Споделена история от Секс и интимност

Малък пенис
Здравейте! Запознах се с едно момче и страшно много го харесах от самото начало. Таа днес правихме секс за пръв път и като си свали гащите направо ми се доплака... много му е малък! Определено ми стана доста кофти, защото преди не ми се е случвало. Почти през цялото време не го усещах както трябва, даже и не можах да свърша. Моля ви, кажете някакви пози или каквото и да е там, защото момчето наистина много ми харесва. Дайте някакъв съвет, кажете какво да правя! :(

Коментари

1.   Не е малък, ти си доста разработена.

2.   Знам една поза с която ще можеш да свършиш :лягаш по гръб краката ти на рамената му а под таза ти възглавница. Успех

3.   Кажи за какъв размер горе-долу става въпрос.

5.   това не е чак толкова голям проблем

6.   Повечето жени трудно свършват от нормален секс, просто няма достатъчно нервни окончания вътре във влагалището. Кажи му да те стимулира с ръка по клитора, ще свършиш.

7.   Знам ли, нямам чак такова набито око, но мисля че около 10 см, даже не съм сигурна дали имаше и толкова. А не мисля, че съм "разработена" понеже повечето ми сексуални партньори не са били с чак толкова надарени, все пак. В смисъл били са си с нормален размер - 15, 16 см там някъде, според мен това е в границите на нормалното.

8.   моят също е малък- 12см някъде. удачна поза е, ти лягаш по корем с прилепени бедно към друго бедра, той е зад/върху теб-легнал или на колене и прониква.. тогава може и да го усетиш.. успех!

9.   Авторке, не може да е под 10 см. - тогава не може да се проведе изобщо полов акт. Според мен, проблемът може да е в ерекцията. Твоето „разработване“ няма отношение - вагината на жената се напасва.
Подходящи пози иначе са задната (кучешка), лъжичката - всички пози отзад, също добре е мисионерската, защото проникването е най-дълбоко. Пробвайте различни пози.
Моят първи приятел беше с много малък член, но проблемът ми беше с проблемната му ерекция. В началото на връзката ни си имаше ерекция и си беше ок, после се разболя от нещо, не се лекува и изгуби ерекцията си, което направи сексът невъзможен. Мъжът ми е със средни размери, но и при него, ако няма нормална ерекция не чувствам нищо. Имам късмет, че се е случвало само 1-2 пъти.
Покажи му как да те задоволява с ръка и защо не - с вибратор. Ако се обичат двама, не бива да има табута в леглото. Един малък член не значи, че си лош любовник. Напротив - доста мъже с малки членове могат да компенсират този недостатък с умения. Моят пръв приятел за съжаление не беше от тези мъже.

10.   В позите и търпението му е майката.
Първо не показвай разочарованието си, защото той се е родил така и трудно може да го промени.
Второ покажи му, че искаш да си с него, това е важно и за теб, защото жената прави секс и постига оргазми преди всичко с ума си.
И трето, пробвайте всички пози за които се сетите. Все някоя ще ви пасне.
Аз съм в същата ситуация и да ти кажа първите няколко месеца, удоволствие нъцки. Но аз държа на този човек и упорствах. Лека по лека се наместихме. Даже всеки път, поне по един път е доста добре. Някой път направо му пиша щестица от воле.
Има и още нещо, мъжкият атрибут, понякога може да увеличи размера си неколкократно. Разбери какво адски му харесва да му правиш и ще се изненадаш колко голям може да стане. Ще седиш и ще си викаш яяя виж ти... ;)
Но затова някой мъж да напише по-подробно. Те се познават по-добре. Успех.

11.   Номер 9 моя пенис е 9 сантиметра и въпреки това съм правил секс що за глупости, че не можело да се проведе полов акт?

12.   Авторке има пенис колани и пенис накрайници купувате си един и толкоз

13.   Хах, имала няколко сексуални приятеля и не била разработена... :)

14.   според мен може твоят човек нещо да се притеснява -я от размер, я да не се изложи, да не свърши бързо и т. н все неща, които си мислим мъжете преди секс и това е проваляло не една и две нощи д*ба..
В този случай не му е станал напълно и му е мек. тогава няма как да ти е хубаво. Моят например е нормален размер (16), но като не ми стане напълно и е полутвърд работата не се получава. стане ли на 100% и твърд се е случвало някои момичета да ги боли. Дори 10см да му е ако му е твърд няма как да не усетиш нищо, все пак това е повече от дължината на пръста ти..

М22

15.   Благодаря ви за съветите! Не ме разбирайте погрешно, не съм се присмяла и не искам да се подигравам за такива неща! А и ако момчето ме интересуваше само сексуално, нямаше да се видя повече с него и едва ли бих поискала мнението ви! 125

16.   Абе, тези с по - скромните размери, що си траете е не предупредите предварително мацката какво да очаква. Иначе пък и жените, кво толкова пък се шокирате, малък бил, ами има си и други начни за свърщване.

17.   Ако твоето момче на което толкова много държиш започне да изпълнява тези упражнения наречени челик му гарантирам от собствен опит, размерът му ще се увеличи за една година 2-3 см. на дължина и ще стане по дебел. Подобрява се ерекцията и се удължава времето на акта. Тези изпитани от векове и напълно безопасни упражнения дават резултат. Започнах да ги правя от миналата година и резултатите са налице- 3см. увеличение на дължина. Тя може да се увеличи максимум до 5см... Как се изпълнява упражнение “Челик класик”

Ниво на трудност: Ниско
Цел на упражнението: удължаване, увеличаване на обиколката и подобряване ерекцията
Тип на упражнението: Челик

Научете как се изпълнява упражнение челик класик стъпка по стъпка

Стъпка 1 Нанесете лубрикант върху пениса.
Стъпка 2 Достигнете ерекция на пениса между 50 и 70%
Стъпка 3 За изпълнение на упражнението “Челик класик” не е нужно да получавате пълна ерекция, но е необходимо пениса да бъде в еректирало състояние за да бъде по-добра циркулацията на кръв в тялото му.
Стъпка 4 С палеца и показалеца направете знак ОК и обгърнете пениса в неговата основа.

Стъпка 5 С умерен натиск изтеглете захвата към върха на пениса. Натискът не трябва да причинява дискомфорт, но трябва ефективно да изтласква кръвния поток към главата на пениса.
Стъпка 6 След достигане до главата на пениса, еднопосочното движение се повтаря с другата ръка. Продължителността на едно движение трябва да трае около 2 до 3 секунди.

18.   Не е важно да ли е малък, важно е да е „работар”.

20.   Гаранция ти давам, че човек с 9 см член може да те побърка от кеф ако е развил съответните умения, както и че такъв с 18 см може напълно да те отврати от секса, ако е дърво в леглото.
Вторачила си се в нещо, което е несъществено! Отпусни се, престани да мислиш за това, престани да се самосугестираш и да притесняваш човека и ще видиш, че нещата ще си дойдат на мястото! В противен случай, заради едната глупост, можеш да изпуснеш човек, партньор и приятел, който се среща веднъж в живота.

22.   Нещо подобно на челика, започваш да стимулираш ствола на члена, движиш напред назад ръката след секунди големината му се увеличава и става много твърд, пробвайте го, гарантирам сто процента успех.

23.   До номер 17 благодаря ти много, само един въпрос, какво е лубрикант и задължителен ли е.

25.   От миналата година го правя сух челик, за него не е необходим лубрикант. Преди да ги започнеш упражненията е необходимо да извършиш загрявка за 2-3 минути, като използваш хавлиена кърпа потапяш я в гореща вода, изцедена с нея увиваш и загряваш члена си. Можеш да използваш вана или друг съд с гореща вода. Подсушаваш го със суха кърпа и започваш упражненията, които съм описал по горе. Необходимо е да нямаш пълна ерекция, а такава 50-70%. Захващащ члена си зад главичката с по силната си ръка, опъваш го напред и задържаш за 1 минута, след това повтарящ същото надясно, наляво, надолу и нагоре. След това започваш гореописаните упражнения с палеца и показалеца, като започваш доенето както се нарича с дясната си ръка и лявата ти ръка е в основата на члена ти и непрекъснато сменяш ръцете си. Първата седмица правиш серия от 200, като следващата са 300 и така ги увеличаваш до 600. Резултатите ще ги видиш след първият месец. При мен за една година увеличих дължината с 3 см. Максималното увеличение може да достигне до 5см.

26.   Хора здравейте и аз имам подобен проблем. Та аз съм момче на 15 години и пенисът ми е едва 8-9 сантиметра. Преди 2 месеца имах сериозна връзка с едно момиче, но именно защото ме е страх, че моментът след около година, че и по-малко ще настъпи, приключихме връзката си. Та въпроса ми е ще си остане малък някъде около 12 или все още има шанс да се развия? Ако си остана така с малък, скоро няма да набера смелост да бъда с някое момиче. Постоянно мисля за това и се чудя дали просто трябва да се примиря с този факт?

28.   Скоро спах с момче с по малък размер, но той беше толкова страстен, че... наистина компенсира сантиметри беше супер

29.   Мой съвет е да го оставиш. Жена съм на 44 години. Спала съм с мъж чиито размер беше малък. После мъжа ми е с доста надарен и секса с него е супер. Преди доста време и Аз милех че това не е толкова важно че когато двама души се обичат истински това не е от значение и прочие, но не е така. Секса е важен затова се отдръпни лекичко.

30.   а моят съвет към 29 е да си направиш вагинопластика и да си стесниш влагалището... по-тъп съвет не бях чувал - секса е важен, но не е всичко - ако връзката ти е на основата на секс, страстта все някога ще приключи, но дали ще имате здрави отношения след това?

32.   излизам с едно момче чиито пенис не е особено голям, или поне когато го питах така ми каза, а и после- наяве, ми стана толкова гадно както казваш ти че човека е прекрасен но пениса ме у малък та той вместо да ми го вкара започна да ме лиже и свърших за 2 мин. та тогава ме спечели истински и някак си направих комромис с размера... започнахме да правим секс но нищо аз бях много влажна но въпреки това нямаше проблеми, но не беше страстното ебане, на което само един голям твърд кур може да те подложи.
и така... но после се изненадах изключително положително. в действителност не ми се случва за първи път и може ми заради това така по-леко реагирах на размера... в началото пениса му беше по-малък, но някак си когато взаимоотношенията между хората вървят и той се старае, имам чувството че в действителност пениса му порастна с около 50 % включително и ерекцията му и цялостното представяне... честно казано съм щастлива, защото с него свършвам за нула време, за разлика, от секса с мъже с голям пенис... защото боли. при него няма болка, няма нищо има само удоволствие и наслада. но въпреки това наистина, някои пози няма как просто.

33.   Ползвайте пени-колан или пенис накрайник, в секс шоповете има пенис накрайници с шипчета които да стимулират клитора на жената, така, че това не е сериозен проблем заради който да прекратиш връзката си.

34.   Авторке, 10 см е корейския размер, те се славят с най-малки пишки при жълтите! Ако не държиш толкова на него, разкарай го, с тая малка пишка е за никъде, ако ли пък не - тогава се примири с размера и го карай повече да те стимулира, да лиже здрави преди да го вкара, нали има и пръсти, да използва и тях, за да те докара до оргазъм.

36.   26. Има упражнения за уголемяване на пениса, лично аз съм правил, казват се челик или нещо подобно беше с дъпране. Аз имах също малък пенис, но не толкова... но бях депресиран, беше ми тънък и около 13 см (когато бях на 18), сега съм на 23 и ми е 15, 5-16 (но не по-малко, не знам как точно се мери), но не е повече от 16, но пък 2 см минимум ми порастна за няколко месеца, година може би... и съм щастлив, по-дебел и по-твърд е, тъй като аз съм идеалист и всичко в мен трябва да е идеално, както и партньорката ми (иначе просто не бих правил нито секс, нито нищо), точно за това имах нужда от тези сантиметри, но по принцип знам от жени (от приятелката ми), че размерът няма значение, та може и с 9-10 см да побъркаш една жена, ако знаеш как и ако се стараеш, а някой с 20 може да я отврати от секса буквално, така че дерзайте, аз лично ще продължа да правя тези упражнения, тъй като ако мога още поне 5 мм да кача, ще съм доволен, имат значение тези упражнения, като цяло аз предимно си дърпам пишката нагоре, не ги правя толкова стриктно и понякога изпитвам болка, но зле не съм се чувствал, болка за ден, два...

37.   Едва ли му е толкова малак или на теб ти е доста разхлопана пещерата ко тва е проблема пробвай с някоя голяма и дебела краставица може пак и да има ефект.

38.   Глупости на търкалета! Размерът е от значение! Колкото по-голям толкова повече се кефят, а това че може да задоволиш момиче с малък също е вярно, мога да докарам на момиче 5 множествени оргазма за 30 мин без да си сваля панталона. Има си начини но размера е от значение, винаги е бил каквото ид а казват момичетата те си знаят ;) както и средният размер не е 15-16 см а е 11-13 см а нужният размер да задоволи момиче (да стигне до Г-точката е 8-9 см зависи от момичето) Но винаги зависи от размера на момчето а не от размерите на момичето, това е забавното. Може едно момче да си е напълно нормални размери 14-14 ама тя да е дълбока и широка и да не усети нищо, както авторката. може да си увеличи размера с техниките на чилик и/или помпа ама според мен това не би трябвало да е от значение ако наистина се обичат. друго позите за по дълбоко влизане са 1 краката на рамената, 2ро пози в които момчето да е максимално разкрачено тогава се удължава.

39.   И аз съм правил тези упражнени, но моят размер е 17. 3см на 13. 6см, правех ги защото бях девствен и не бях правил секс, мислех си че ми е малък, тези упражнения ги правех 5 месеца и тогава си хванах една мацка в първия момент се притеснявах, че ще ме отхвърли като си събуя гащите, но уви бил съм толкова заблуден, те тая мацка като се ококори, ле-ле мале какви неща ми направи, аххх, беше невероятно, толкова я впечатли размера, че следващите три месеца всеки божи ден правихме секс, постоянно ми правеше намеци, прилагаше ми секси трикове, абе караше ме да мисля само за секс, ех какви времена...

45.   Имам една приятелка, тогава беше на 32, разведена с дете. Каза ми, че се вижда с един 19- годишен. Бил му доста тънък члена и тя го използвала за анален секс. Не я боляло и той издържал дълго, супер за нея. Но момчето хлътнало по нея, Започнало да я търси, искал да се жени за нея. Чудеше се как да го разкара.

46.   Не се мъчи с него. По-голям няма да му стане. Цял живот ли ще я караш така. Може да се понапаснете с времето, но съксът никога няма да е кой знае какво. Ако за теб сексът не е важен, продължавайте напред.