, бръснеш си се през 3-4 дни. На всеки му е ясно, че стават ранички, пъпчици и приятеля ти ако държи на теб, няма да те кара да си го причиняваш това! Естествено, че има някакви маниаци, но ти бягай от такива. Както и мъжете ще видиш, че не са всеки ден обръснати и гладки. Ако за едните косми приятелят ти те остави... а и миля, че на доста мъже им харесва да има по малко, въпрос на вкус :) Мисля, че някои хора имат проблем с това, за което питаш и подобни, но проблема им е в главата. Успех и се отпусни повече

3.   Нямаш абсолютно никакъв проблем, да не мислиш че ние се бръснем всеки ден.
М22

4.   Напълно нормално е. И моята жена е така и тя се притеснява също като теб, а на мен не ми пречи, понякога дори ме възбужда. И ние имаме косми все пак. Знаем колко бързо растат и колко е чувствителна кожата там.
м30

5.   Махай ги с кола маска, по гладко и повече време държи. Така няма да имаш проблеми.

6.   Хей, сладкиш.
Забавлявай се. За какви косамчета мислиш.
Мъж докато прави секс немисли и невижда много много неща.
В мъжа работи или главата или главичката. Епилираи се когато имаш шанс - неможе да се нараняваш постоянно.
Давай

7.   Спри да ги махаш със самобръсначката и започни да ходиш на кола маска.. Може да те е срам в началото, но все пак ти не си единствената, която козметичката е виждала, така че няма от какво да се притесняваш. Първият път боли най-много понеже си ги бръснала дотогава, но по-нататък не боли така, а и космите започват да уредяват :)

8.   Спри да ги махаш със самобръсначката и започни да ходиш на кола маска.. Може да те е срам в началото, но все пак ти не си единствената, която козметичката е виждала, така че няма от какво да се притесняваш. Първият път боли най-много понеже си ги бръснала дотогава, но по-нататък не боли така, а и космите започват да уредяват :)

9.   А защо вместо да ги бръснеш не ги подстригваш късичко? Има една дължина над която са достатъчно гъвкави и мекички за да не боцкат и да не си дразниш кожата, а същевременно са достатъчно къси за да не пречат на нищо. Мисля, че това е оптималния вариант.

10.   Трябва да ти е космата като на малко мече челото

11.   Ако приятелят ти те обича, това няма да му е проблем. И аз, като съм била по-малка, съм се притеснявала за подобни неща, но като проимах сериозна връзка с човек, който ме обича и му споделих притесненията си, той просто ме изгледа, почти засмян и ми каза: "Обичам те, каквато и да си! " Той също имаше притеснения за себе си и беше мой ред да го изгледам странно и да му кажа, че хо обичам, каквито и косми да има! Знам, че е притеснително, но не е нещо, заради което да се ограничаваш. Пък и като си гладка само понякога, ще е нещо различно за него, отколкото, ако си такава постоянно.

12.   Ами на твое място бих поговорила с приятеля си (всъщност така направих и по-късно се омъжих за него, но това е друга тема). Може ей така закачливо да го питаш какво ще каже, ако си направиш прическа - примерно да си оставиш лентичка, широка 2-3 пръста. По-лесно се поддържа, или поне на мен ми е по-лесно и така ми се появяват по-малко ранички. Честно да си кажа, нямах и представа, че моят не харесва чисто голо (обръснато) п. те, докато не го попитах - небрежно и закачливо, но очаквайки отговор :)

13.   Подкрепям номер 1.
М 31

14.   скъпа аз моите ги махам 2 пъти в месеца а моя като го вдигне хич не му пука дали съм си обръснала краката или малката е космата

15.   Здравейте :) Аз ходя на кола маска, но искам да съм винаги гладка когато го правим с приятеля ми, а няма как понеже от кола маската след примерно 5-7 дена вече започват да се показват и трябва да чакам около месец, за да са достатъчно дълги че да ги махне козметичката пак. На приятеля ми му казах, че ме е срам така като не съм гладка, а той ми каза, че всичко е наред. Да, но мен пак ме е срам. Няма ли как да бъда гладка навсякъде, където кола маската чисти и преди да отида пак? Ако се бръсна преди това е много гадно после на кола маска като ходиш, а и аз там не мога да се бръсна добре.. И вярно ли е, че като идеш няколко пъти на кола маска и после са по-редки косъмчетата? Това би трябвало да значи, че с времето ще започнат да изчезват? :)
Моля ви посъветвайте меее какво да правя, че да съм гладка навсякъде там долу и след първите няколко дни след кола маската :)

16.   Хм, оказа се, че и моят не е любител на "голите охлюви", така че мога да импровизирам с визията на воля. Сега, ако проблема е в теб самата... не ти остава друго, освен да правиш секс 3-5 пъти месечно, веднага след кола маската /за бръснене не говорим, че тогава ще станеш направо девица/.

17.   А какво ще кажеш за лазерна епилация, ефектът е много добър, цената вече не е толкова висока (особено при наличие на толкова промоции) Ж33

18.   Номер 17, може ли да разкажеш за лазерната епилация - в смисъл на теб например конкретно колко процедури ти трябваха, през колко време ги прави и каква беше цената на всяка процедура за там долу? А ако си го казала само като информация, но не си ходила на лазерна епилация, ако знаеш отговорите на въпросите ми, моля те кажи или някой друг, който може да отговори :)))

19.   На мен ми е все едно и пет пари не давам има ли косми, нема ли. Даже с косми отдолу е по-яко. Принципно не ми пука, щото като го вкарам и вече неищо нема значение.

20.   Миличкa, aко искaш дa си винaги глaдкa, нaй-добре дa си нaпрaвиш лaзернa епилaция. Лaзерът изгaря коренa нa косъмa и той не рaсте повече. Никогa. Сесиите вече сa достa поевтинели. Със около 6 сеaнсa ще си готовa. Сеaнсите се прaвят през 2-3 месецa. Aз също мрaзя дa съм силно окосменa тaм долу. Зa съжaление съм. Бръснa се 1 път седмично. И същия ден в който съм се бръснaлa вече сa ми нaболи космите. Горе-долу 12 чaсa след бръснене вече имaм косми. Предстaви си кaкюв ужaс. Зaтовa реших дa си нaпрaвя лaзернa. Досегa съм ходилa нa един сеaнс. Много съм доволно. Имa резултaт. Мaлко боли но си зaслужaвa. Няколко дни след процедурaтa ти пaдaт космите и след товa вече не се появявaт. Пробвaй. Успех

21.   Ухаа номер 20, супер :) Колко струва 1 сеанс? Както и в Хасково да знаете къде има лазерна епилация? Иначе съм чела, че през периода от единия до другия сеанс може да бръснеш само. Значи още след първата процедура вече започва да ти става гладко? Супер (sun)

22.   Четох във форум за лазерната епилация някои са писали, че косъмчетата не изчезват на 100% ами стават по-тънки, по-редки, по-малко (но не знам дали е ставало въпрос за триъгълника). Една жена беше писала, че на триъгълника се махат супер... Какво друго може да кажете за нея? :)

23.   Също така ако третираш интимните си части с тази лазерна епилация, дали няма нещо да повреди тялото организма ти? Да не стане така, че в бъдеще да съжаляваме :S

24.   Аз лично харесвам леко окосмени