Споделена история от Секс и интимност

Много е груб
Здравейте, момиче съм. Имам връзка с момче, което много харесвам, но той не изпитва нищо към мен, с една дума само секс. Но пак е с мен дори и по този начин, знам че ще ми кажете да не стоя с него, че само ме използва, но аз съм наясно с това. Примирила съм се и чакам чудо. /Но проблема ми е, че е много груб в секса. Отначало започва нежно, но после е доста груб. Харесва ми по-грубо и на мен но това е прекалено. А по време на секс дъх не мога да си поема камоли да му кажа да спре. Искам да съм с него, но не искам да ме боли, какво да правя?

Коментари

1.   Груб е, защото не му дреме за теб, нито за чувствата ти, нито дали успяваш да си поемеш дъх! Той никога няма да те заобича. По-добре си търси щастието другаде, така само си губиш времето и можеш да изпуснеш истинската любов. В най-добрия случай той ще си намери истинската любов и ще те изхвърли като непотребен мръсен парцал. Нищо няма да спечелиш от тази връзка, но ще изгубиш много, дори и самоуважението си. Дори си мисля, че причината за този ти мазохизъм се крие в трамва в детството ти. Може би си била тормозена физически, психически или сексуално от близък или роднина, която може би обичала. Ако е така, ще ти е трудно да го напуснеш, защото на теб този мазохизъм подсъзнателно ти харесва. Ако предположението ми е вярно, препоръчвам психолог, защото по този начин до никъде няма да стигнеш. А когато се опомниш, ще е късно и ще боли много повече от сега. Стягай се и се вземи в ръци, всеки е рожба единствено на собствените си дела, момиче.

2.   Дреме му на х*я за теб! Как искаш да е нежен? "Примирила съм се и чакам чудо" Какво чудо чакаш? Един ден да се събуди и да се влюби ли? Няма смисъл да ти даваме съвети. На глупаците каквото и да им говориш, те си знаят тяхното!

3.   Номер 1, що за глупости ръсиш? ! Къв мазохизъм, кви психолози, кви 5 лева? Това, че на мацката и харесва по-грубо не значи, че е малтретирана сексуално или психически, или че има някаква душевна травма. И аз предпочитам по-грубият секс, както и на много други жени им харесва като цяло, повярвай ми! А не съм била малтретирана от никого по никакъв начин през целия си живот! Та то по твоята логика повечето от хората значи имат психични отклонения щом им харесват по-хард игричките в леглото...

4.   Чак пък толкова не вярвам да е реално - да нямаш възможност по време на акта да покажеш или кажеш да спре. Пък ако е така, поговорете си когато не правите секс за секса между вас.

5.   от 1 до 3
Прочети още веднъж историята и коментара ми и тогаз коментирай. Измисляш си някои неща, които не съм споменал никъде.

6.   Не можеш да си поемеш дъх чак докато го правите? Може ли да ми дадеш номера му?
Сега сериозно, не чакай чудо, ами бързо го зарежи. Била съм в такава връзка, има само страдание и съжаление накрая. А краят рано или късно ще дойде, и то когато най-малко го очакваш. Само си помисли какво ще се случи, ако забременееш? Дали ще бъде до теб?

7.   Колкто и да е груб, както казва номер 4, поговорете си преди секс. Ако не приеме желанията ти откажи му секс. Толкова е просто. Иначе, аз бях във връзка с една мацка, в която всичко отначало беше само секс, а после се създадоха чувства (колкото и невероятно да звучи). Това не значи, че и при тебе ще стане така де..